forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Maramures (http://forum.slabute.ro/judetul-maramures/)
-   -   Slabute din Maramures (http://forum.slabute.ro/judetul-maramures/slabute-maramures-6627.html)

Rusu Laura 04 dec 2011 10:27:27

Re: Slabute din Maramures
 
Citat:

Anterior postat de lila703 (Post 866696)
va ures sarbatorii fericite .....slabutelor.>:D< :-*

Sarbatori frumoase de asemenea!!!! >:D<:-*

Rusu Laura 04 dec 2011 10:31:00

Re: Slabute din Maramures
 
Citat:

Anterior postat de larisuca (Post 467438)
salut si eu sunt din MM. Sper sa dam jos cate kg ne-am propus.

hey! vad ca merge bine dieta ta!!!! felicitari! ce regim tii? cum esti cu sportul?

Citat:

Anterior postat de Mia12 (Post 508650)
Ce faci slabuto? Nu mai intri pe forum?

Mia, nu am mai intrat pe forum din cauza unor probleme....dar am revenit cu forte noi! cum merge dieta?

Citat:

Anterior postat de Camelia E (Post 514717)
Ceau slabutelor si eu sunt din MM si sunt noua,sper sa ma ajutati si pe mine cu ceva sfaturi.Succes in continuare si sa ne implinim toate visul!

multa bafta!!!! ce regim tii?

Citat:

Anterior postat de tynambm (Post 792050)
Bine v-am gasit slabutelor....ma alatur cu drag voua....sunt si eu din MM....

Cum merge regimul, sportul?

Citat:

Anterior postat de lila703 (Post 866694)
buna sint si eu pe aici .sint noua ajutorrrrrrrrrrrrrrrr...........

bine ai venit printre noi!
spune-ne ce iti doresti:) noi te ajutam!
ti-ai ales un regim? un program de sport?




:-*:-*:-*

Rusu Laura 05 dec 2011 09:43:54

Re: Slabute din Maramures
 
sa aveti o sapt minunata, fetelor!
aveti grija ce papati!!!
:-*:-*:-*

stet 01 feb 2012 20:27:58

Re: Slabute din Maramures
 
Buna, ma numesc Camelia si sunt din Baia Mare am 82 kg si 1.65 am o munca stresanta si sunt plecata de dimineata pana seara la munca, dupa nastere m0am ingrasat foarte tare si am ramas cu acea burta de gravide de 5-6 luni, va rog ajutati0ma si spuneti0mi cum as putea slabi in conditiile date. Va multumesc

bely 12 mar 2012 20:54:28

Re: Slabute din Maramures
 
Buna seara maramuresencelor, vad ca nu prea s-a mai activat pe aici... sunt noua pe aici si as vrea sa slabesc cateva kile bune, inca nu stiu ce dieta sa tin, arunc un ochi pe aici sa vad cam ce mi s-ar potrivi :)

Rusu Laura 13 iun 2012 08:30:34

Re: Slabute din Maramures
 
neata, fetelor!
observ ca nimeni nu misca pe aici!
hai sa ne mobilizam!!!! cum stati cu slabitul? ce diete tineti? unde mergeti la sport? sau ce sport practicati?

Rusu Laura 13 iun 2012 08:31:44

Re: Slabute din Maramures
 
Citat:

Anterior postat de stet (Post 921127)
Buna, ma numesc Camelia si sunt din Baia Mare am 82 kg si 1.65 am o munca stresanta si sunt plecata de dimineata pana seara la munca, dupa nastere m0am ingrasat foarte tare si am ramas cu acea burta de gravide de 5-6 luni, va rog ajutati0ma si spuneti0mi cum as putea slabi in conditiile date. Va multumesc

Ciao!
Am observat ca ai apelat la slabutele din maramures, care din pacate nu au raspuns :|
Ai inceput ceva dieta? Sport ai timp sa faci?

alarisa 29 ian 2013 13:44:00

Re: Slabute din Maramures
 
Buna fetelor, mai sunteti la dieta?

Rusu Laura 29 ian 2013 21:30:12

Re: Slabute din Maramures
 
Citat:

Anterior postat de alarisa (Post 1214130)
Buna fetelor, mai sunteti la dieta?

tot timpul :P
bine ai venit :)

alarisa 30 ian 2013 12:37:41

Re: Slabute din Maramures
 
Buna Laura , sunt foarte necajita deoarece orce dieta tin nu merge, nu am ambitie sa o duc mai mult de cateva zile, astfel incat acum am trecut la sport , fac cardio , dar acasa , am gasit pe net ceva foarte bun si fac de 2 ori pe zi cate 30 minute . sper ca macar asa sa reusesc sa dau jos ceva. In ultimii ani nu pot sa zic ca am mai pus pe mine dar celulita s-a accentuat foarte tare. Este vizibila cu ochiul liber, si sincer asta m-a facut sa revin . Sper sa reusesc, desi.. am impresia ca nu dau jos nimic..


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:10:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO