forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

erasmine 25 iul 2012 20:47:38

Re: Slabute din Iasi
 
buna spiridus..acu am vazut ca lupti dupa dieta Dukan si as vrea "sa-mi fii alaturi" .am vazut ca ai dat 12 kg jos. bravo.eu sunt in perioada de atac si imi e frica sa nu renunt.

Spiridus 26 iul 2012 07:29:11

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1099532)
buna spiridus..acu am vazut ca lupti dupa dieta Dukan si as vrea "sa-mi fii alaturi" .am vazut ca ai dat 12 kg jos. bravo.eu sunt in perioada de atac si imi e frica sa nu renunt.

Hei!!! Cate zile de atac tii? Sport faci?

Eu am dat aceste kg in aproape 2 luni. Am inceput cu alimentatie sanatoasa si sport. Dukan tin de 7 zile, dar in perioada de atac nu prea am facut sport.

Daca ai nevoie de ceva, sa-mi spui!! Eu am invatat sa se gatesc cu Dukan :D

Te pup si spor!!

erasmine 26 iul 2012 14:52:18

Re: Slabute din Iasi
 
Buna, Spiridus!
Sunt in ziua 2 de atac dar de vreo 2 saptamani am tot mancat dupa principiile Mihaelei Bilic.vreau sa tin 10 zile de atac ca am de dat jos cam 10-12 kg.fac sport cel putin de 3 ori pe saptamana (mai merg si de 4-5 ori ) si stau cate 2 ore.sport fac regulat de vreo 3 ai de zile....totusi nu am slabit.trebuie sa recunosc ca am mancat mereu fructe ( ca cica nu ingrasa). acu sper sa rezist 10 zile de atac.
Inca nu am apucat sa gatesc dupa Dukan-manac carne la doubletta, piept de pui afumat...si merge :)

iti doresc bafta si astept sa-mi vorbesti despre rezultatele tale de pana acu .

Spiridus 26 iul 2012 16:24:31

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1100273)
Buna, Spiridus!
Sunt in ziua 2 de atac dar de vreo 2 saptamani am tot mancat dupa principiile Mihaelei Bilic.vreau sa tin 10 zile de atac ca am de dat jos cam 10-12 kg.fac sport cel putin de 3 ori pe saptamana (mai merg si de 4-5 ori ) si stau cate 2 ore.sport fac regulat de vreo 3 ai de zile....totusi nu am slabit.trebuie sa recunosc ca am mancat mereu fructe ( ca cica nu ingrasa). acu sper sa rezist 10 zile de atac.
Inca nu am apucat sa gatesc dupa Dukan-manac carne la doubletta, piept de pui afumat...si merge :)

iti doresc bafta si astept sa-mi vorbesti despre rezultatele tale de pana acu .

La cate kg vrei tu sa slabesti, 10 e prea mult de atac.

"Pentru cei care doresc sa piarda mai mult de 20 kilograme se recomanda intre 7 si 10 zile dar nu mai mult de 10 zile.

Pentru cei care doresc sa piarda intre 10 si 20 de kilograme se recomanda o perioada de atac de 5 zile.

Pentru cei care doresc sa piarda mai putin de 10 kilograme se recomanda o perioada de atac de 3 zile.

Pentru cei care doresc sa piarda mai putin de 5 kilograme se recomanda o perioada de atac de 1-2 zile."

erasmine 26 iul 2012 22:16:09

Re: Slabute din Iasi
 
Cate zile de atac ai tinut? am vazut masuratorile...sunt de cand aveai acele kg in plus sau sunt de acu...de cand ai slabit..si mai am o nelamurire.....cand termini cu zilele de atac, incepi direct cu PL sau mergi tot cu PP?
Pupici

erasmine 26 iul 2012 22:21:46

Re: Slabute din Iasi
 
Cate zile de atac ai tinut? am vazut masuratorile...sunt de cand aveai acele kg in plus sau sunt de acu...de cand ai slabit..si mai am o nelamurire.....cand termini cu zilele de atac, incepi direct cu PL sau mergi tot cu PP?
Pupici

Spiridus 27 iul 2012 07:06:04

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de erasmine (Post 1100595)
Cate zile de atac ai tinut? am vazut masuratorile...sunt de cand aveai acele kg in plus sau sunt de acu...de cand ai slabit..si mai am o nelamurire.....cand termini cu zilele de atac, incepi direct cu PL sau mergi tot cu PP?
Pupici

Neata!! Masuratorile sunt de la ultima masuratoare, cand nu stiu cate kg aveam :D Voi introduce azi noile valori.

Eu dupa zilele de atac am inceput cu proteine-legume. Eu am tinut 7 zile de atac.

erasmine 18 sep 2012 08:01:40

Re: Slabute din Iasi
 
Spiridusuleeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Unde esti? am nevoie de tine! :)sper sa te mai gasesc pe forum.

summerslim 04 nov 2012 21:26:25

Re: Slabute din Iasi
 
am inceput dita keto/ low carbs. cineva din iasi o tine? poate vreti sa vorbim despre ea.

t22stefania 25 nov 2012 10:59:02

Re: Slabute din Iasi
 
Bunaaaaaaaa fetelor ,

sunt o veche grasuta devenita slabuta....dar cum am tot schimbat joburile si in sfarsit am jobul muuult visat am reinceput cu slabitul...complexul meu din totdeauna...am avut 74 kg am ajuns la 58 cu dieta dukan...anul trecut...din august si pana in noiembrie...iar acum din pacate am 65.8 kg (pe cantar ieri )...

Am inceput de marti cu 2 masaje anticelulitice pe saptamana...o fata care vine acasa...si de saptamana viitoare vreau sa merg si de 2 ori pe saptamana la sala....sa le combin...job,sport,masaj,facultate si sper sa ajung iarasi la 57 kg :D....


Sper sa fim mai active anul acesta...fata de anul trecut ...kt am tinut dieta eram cam 3 persoane care vorbeam pe acest forum...insa am avut ambitie maxima...

Va puuup si spor la munca !


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:07:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO