forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

lacra81 18 ian 2012 15:07:37

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Jaqueline38 (Post 903992)
Bun gasit tutror!
Din intamplare am gasit site-ul slabutelor, am citit multe din subiectele postate de voi pe aici si am spus:"de ce nu? sa-mi fac si eu cont ca nu strica niste partenere de "suferinta"...cand vezi ca mai sunt si altele in situatia ta parca altfel vezi lucrurile, nu mai par atat de drastice...
M-am apucat de dieta disociata de doua zile, fac si sala de o saptamana....zic ca-s pe drumul cel bun deocamdata.Sa vad cat rezist.
Spor la slabit!

succes>:D<la ce sala mergi:-/
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 905223)
Buna fetelor, sunt si eu din Iasi si am plecat in lupta cu kg.Am inceput de sapt trecuta cu dieta daneza, acu sunt in a 10-a zi si am scapat de 3 kg.sper pana la sfarsitul celor 13 zile sa mai scap macar de 2.a tinut cineva pana acu dieta asta?
voi ce diete minune ati mai tinut si au dat rezultate?
Va doresc la toate sa ajungeti la kg dorite.mult spor :)

eu tin Rina ...mult succes>:D<
o zi frumoasa,fetelor:-*:-*:-*

erasmine 18 ian 2012 19:31:15

Re: Slabute din Iasi
 
Lacra, de cat timp tii dieta Rina? in cat timp ai dat astea cele 6 kg?

Alice1985 19 ian 2012 16:25:05

Re: Slabute din Iasi
 
Buna!>:D< Ma numesc Alice,am 177 si 86 de kg, si de azi am inceput dieta rina.Sper sa reusesc sa o tin pana la capat.O zi buna!>:D<

madalici 19 ian 2012 18:35:44

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Alice1985 (Post 906676)
Buna!>:D< Ma numesc Alice,am 177 si 86 de kg, si de azi am inceput dieta rina.Sper sa reusesc sa o tin pana la capat.O zi buna!>:D<

Buna Alice si bine ai venit!!!>:D<

Alice1985 19 ian 2012 21:53:18

Re: Slabute din Iasi
 
Buna din nou! Bine v-am gasit! Fetelor cum faceti fata tentatiilor culinare care apar pe parcursul zilei? Pentru mine a fost un chin azi sa ma abtin de la diverse gustarici pe care i le ofer baietelului meu. Voi ce solutii aveti ptr a va calma poftele?

lacra81 20 ian 2012 08:35:27

Re: Slabute din Iasi
 
neata>:D<

Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 905469)
Lacra, de cat timp tii dieta Rina? in cat timp ai dat astea cele 6 kg?

le-am dat de la jumatatea lui sept ..dar rina o tin de pe 9 ian ..si am dat cam 1kg jumate -2 in 8 zile ;)
Citat:

Anterior postat de Alice1985 (Post 907006)
Buna din nou! Bine v-am gasit! Fetelor cum faceti fata tentatiilor culinare care apar pe parcursul zilei? Pentru mine a fost un chin azi sa ma abtin de la diverse gustarici pe care i le ofer baietelului meu. Voi ce solutii aveti ptr a va calma poftele?

un pahar de apa ,un fructe ,o leguma sau o gurita mica din ce papa si ei>:)>:)>:)
o zi frumoasa,fetelor>:D<

Alice1985 20 ian 2012 10:06:01

Re: Slabute din Iasi
 
eu m-am amagit cu cate un morcov, dar ma gandesc sa nu fie nici ala prea mult :( E prima mea dieta, pana sa am bebelusii nu am avut probleme cu greutatea, dar dupa ei am ramas cu 30 kg si treuie sa scap de ele ca nu ma mai suport...
O zi buna va doresc si fara prea multe tentatii culinare.

lacra81 20 ian 2012 10:28:08

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Alice1985 (Post 907410)
eu m-am amagit cu cate un morcov, dar ma gandesc sa nu fie nici ala prea mult :( E prima mea dieta, pana sa am bebelusii nu am avut probleme cu greutatea, dar dupa ei am ramas cu 30 kg si treuie sa scap de ele ca nu ma mai suport...
O zi buna va doresc si fara prea multe tentatii culinare.

sunt super morcovii>:D<
mult succes si la cat mai multe kg in minus:-*:-*:-*

Alice1985 20 ian 2012 11:53:10

Re: Slabute din Iasi
 
multumesc, sper sa rezist pana la sfarsit>:D<:-*. Ce bine e cand ai cu cine sa schimbi o parere.Multumesc [*7*]

Alice1985 20 ian 2012 20:58:29

Re: Slabute din Iasi
 
Buna seara! Am o mica intrebare pentru cine a tinut dieta rina. Maine e ziua de: Carbohidrati care include urmatoarele:
  • Produse din faina: paine, paste, biscuiti, blaturi pizza
  • Cereale: hrisca, orz, mei si altele
  • Orice legume, sos de rosii si condimente
  • Dulciuri fara drojdie, oua si lapte: clatite, biscuiti
  • Dulciuri pentru cina: 1 prajitura sau 3 biscuiti medii, sau un pumn de biscuiti mici, sau 3 cupe de inghetata
  • Ciocolata neagra pentru cina. Obligatoriu!
Despre ce fel de prajitura este vorba si de care biscuiti?


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:25:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO