forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

PrintZzY 25 iun 2013 18:21:46

Re: Slabute din Iasi
 
Buna! Sta cineva prin tatarasi ca sa mergem la alergat in parc(doi baieti-metalurgie)?e plictisitor sa alergi singura si iti pierzi cheful repede:-s

fitnes 26 mai 2015 18:30:13

Re: Slabute din Iasi
 
buna!
eu abia acum am revenit pe slabute.
am inceput pe 15 ianuarie 2015 dieta disociata-am tinut cate o saptamana pe luna dieta, in restul zilelor mancam cat de cat normal si am reusit sa slabesc 13 kilograme pana acum.
nu reusesc sa tin mai mult de 10 zile pe luna dieta, poate pt ca imi lipseste un suport, de asta am inceput sa scriu aici.
daca are cineva sfaturi ca sa pot sa tin dieta mai mult timp-am vrea sa o tin 2 luni fara intrerupere ca sa dau kilogramele in plus

lucia ely 26 mai 2015 18:51:48

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de fitnes (Post 1382735)
buna!
eu abia acum am revenit pe slabute.
am inceput pe 15 ianuarie 2015 dieta disociata-am tinut cate o saptamana pe luna dieta, in restul zilelor mancam cat de cat normal si am reusit sa slabesc 13 kilograme pana acum.
nu reusesc sa tin mai mult de 10 zile pe luna dieta, poate pt ca imi lipseste un suport, de asta am inceput sa scriu aici.
daca are cineva sfaturi ca sa pot sa tin dieta mai mult timp-am vrea sa o tin 2 luni fara intrerupere ca sa dau kilogramele in plus

Buna!:) dc nu iti faci un jurnal? sa vorbim mai mute acolo?

fitnes 27 mai 2015 06:04:25

Re: Slabute din Iasi
 
buna!

am scris azi un jurnal (in drumul spre o greutate normala).
poate vorbim acolo si impartasim din experienta in slabit.
merci!

marinuta 27 mai 2015 17:34:32

Re: Slabute din Iasi
 
Hello fetele...sper sa ma primiti,,desi sunt din Republica Moldova si nu e departe de Iasi:D...
De miine ma apuc serios pe treaba ca nu ma mai supirt pe bune,,,,Am platit abonamentul la sala si intr-o luna am fost doar 2 ori...Miine trec pe la sala sa vad ce fac abonamentul....Nu am fost din cauza unui program incarcat la munca si seara haleala si rezultatul 71.4 kg...imi vine sa ma bag in pamint de uriasa ce sunt...
Am si eliptica acasa,,,imi fac in Word un tabel cu zilele facute de sport si sa ma tin de treaba pina la toamna...sa fiu frumoasa si sanatoasa vreau,,,,imi propun sport zilnic si duminica zi de odihna....
Mergeam si la masaj anticelulitic dar acuma chiar nu imi permit ca in Ianuarie apar Diploma de master si se duc banii colo-colo....
Hai ca am scris un Roman...o seara frumoasa sa aveti scumpelor:-*

fitnes 28 mai 2015 12:29:44

Re: Slabute din Iasi
 
buna!

spor la slabit marinuta!

eu nu reusesc sa merg la sala de sport-fac doar bicicleta acasa.
daca te tii de sport slabesti mai repede si iti pastrezi si masa musculara si tonusul pielii.
tii vreo dieta?

marinuta 29 mai 2015 16:49:48

Re: Slabute din Iasi
 
Ziceam de ieri sa fiu cuminte ciu ciu ca continui pe mancat aiurea si fara bicicleta....de luni ziceam sa merg la sala si mincarea sanatoasa...nu ma mai ambitioneaza nimik desi sunt uriasa rau:((:((:((

Michelina 29 mai 2015 18:40:01

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1382870)
Ziceam de ieri sa fiu cuminte ciu ciu ca continui pe mancat aiurea si fara bicicleta....de luni ziceam sa merg la sala si mincarea sanatoasa...nu ma mai ambitioneaza nimik desi sunt uriasa rau:((:((:((


Opreste-te - lasa week-endul fara sa-ti bati capul cu dieta si de luni - uita de diete si orice - mananca putin si fa sport. Eu asa am de gand. Nu mai tin nici o dieta. Pur si simplu mananc mai putin.

Eu mi-am propus asa - ma trezesc la 6.30 - beau 2 cani de apa cu lamaie - ies la alergat 30 min - nici un minut in plus - ma intorc pun de cafea - pana se racoreste - fac 20 min HIIT - apoi cafea, dus si la munca.

3 mese pe zi - nici o gustare si la maxim 11 seara in pat.

PS. Marti va spun ce s-a ales de programul meu

marinuta 29 mai 2015 20:16:45

Re: Slabute din Iasi
 
Michelina salutare....nu am de gind sa tin nicio dieta doar sa ma axez pe mancatul sanatos...zic miine sa ma duc la sala...si duminica bicicleta acasa,,,mi-sm facut varza inabusita pe miine am mincare sanatoasa,,,,gata cu porceala o zic a nustiu cita oara dar sunt uriasa rau si mii rusine de mine...:((:((

fitnes 30 mai 2015 09:28:26

Re: Slabute din Iasi
 
Buna!
Si eu zilele acestea nu prea m-am tinut de dieta. A fost ziua mai multor colegi de munca si am gustat cate ceva.Dar e bine ca nu m-am ingrasat.
In weekend la micul dejun mananc ciocolata si beau o cafea (mananc jumatate de ciocolata), la pranz azi mananc peste la gratar cu salata de legume si seara doua iaurturi mici cu 3% grasime.
Sper sa ma mentin weekendul acesta pentru ca de luni sa reiau disociata.
Miscare 30min de bicicleta (ard 500 de calorii).
Voi cu ce va rasfatati in weekend?


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:45:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO