forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

IuliaMP 01 aug 2010 20:27:29

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de AndraAle (Post 268403)
Salutare fetele!! Si eu sunt din Iasi. Imi pare bine ca v-am gasit pentru ca eu am intrat de ceva timp in perioada de stagnare...mai mult, am pus chiar 500 de grame pe mine...si asa, incet, incet am inceput si sa calc stramb. Daca imi gasesc colege de "suferinta" poate imi revin. O seara frumoasa si la cat mai multe kilograme jos!!!

Buna seara !
Imi pare bine ca v-am gasit! Si eu sunt din Iasi si de vreo 2 saptamani am descoperit forumul acesta si incerc si eu sa tin o dieta. Sper sa reusesc cat mai mult timp, in fapt pentru suficient timp incat dieta asta sa se transforme intr-un nou mod de viata.
Cat de perioadele de stagnare, ma gandesc ca e firesc sa existe si nu cred ca ar trebui sa iti faci probleme cat timp nu iei in greutate. Important e in aceste momente sa gasesti suficienta forta in tine incat sa nu abandonezi lupta!
Asa ca suntem alaturi de tine Andra si asteptam vesti bune!

Ralluuk 02 aug 2010 06:27:51

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Iulia si Andra. Bine ati venit in gasca. Bafta la slabit. O zi frumoasa tuturor.>:D<

Irina Costas 03 aug 2010 08:46:36

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Iulia!
Si eu sunt o slabuta din Iasi:D!
Ce dieta tii?Dar cu miscarea cum stai?

Irina Costas 03 aug 2010 08:47:37

Re: Slabute din Iasi
 
Ce mai faci Raluk?In ultima perioada nu ne-ai mai povestit nimic despre dieta ta:)

IuliaMP 03 aug 2010 16:09:34

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 275888)
Buna Iulia!
Si eu sunt o slabuta din Iasi:D!
Ce dieta tii?Dar cu miscarea cum stai?

Salut!
Ma bucur ca v/am gasit! Eu pentru moment tin dieta Montignac, faza I, - asta am considerat ca se potriveste mai bine pentru mine, mai ales pentru faptul ca trebuie sa slabesc destul de mult. Cu sportul e mai greu - dar exista unele tentative... poate o sa iasa ceva pana la urma si in diomeniul asta / pentru moment doar plimbari / adica mers in ritm alert.

Irina Costas 04 aug 2010 09:20:36

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Iulia!
Face foarte bbine si plimbarea,decat de loc,in rest bafta la slabit si tinem legatura:)

Ralluuk 05 aug 2010 06:36:30

Re: Slabute din Iasi
 
Buna fetele. Ce mai faceti? Irina dieta mea inseamna numa carne fiarta sau gratar, multe legume si fructe si mancare dietetica fara sare. Merge si asa:-/.Am inceput sa fac si cate 5 mile de start walking odata la 2 zile si sper sa ajute.:D O zi frumoasa tuturor.>:D<

Irina Costas 06 aug 2010 08:14:37

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 278071)
Buna fetele. Ce mai faceti? Irina dieta mea inseamna numa carne fiarta sau gratar, multe legume si fructe si mancare dietetica fara sare. Merge si asa:-/.Am inceput sa fac si cate 5 mile de start walking odata la 2 zile si sper sa ajute.:D O zi frumoasa tuturor.>:D<

Si cu kg cum stai,ceva in minus?
Slabutelor voi ce faceti?:-*

IuliaMP 08 aug 2010 18:35:15

Re: Slabute din Iasi
 
Buna seara dragutelor!
Vad ca ati cam plecat prin concediu, de nu a mai trecut nimeni pe aici de ceva vreme!
Poate reusesc si eu sa ies la plimbare in seara asta! Parca s-a mai domolit caldura...

Ralluuk 09 aug 2010 06:49:08

Re: Slabute din Iasi
 
Buna fetele. N-am mai avut timp de calculator dar acum mi-am facut putin. Irina ink nu m-am cantarit, dar park incepe sa se mai duca mai ales din talie:D. Sper sa aiba totusi efectul scontat. Iulia sunt curioasa. In ce zona stai? Am o intrebare: stie cineva cam cat se mai da la o nunta? Am una pe 22 si sunt stresata k nu mai stiu cum e acum. Pupici si o zi racoroasa>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:10:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO