forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

Ralluuk 07 iul 2010 06:02:54

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Irina. Ce sa fac? Binisor. Merg inainte cu dieta si nu prea mai stau in casa. :D Stagnez deocamdata la cantar , dar nu ma agit. Tu ce mai faci? Cum merge dieta?>:D<

Irina Costas 08 iul 2010 10:06:16

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Raluk!
Si eu sunt bine,am inceput de ieri disociata,dar un pic personalizata,mai strecor in ea cate ceva,ca e si greu de tinut si periculoasa de a declansa unele afectiuni si incerc sa scot sarea din alimentatie de tot.
Vedem ce rezultate voi avea sapt viitoare,pana atunci dieta si miscare.
O zi buna i-ti urez si spor la slabit!!!:-*

Ralluuk 09 iul 2010 11:22:57

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Irina, am tinut si eu o perioada disociata pe mese si chiar a functionat, dar am renuntat la ea pt k ma saturasem sa mananc asa disociat. Mai evit si acum unele combinatii, dar se pare k eu nu-s facuta sa tin o anumita dieta pt k ma plictisesc repede de ea:D. Asa k merg inainte cu mancatul putin,cu evitarea grasimilor si cat mai multe legume si fructe. Zic eu k ii mai sanatos asa. Spor la slabit si o zi frumoasa:D.

Irina Costas 10 iul 2010 14:38:24

Re: Slabute din Iasi
 
Si tie spor la slabit Ralluk!Weekend placut!:-*

1Diana 12 iul 2010 14:44:55

Re: Slabute din Iasi
 
Ciao>:D< Eu nu-s originara din Iasi dar stau aici de 2 ani datorita facultatii.Va:-*

Ralluuk 13 iul 2010 06:32:03

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Diana, bine ai venit printre noi. Ce dieta tii? Functioneaza? Eu m-am cantarit ierisi uite k s-a mai dus un kg.:D Spor la slabit >:D<

Irina Costas 14 iul 2010 06:31:14

Re: Slabute din Iasi
 
Buna dimineata slabutelor din Iasi!
Ce mai faceti?Merge dieta?Ce idei de meniuri mai aveti,eu sunt in pana de idei:-/

1Diana 14 iul 2010 10:24:37

Re: Slabute din Iasi
 
Ciao Ralluuk si Irina! Eu tin dieta Rina 90 si pt mine functioneaza,am slabit pana acum 4.6 kg in 29 de zile(aveam target de 5 kg pe luna:D).Sunt multumita,recunosc ca uneori nu am respectat principiile dar asta s-a intamplat rar(de vreo 3 ori:().
Ralluuk,parca si tu tineai Rina,sau ma insel?Felicitari pt ca ai slabit>:D< Multa bafta la toate si sa nu renuntati:-*

1Diana 14 iul 2010 10:26:33

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 252906)
Buna dimineata slabutelor din Iasi!
Ce mai faceti?Merge dieta?Ce idei de meniuri mai aveti,eu sunt in pana de idei:-/

Irina,eu fac retete din cartea Rina 90..iti da 2 idei de meniu pe zi.Is foarte interesante si delicioase:x poti sa iei cartea de la biblioteca slabutelor si sa gatesti de acolo daca vrei;)
p.s azi is la zi de proteine si o sa-mi fac un sos cu piept de pui:x

Irina Costas 15 iul 2010 08:36:15

Re: Slabute din Iasi
 
Neata Diana!
Felicitari pt rezultate!Dar activitate fizica faci?


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:49:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO