forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Brasov (http://forum.slabute.ro/judetul-brasov/)
-   -   Zumba in Brasov (http://forum.slabute.ro/judetul-brasov/zumba-brasov-3782.html)

cristiniq 10 mai 2010 13:35:03

Zumba in Brasov
 
Stiti daca se face pe undeva ZUMBA, in Brasov?

cristiniq 10 mai 2010 13:38:54

Re: Zumba Incepatori
 
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 131694)
Buna fetele
Eu sunt (in curand sper sa zic ca eram) ..o sedentara cu acte in regula si pe langa asta si fumatoare .
Am descoperit si eu Zumba (voi sunteti de vina ;) ) si saptamana asta am facut si eu de 3 ori zumba 20 min basic.
Poate ca nu pare mult..dar pt mine este, believe me .:)
Transpir de numa..deci o fi de bine ma gandesc.
Sper sa ma tina.
Asa ca sa prind curaj si pofta de Zumba , a avut cineva rezultate ?? Vorbnd numai de Zumba..
Multumesc.:)

Buna Incognito! Unde faci tu ZUMBA in Brasov? MA INTERESEAZA SI PE MINE!

incognito 10 mai 2010 13:43:52

Re: Zumba Incepatori
 
Citat:

Anterior postat de cristiniq (Post 182118)


Buna Incognito! Unde faci tu ZUMBA in Brasov? MA INTERESEAZA SI PE MINE!


Servus Cristiniq

Din pacate nu stiu sa se face undeva zumba in Bv.:(
Dar banuiesc ca va fi in curand, ca am vazut pe site-ul zumba ca este o instructoare de zumba din brasov..
Eu fac acasa-20 min express si 45 min cardio party. Urmeaza sa ma apuc si de 45 min sculpt and tone...peste vreo 2-3 saptamani.
Pricum, daca auzi de zumba in bv..da de stire si aici- la Slabute din BV.
O zi frumoasa.

cristiniq 10 mai 2010 14:02:51

Re: Zumba Incepatori
 
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 182125)
Servus Cristiniq

Din pacate nu stiu sa se face undeva zumba in Bv.:(
Dar banuiesc ca va fi in curand, ca am vazut pe site-ul zumba ca este o instructoare de zumba din brasov..
Eu fac acasa-20 min express si 45 min cardio party. Urmeaza sa ma apuc si de 45 min sculpt and tone...peste vreo 2-3 saptamani.
Pricum, daca auzi de zumba in bv..da de stire si aici- la Slabute din BV.
O zi frumoasa.

Merci! Tocmai am demarat sapaturile! V a anunt!

cristiniq 11 mai 2010 12:56:40

Slabute din Brasov
 
M-am interesat de ZUMBA.
Deocamdata nu se face in Bv., insa se va incepe cat de curand. Persoana de contact mi-a promis ca ma va anunta. La fel voi face si eu cu voi.
Exista un trainner brasovean, o d-ra, insa aceasta nu este in tara, lucreaza in strainatate.
De cum am vesti...

sorina smadu 11 mai 2010 21:50:56

Re: Zumba Incepatori
 
De unde ai luat programul dupa care faci acasa?

cristiniq 29 mai 2010 21:17:16

Re: Zumba Incepatori
 
Citat:

Anterior postat de sorina smadu (Post 184237)
de unde ai luat programul dupa care faci acasa?

gasesti pe youtube...

craiasa 11 iul 2010 09:13:32

Re: Zumba Incepatori
 
Servus Incognito si felicitari ca ai ajuns o slabuta.Te rog daca ai vreme si ptr.mine,sa imi afisezi linkurile cu zumba pe care o practici,ptr.ca eu am facut zilele trecute asa, la intamplare,insa imi place dansul si mai ales imi place cum sare apa din mine cand practic zumba, mai ceva ca la tae bo..curios nu ??merci si spor la slabit sau la mentinere !

incognito 11 iul 2010 10:14:26

Re: Zumba Incepatori
 
Citat:

Anterior postat de craiasa (Post 249304)
Servus Incognito si felicitari ca ai ajuns o slabuta.Te rog daca ai vreme si ptr.mine,sa imi afisezi linkurile cu zumba pe care o practici,ptr.ca eu am facut zilele trecute asa, la intamplare,insa imi place dansul si mai ales imi place cum sare apa din mine cand practic zumba, mai ceva ca la tae bo..curios nu ??merci si spor la slabit sau la mentinere !


Servus Craiasa:)
DIn pacate nu am cum sa pun linkurile..ca nu le fac de pe net.
Eu le-am descarcat cu bitlord..si le pun pe tv de pe usb.
Dar pot sa-ti spun cum se numesc programele..poate le gasesti tu:
Zumba 20 minutes express
Zumba sculpt and tone
Zumba cardio party

Mult succes.>:D< Sa stii ca fac zumba doar de 3-4 luni.si chiar am rezultate . Si nu am facut sa cad pe jos...doar de 3 ori pe sapt . intre 20-45 min, in functie de program.:D

craiasa 12 iul 2010 11:27:16

Re: Zumba in Brasov
 
Multumesc, am dat anterior cautarea acestor programe,dar nu sunt multumita,sunt doar chestii de 5-6 minute,insa am sa mai caut.Si ai daty si de pe burtica ? la mine este un rest de burtica de la sarcina,si sper sa se duca prin zumba ptr.ca imi place sa dansez;;).Salutare si pe curand>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:54:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO