forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/)
-   -   Slabute din Iasi (http://forum.slabute.ro/judetul-iasi/slabute-iasi-1622.html)

Irina Costas 20 aug 2010 08:50:30

Re: Slabute din Iasi
 
:D
Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 295950)
Imi pare rau ca n-ai obtinut postul. Am auzit si eu de persoane care tin in proba pe multi si nu dau salarii. Nesimtiti. Traim in Romania , nimic n-ar trebui sa ne mai mire, nici faptul k firma la care trebuia sa ma duk eu azi are datorii la stat de peste 14 miliarde si la somaj si la asigurarile sociale, si da salariile din an in pasti:-o.Ce multe gasesti pe internet la o simpla cautare:D. Oricum mai am un interviu in alta parte si sper sa fie cu noroc O zi frumoasa si tie>:D<


Multumesc!!!Ieri m-a sunat farmacista diriginta dim mall daca pot sa ma duc si azi la farm,ieri mi-am terminat perioada de proba si patronul nu sa facut vazut si probabil vine azi sa vb cu mine sa ma abureasca ca nu suntem compatibili si de asta nu ma angajeaza:D,nu ca nici nu avea de gand sa angajeze:D,intre timp am mai aflat cate ceva de la fete si puse la cap mi-am dat seama ca defapt nu angajeaza:D,insa fiind o farmacie eleganta iti da impresia ca e si serioasa si daca nu incercam as fi avut mustrari de constiinta.
Iar azi ma cheama la farm dar cred mai mult sa vb cu el,sa ne despartim amiabil:D,si fara sa-mi plateasca cele 10 zile:D

IuliaMP 20 aug 2010 09:12:24

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 296133)
:D


Multumesc!!!Ieri m-a sunat farmacista diriginta dim mall daca pot sa ma duc si azi la farm,ieri mi-am terminat perioada de proba si patronul nu sa facut vazut si probabil vine azi sa vb cu mine sa ma abureasca ca nu suntem compatibili si de asta nu ma angajeaza:D,nu ca nici nu avea de gand sa angajeze:D,intre timp am mai aflat cate ceva de la fete si puse la cap mi-am dat seama ca defapt nu angajeaza:D,insa fiind o farmacie eleganta iti da impresia ca e si serioasa si daca nu incercam as fi avut mustrari de constiinta.
Iar azi ma cheama la farm dar cred mai mult sa vb cu el,sa ne despartim amiabil:D,si fara sa-mi plateasca cele 10 zile:D

Poate totusi o sa fie bine! Trebuie sa fii optimista! Trebuie sa mergi acolo cu o atitudine pozitiva. Multa bafta!

Irina Costas 20 aug 2010 09:34:50

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 296181)
Poate totusi o sa fie bine! Trebuie sa fii optimista! Trebuie sa mergi acolo cu o atitudine pozitiva. Multa bafta!


Multumesc Iulia!>:D<
Insa nu cred ca angajeaza in conditiile in ccare el nu are bani de platit facturile:DSi am auzit ca a mai chemat pe tura cealalta in proba,personalul lui este in concediu si el nu trebuie sa piarda vanzare

Irina Costas 20 aug 2010 11:25:09

Re: Slabute din Iasi
 
Raluk bafta!Cred ca esti la interviu,iti tin pumnii:)

Ralluuk 21 aug 2010 05:50:34

Re: Slabute din Iasi
 
Buna fetele, vesti bune:D m-am cantarit ieri si arata 85. Sper sa fi fost cantarul bun.:D. Multumesc Irina, sa speram k va fi bine, daca nu nu-i bai, mai cautam, Iulia tu ce mai zici, mai spune-ne ceva despre tine. O zi frumoasa>:D<

Irina Costas 21 aug 2010 08:18:16

Re: Slabute din Iasi
 
:D
Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 297267)
Buna fetele, vesti bune:D m-am cantarit ieri si arata 85. Sper sa fi fost cantarul bun.:D. Multumesc Irina, sa speram k va fi bine, daca nu nu-i bai, mai cautam, Iulia tu ce mai zici, mai spune-ne ceva despre tine. O zi frumoasa>:D<


Neata Raluk!!!CE faci?Cum a fost la interviu?
Pe mine ma sunat farm diriginta daca pot veni vineri si mi-a spus ca va fi si patronul,dar el nici nu sa facut vazut si mau chemat si in wekend:D,sambata si dum,spunandu-mi ca luni va veni patronul sa vb:D,eu zic ca ori ma angajeaza ori nenea e cu capu si e tepar de meserie:D,poate il sun azi pe patron sa-i spun ca mi-am terminat perioada de proba si daca poate trece pe la farm sa vorbim:D

Ralluuk 21 aug 2010 20:54:30

Re: Slabute din Iasi
 
Buna Irina. Astept sa vad dak o sa ma mai sune pt un al doilea interviu, sincera sa fiu nu cred, oricum de luni iau ziarul Evenimentul si m-apuc de cautat mai serios.:D Eu as zice sa nu te complici cu dl ala de la farmacie dak nu ti se pare serios. Mai sunt si alte posturi, chiar daca apar mai greu. Multa bafta>:D< Iulia ce mai faci?

lacra81 22 aug 2010 19:56:37

Re: Slabute din Iasi
 
Buna ! sunt lacra din iasi si vreau sa reincep lupta cu kg ,tb sa slabesc 10 kg ,am tinut disociatul pana acum ,a dat rezultate dar pe moment ,dupa aia vorba fetelor kg la patrat puse ..astept propuneri de dieta si sport pt incepatori ..multumesc :x

Irina Costas 22 aug 2010 20:02:11

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 298139)
Buna Irina. Astept sa vad dak o sa ma mai sune pt un al doilea interviu, sincera sa fiu nu cred, oricum de luni iau ziarul Evenimentul si m-apuc de cautat mai serios.:D Eu as zice sa nu te complici cu dl ala de la farmacie dak nu ti se pare serios. Mai sunt si alte posturi, chiar daca apar mai greu. Multa bafta>:D< Iulia ce mai faci?


Buna Raluka!
Da,ai dreptate,doar ca farmacista ma suna sa ma duc la farmacie,de ex azi e dum dupa ce mi-am terminat si azi ziua de munca voluntara:D,dupa ce am plecat de la farm ma suna sa vin si maine adik luni cand intreb de patron daca stie ceva,spune ca nu stie nimik,ma mai duk maine si maine le zic ca nu mai vin pana nu vb cu patronul:D
Stii cand vad ca ma suna si ma intreaba daca pot sa vin ma gandeasc ca poate vrea sa ma angajeze

IuliaMP 22 aug 2010 20:08:57

Re: Slabute din Iasi
 
Citat:

Anterior postat de Ralluuk (Post 298139)
Buna Irina. Astept sa vad dak o sa ma mai sune pt un al doilea interviu, sincera sa fiu nu cred, oricum de luni iau ziarul Evenimentul si m-apuc de cautat mai serios.:D Eu as zice sa nu te complici cu dl ala de la farmacie dak nu ti se pare serios. Mai sunt si alte posturi, chiar daca apar mai greu. Multa bafta>:D< Iulia ce mai faci?

Buna fetelor!
Eu am avut cateva zile mai grele, dar promit ca de maine imi revin!
Mult noroc si bafta in tot ceea ce faceti!


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:51:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO