forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Galati (http://forum.slabute.ro/judetul-galati/)
-   -   Diferite produse in galati...unde le gasim? (http://forum.slabute.ro/judetul-galati/diferite-produse-galati-unde-le-gasim-3438.html)

alinutza656 11 apr 2010 18:46:56

Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Buna.
Slabutelor din Galati am si eu o intrebare pt voi...unde gasesc batonase hipoglucidice de la dobrogea in galati?

cathy 12 apr 2010 12:42:53

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 145705)
Buna.
Slabutelor din Galati am si eu o intrebare pt voi...unde gasesc batonase hipoglucidice de la dobrogea in galati?


intre 2 babe si Masnita....este un magazin cu tot felul de produse...

alinutza656 12 apr 2010 20:15:55

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de cathy (Post 146638)
intre 2 babe si Masnita....este un magazin cu tot felul de produse...

ms ms mult
>:D<

alinutza656 13 apr 2010 09:41:23

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de cathy (Post 146638)
intre 2 babe si Masnita....este un magazin cu tot felul de produse...

ai putea sa imi spui mai exact unde...un magazin ca reper ceva,pentru ca am fost si nu am gasit?:-/

cathy 13 apr 2010 14:28:18

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 147960)
ai putea sa imi spui mai exact unde...un magazin ca reper ceva,pentru ca am fost si nu am gasit?:-/

cobori la masnita si mergi spre 2 babe...treci de semafor...si tot mergi...dai de o alta stradutza...inainte de stradutza aia....cred ca e langa un magazin de mobila....are si afara o reclama...imposibil sa nu o vezi...magazinul cu pricina are un gardulet si are si pe geamuri culturisti...deci....inainte de a 2 a stradutza de dupa masnita
Sau cobori la 2 babe si mergi spre masnitza....dupa prima stradutza....stiu ca pe colt e passiflora. Dupa Passiflora de la 2 babe(mai e o florarie la fel la masnitza).

alinutza656 13 apr 2010 16:08:20

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de cathy (Post 148440)
cobori la masnita si mergi spre 2 babe...treci de semafor...si tot mergi...dai de o alta stradutza...inainte de stradutza aia....cred ca e langa un magazin de mobila....are si afara o reclama...imposibil sa nu o vezi...magazinul cu pricina are un gardulet si are si pe geamuri culturisti...deci....inainte de a 2 a stradutza de dupa masnita
Sau cobori la 2 babe si mergi spre masnitza....dupa prima stradutza....stiu ca pe colt e passiflora. Dupa Passiflora de la 2 babe(mai e o florarie la fel la masnitza).

Pai cred ca am vazut magazinul dar scria acolo suplimente nutritive si am crezut ca nu acolo.

cathy 14 apr 2010 14:28:52

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 148634)
Pai cred ca am vazut magazinul dar scria acolo suplimente nutritive si am crezut ca nu acolo.

Ala-i...are de toate acolo....eu imi iau de acolo batoane si echipament pt sala :):D

alinutza656 14 apr 2010 15:18:18

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de cathy (Post 150204)
Ala-i...are de toate acolo....eu imi iau de acolo batoane si echipament pt sala :):D

ms inca o data.....o sa incerc sa mai ajung acolo ca stau cam departe dar o sa fac o plimbarica pe jos>:D<

cathy 13 mai 2010 20:40:35

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de alinutza656 (Post 150272)
ms inca o data.....o sa incerc sa mai ajung acolo ca stau cam departe dar o sa fac o plimbarica pe jos>:D<

Ai gasit magazinul cu pricina? daca da...si gasit si ce cautai?
:P

alinutza656 14 mai 2010 12:41:45

Re: Diferite produse in galati...unde le gasim?
 
Citat:

Anterior postat de cathy (Post 186732)
Ai gasit magazinul cu pricina? daca da...si gasit si ce cautai?
:P

Buna nu am reusit sa mai ajung pana acolo.:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:44:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO