forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Prahova (http://forum.slabute.ro/judetul-prahova/)
-   -   Slabute din judetul Prahova (http://forum.slabute.ro/judetul-prahova/slabute-judetul-prahova-9462.html)

Georgii 08 aug 2011 21:22:49

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Buna.Da..e frumos sunt 40 de grade afaraa..murim de cald..E frumos..mai o piscina..mai o plaja mai o inghetata:)):)).Pe la tine cum e?;;)

Mada elena85 08 sep 2011 13:10:09

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Buna.Sunt din Ploiesti si as vrea sa intru si eu in gasca voastra ma primiti?:)

Asistenta81 11 oct 2011 21:18:58

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Citat:

Anterior postat de Honney Bunny (Post 751985)
Heeey, sunt noua pe-aici, din Ploiesti. Si eu as vrea sa merg la sala, dar n-am cu cine :(
So, daca sunteti in the same situation, sau vreti sa ma adoptati in grupul vostru :)) i'd be glad to!
Bafta!


Ciao...ce varsta ai?......:)...oricum hai sa-i dam bataie si sa nu ne lasam prada mancarii.....va tine sa slabim frumos, sanatos dar si muuuult?....:)

Ina Q 18 oct 2011 11:15:19

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Hello ! nu mai da nimeni pe aici?...acum cand am intrat si eu :P

sandra24 02 nov 2011 18:13:58

Re: Slabute din judetul Prahova
 
uite k va salut si eu.tot din Ploiesti.nu postase nimeni pe prahova nimik cand m-am inscris pe site.sper sa ne adunam cat mai multe si sa ne ajutam reciproc.va pup

Asistenta81 02 nov 2011 18:20:56

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Salut fetelor......vad ca sunteti din prahova....si eu locuiesc in prahova.....:Dideea este ca pe mine ma cheama Sorina, am 30 de ani,sunt din alba iulia(ardeal) dar sunt casatorita aici(sotul este din ploiesti)...asa ca de 2 ani si ceva locuiesc in ploiesti si aici sunt stabilita cu tot....mutat,domiciliul...tot.....aa ca sincer prietene nu mi-am prea facut si cine stie cu ocazia asta.....chiar daca e o diferenta de varsta nu inseamna ca eu sunt"batrana"....fata de voi:)):)):))....doar cu ceva in plus:)....dar cand e vb de kg cred ca nu mai au importanta varsta si altele....

sandra24 02 nov 2011 19:11:06

Re: Slabute din judetul Prahova
 
normal..scopul nostru e stilul de viata sanatos si implicit slabitul fara consecinte negative:)indiferent de varsta:)

Asistenta81 03 nov 2011 08:57:30

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Ce ziceti?...va bagati sa alergam ipreuna?:)>:D<

LMV 18 nov 2011 00:06:30

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Salutare prhovence..eu sunt din Ploiesti...

M-as baga la alergat dar vad ca postul este di august...cred ca ai tot alergat de atunci Hehehe!

Glumesc, nu prea le am cu alergatul...aerobic, dansuri, da..alergat in tins...nu merge la mine!

Bafta tuturor!

sandra24 18 nov 2011 11:54:12

Re: Slabute din judetul Prahova
 
Citat:

Anterior postat de LMV (Post 848339)
Salutare prhovence..eu sunt din Ploiesti...

M-as baga la alergat dar vad ca postul este di august...cred ca ai tot alergat de atunci Hehehe!

Glumesc, nu prea le am cu alergatul...aerobic, dansuri, da..alergat in tins...nu merge la mine!

Bafta tuturor!

Tare LMV:p ..imi place nickul tau...eu fac tae bo akasa si sar coarda...iar ptr tonifiere pilates dar mai rar...mai mult imi place tae bo:D:Dte pup...si spor la slabit alaturi de noi...p.s.pentru orice fel de sfaturi nu ezita sa ne intrebi...unde's multi puterea creste!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:46:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO