forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Ilfov-Bucuresti (http://forum.slabute.ro/judetul-ilfov-bucuresti/)
-   -   Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport (http://forum.slabute.ro/judetul-ilfov-bucuresti/parcul-tineretului-loc-excelent-sport-1057.html)

Slabuta 23 aug 2009 12:13:30

Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Aseara, am fost in parc, in parcul Tineretului, cel nou....
In spatele Palatului Copiilor...
Ce am vazut acolo m-a impresionat tare mult. :)

O suprafata imensa din parc este dotata cu fel de fel de aparate/mecanisme, foarte asemanatoare cu cele dintr-o sala....

Nu mi-a venit sa cred, dar multa lumea era interesata de acest loc...
Mi s-a parut o idee excelenta, avand in vedere ca nu toata lumea are posibilitatea de a merge la o sala.

Asa ca fetelor, cine sta prin zona profitati de acest loc pentru a face sport :)

ali_lumi 15 ian 2010 20:51:46

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
:)) am fost si eu acolo in vara , m-am dat in toate aparatele alea, foarte interesant , mai vreau 8->

barbuta 23 iul 2011 12:03:39

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
adevarul ca e ff mare parcul si chiar au multe aparate bunicele

rim ramona 28 sep 2011 19:40:52

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Un parc intradevar minunat am fost si eu in iulie si sunt oameni care stau si pina la 3 dimineata ca exista securiti,un parc curat frumos si asa cum ar trebui sa fie multe ,sa ii multumim domnului PIEDONE pentru acest parc minunat,cind voi reveni in tara am sa mai merg sigur,pentru cine sta in zona este mare pacat sa nu se duca

stan georgeta 08 oct 2011 18:29:54

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Buna fetelor,ma bucur foarte tare sa aud ca parcurile noastre au inceput sa fie asa de frumoase si curate,sper sa se si mentina totusi ca de fapt asta e problema. Cred ca sunt f multi care nu respecta munca altora si nici nu se gandesc ca aceste lucruri fac foarte bine oamenilor. Dar asta e, sper sa se mentina la fel de frumos foarte mult timp de acum incolo. Sper sa mai ajung si eu prin tara k sa pot vedea aceste minunatii pt ca aici unde sunt eu ''parcurile''au cativa metri doar si nu prea exista verdeata.

Resli 08 oct 2011 20:10:43

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Buna fetelor si eu mi-as dori sa stau langa un parc macar fara haite de catei care iti dau un motiv serios de cardio ca sa ramai cu picioarele intregi :P oricat de tentant ar fi sa avem un asa trainer mai bine ma abtin :D , asa ca cine sta prin zona tineretului , I.O.R etc sa se bucure de parcuri ca eu tare le duc dorul in afurisitul de Giulesti [*12*]

ali_lumi 09 oct 2011 09:12:01

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Eu ador acest parc, tinand cont ca acum locuiesc si mai aproape de el :P
Imi place la nebunie sa alerg in jurul lacului , e locul meu preferat , si nu in ultimul rand plimbarea cu bici :)

rim ramona 10 oct 2011 05:18:32

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 20879)
Aseara, am fost in parc, in parcul Tineretului, cel nou....
In spatele Palatului Copiilor...
Ce am vazut acolo m-a impresionat tare mult. :)

O suprafata imensa din parc este dotata cu fel de fel de aparate/mecanisme, foarte asemanatoare cu cele dintr-o sala....

Nu mi-a venit sa cred, dar multa lumea era interesata de acest loc...
Mi s-a parut o idee excelenta, avand in vedere ca nu toata lumea are posibilitatea de a merge la o sala.

Asa ca fetelor, cine sta prin zona profitati de acest loc pentru a face sport :)

asa este eu am fost in vara de ce nu organizezi o intinlire cu slabutele acolo?cit mai este timpul frumos?sa stii ca eu inca nu am reusit sa imi complectez jurnalul nu cred ca ma descurc singura ce sa fac?

VIODEL 26 dec 2013 18:38:53

Re: Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport
 
buna. ma duc si eu prin cismigiu dar singura mea problema este ca am impresia ca nu muncesc indeajuns de intens. aveti idee care e diferenta intre aparatele din parcuri si cele din sali? diferenta dintre numarul de calorii arse bineinteles. pupici si la multi ani!


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:36:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO