forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

Irina Costas 26 aug 2010 12:17:43

Re: Slabute din Iasi

Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 303025)
Apropo de locuri de munca, dak ai cont pe Bestjobs era un anunt dat de Sensiblu. Bafta>:D<

Am lucrat la sensiblu 6 ani,de la ei am plecat,au facut restructurari,iar de angajat nici vb,cica sunt la misto anunturile:D

Ralluuk 27 aug 2010 07:00:09

Neata. Am inteles. Nu stiu de ce mai publica unii anunturi dak sunt la misto. Am patit-o si eu. Cu dieta cum stai? O zi frumoasa.>:D<

Irina Costas 27 aug 2010 07:23:08

Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 303975)
Neata. Am inteles. Nu stiu de ce mai publica unii anunturi dak sunt la misto. Am patit-o si eu. Cu dieta cum stai? O zi frumoasa.>:D<

Neata Raluk!!!>:D<
De ex la mag picioru gras din mall,tot la misto a fost anuntul de consilier vanzari adica vanzatoare,acum 3 sapt

Irina Costas 27 aug 2010 07:27:00

Cu dieta sunt ok,in sensul ca mai am de dat 300 gr si ajung la greutatea de pe ticker,ca de la biscuitii bucuria am luat proportii si nu am vrut sa-mi modific tickerul de teama sa nu ma apuce depresia,dar am rezolvat in 2 zile mancand sanatos,azi am trebusoara pe la casa de sanatate si o iau la pas din pasurari pana in copou dus,intors sa mai ardem caloriile:)
In rest,caut si iar caut si nici un loc de munca calumea,apropo este un anunt de vanzatoare la Marcel,m-as duce si eu dar nu ma primeste,e asa nasol ca nu te poti reprofila,toata lumea crede ca in dom asta sunt cainii cu colaci in coada:)

Ralluuk 28 aug 2010 06:57:02

Unde e loc la Marcel? In Alexandru?De ce nu incerci totusi? La Picioru gras aplicasem si eu candva. Da-i incolo, mai sunt si altii. Cu dieta eu mi-am facut de cap cateva zile, am dat iama in biscuitii lu fiu-miu si se cunoaste:D, dar imi revin eu. O zi frumoasa si un weekend placut:-*

Irina Costas 28 aug 2010 16:51:43

Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 305264)
Unde e loc la Marcel? In Alexandru?De ce nu incerci totusi? La Picioru gras aplicasem si eu candva. Da-i incolo, mai sunt si altii. Cu dieta eu mi-am facut de cap cateva zile, am dat iama in biscuitii lu fiu-miu si se cunoaste:D, dar imi revin eu. O zi frumoasa si un weekend placut:-*

Am incercat acum 2 luni la marcel si era cam sceptic domnul ca m-as adapta:D ( nu stiu pt care mag marcel)
Iar cu dieta iti revii in 2 -3 zile daca tii stict,ne auzim pe luni,weekend placut:)

Irina Costas 30 aug 2010 08:40:03

Salut Raluk>:D<
Ce mai faci?Cum a fost in weekend?Eu am fost cumintica,nu am avut nici o abatere:)Ai mai gasit ceva la anunturile cu joburi?
Eu am gasit un anunt la o farm Esthera de la gara,care a avut anunt si acum 2luni si tipa spunea ca ea este foarte exigenta si schimba personalul foarte des:D
Ma duc totusi la interviu azi la 15,sa vedem,poate mai fac voluntariat si pe aici:D

Ralluuk 31 aug 2010 06:52:33

Buna Irina. Eu am fost ieri la un interviu. Nus d c nu-mi fac prea mari sperante. In fine. Bafta la interviu. Cu dieta ,merg inainte, mi-am luat hrisca sa vad cum e k sunt curioasa. Pupici:-*

Irina Costas 31 aug 2010 07:54:55

Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 308445)
Buna Irina. Eu am fost ieri la un interviu. Nus d c nu-mi fac prea mari sperante. In fine. Bafta la interviu. Cu dieta ,merg inainte, mi-am luat hrisca sa vad cum e k sunt curioasa. Pupici:-*

Ce ti-ai cumparat,hrisca?ce e aia?
Am fostieri la interviu,acesta a fost unul eliminatoriu,mai urmeaza unul cu celalalt asociat,sa vedem:D,tu unde ai fost la interviu?

Ralluuk 01 sep 2010 07:08:10

Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 308478)
Ce ti-ai cumparat,hrisca?ce e aia?
Am fostieri la interviu,acesta a fost unul eliminatoriu,mai urmeaza unul cu celalalt asociat,sa vedem:D,tu unde ai fost la interviu?

Hrisca e o cereala foarte folosita in Ucraina mai ales, foarte buna pentru o multime de afectiuni printre care si obezitate si ingrasare. Pe Google gasesti o multime de informatii. La noi se gaseste si la plafare, dar mai ieftina o iei de la moldovenii din pta Alexandru. Numai k trbuie aleasa daca o cumperi de la ei. La interviu am fost la Adevarul, pt postul de librar/gestionar. Mai putin ma intereseaza asta azi, vom vedea ce va mai urma. Azi ma duk sa vad dak imi primeste piciul la gradinita. Tu la ce firma ai fost? Te pup. O zi frumoasa>:D<

Ora este GMT +2. Ora este acum 05:43:40.