forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Ilfov-Bucuresti (http://forum.slabute.ro/judetul-ilfov-bucuresti/)
-   -   Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!! (http://forum.slabute.ro/judetul-ilfov-bucuresti/caut-partener-alergat-ior-nu-gaseeesc-12314.html)

Ciucik 30 mai 2013 09:13:16

Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Vreau sa ies la alergat+plimbat sambata si duminica dimineata in parcul IOR... Prin urmare, daca exista si alti doritori, DATI UN SEMN OAMENI BUNI!!!
Va astept cu >:D<!!

Ciucik 31 mai 2013 15:58:17

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Nobody?????????????? :(

quarc 03 iun 2013 16:56:41

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Hai in Herastrau!

Michelina 03 iun 2013 18:29:46

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Eu zic sa iesi singura si sigur vei gasi parteneri de alergat acolo.

Ciucik 04 iun 2013 10:54:42

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Citat:

Anterior postat de quarc (Post 1266761)
Hai in Herastrau!

O ora de mers cu RATB pana in Herastrau... nu e eficient!


Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1266792)
Eu zic sa iesi singura si sigur vei gasi parteneri de alergat acolo.

Putin probabil, dar cred ca asa o sa fac...

Michelina 04 iun 2013 12:58:37

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Eu am zis asta pentru stiu ca baiatul meu alearga in IOR si colegul lui de camera si prietena lui . Si imi zicea ca la orice ora e plin. Eu am copilarit in zona parcului IOR iar acum baiatul meu sta in apartamentul parintilor mei.

Ciucik 05 iun 2013 15:10:05

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1267056)
Eu am zis asta pentru stiu ca baiatul meu alearga in IOR si colegul lui de camera si prietena lui . Si imi zicea ca la orice ora e plin. Eu am copilarit in zona parcului IOR iar acum baiatul meu sta in apartamentul parintilor mei.

Stiu ca este plin, nu am contestat asta. :) As fi preferat doar sa nu merg singura. Imi e mai usor cu ceva parteneri de suferinta. Dar voi merge si singura, nu e un capat de tara. :)

Michelina 05 iun 2013 16:17:15

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 1267532)


Stiu ca este plin, nu am contestat asta. :) As fi preferat doar sa nu merg singura. Imi e mai usor cu ceva parteneri de suferinta. Dar voi merge si singura, nu e un capat de tara. :)

O ocazie sa-ti faci prieteni noi!

adelamaria 12 iun 2013 16:27:16

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Eu alerg in IOR sambata si duminica dimineata. Saptamana asta nu pot pt ca plec in concediu, dar in rest sunt acolo :)
Problema e ca mi-e greu sa-mi imaginez o alergare eficienta in doi sau mai multi. Fiecare are ritmul lui, stilul lui, statura lui...Am incercat sa alerg cu varu-meu care are cam 1.80 m (eu am 1.63)...ghici ce? N-am reusit, el are o detenta mult mai mare, alta rezistenta, etc...Plus ca oricum nu e fun, ca nu e ca si cum ai putea vorbi/schimba impresii - eu doar alerg si sunt preocupata sa rezist o ora, nu-s foarte distractiva ca si companie...Dar daca vrei sa incercam...

Ciucik 14 iun 2013 12:32:47

Re: Caut partener/a de alergat in ior si nu gaseeesc!!!
 
Citat:

Anterior postat de adelamaria (Post 1269578)
Eu alerg in IOR sambata si duminica dimineata. Saptamana asta nu pot pt ca plec in concediu, dar in rest sunt acolo :)
Problema e ca mi-e greu sa-mi imaginez o alergare eficienta in doi sau mai multi. Fiecare are ritmul lui, stilul lui, statura lui...Am incercat sa alerg cu varu-meu care are cam 1.80 m (eu am 1.63)...ghici ce? N-am reusit, el are o detenta mult mai mare, alta rezistenta, etc...Plus ca oricum nu e fun, ca nu e ca si cum ai putea vorbi/schimba impresii - eu doar alerg si sunt preocupata sa rezist o ora, nu-s foarte distractiva ca si companie...Dar daca vrei sa incercam...

Ai dreptate, Adela. Oricum, eu fiind la inceput e posibil sa te tin pe loc si nu ar fi OK. :) O sa incerc mai intai singura, ca sa imi creez o oarecare rezistenta, dupa care tinem legatura. >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:10:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO