forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Satu-Mare (http://forum.slabute.ro/judetul-satu-mare/)
-   -   Slabute din Satu Mare (http://forum.slabute.ro/judetul-satu-mare/slabute-satu-mare-3500.html)

LoLy 04 iul 2010 22:40:30

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 240109)
Da. Prima data o sa tin Oshawa. Dupa aceea ma mai gandesc... eu ar trebui sa pun mai mult baza pe sport pentru ca nu trebuie sa slabesc exagerat de mult, insa cu sport as putea sa-mi formez un abdomen plat si sa scap cat de cat si de celulita... O sa incerc sa pap mai sanatos si sa fac mai mult sport deci :P. Tu ce dieta imi recomanzi ?


Dieta tu singura treb sa ti-o alegi in functie de necesitatile tale.Tu treb sa decizi care e mai adapta pt tine si sportul e important pt modelare si tonificare.:)
Ti-am vazut pozele si intr-adev nu treb sa dai jos mult,asa ca apuca-te de sport si-ti vei putea remodela frumos corpul :D
Eu te voi sustine orice alegi!!! :)>:D<

MuffinR 07 iul 2010 10:26:12

Re: Slabute din Satu Mare
 
Buna. Am incercat luni sa fac ceva cu cele 4 cereale ale dietei Oshawa.. dar a fost dezastru ce mi-a iesit :))... acu ma intreb daca eu sunt cea care nu ma pricep prin bucatarie, ori chiar asa de naspa is chestiile alea :| ... oricum am decis sa fac sport mai mult.. si sa am grija sa nu intrec masura la ce pap... eventual sa nu pap dupa orele 18-19... dar nu cred ca as fi in stare sa pap alea 4 cereale care oricum au un gust oribil 10 zile la rand... :| ;)) ...

Paulikaa 08 iul 2010 23:12:39

Slabute din Satu Mare
 
Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]

LoLy 08 iul 2010 23:24:14

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de Paulikaa (Post 246546)
Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]

Bine ai venit Paulikaa! Aici pe forum desigur vei gasi tot de ce ai nevoie! :)
Succes! >:D<

Paulikaa 08 iul 2010 23:47:04

Re: Slabute din Satu Mare
 
Mersiiiiiiii >:D< la fel :)

MuffinR 09 iul 2010 10:26:25

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]
Helloooooo! Ce bine ca ai ajuns si tu pe la noi! >:D< Bine ai venit!
Fi sigura ca noi o sa te sustinem in tot ceea ce faci! Curaj! :*

Citat:

[Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D
Mda.. sincer nu mai am incredere in nicio dieta scrisa de nu stiu ce savant :))... mneh... mai bine pap ce stiu eu si ma limitez la mai putin... si sport mult [*abdomene*]clar...

Succes sa ai! :*:* >:D< :*:*

MuffinR 09 iul 2010 18:26:53

Re: Slabute din Satu Mare
 
Paulikaa pe unde locuiesti? Poate iesim la un jogging :>.

Paulikaa 09 iul 2010 23:44:46

Re: Slabute din Satu Mare
 
Da, asa sunt si eu...cred ca cel mai bine ii sa mananci sanatos si sa faci si niste sport...desi de mult numai gura e de mine:D..
eu stau in micro 16...si gandeste-te, digul e chiar langa mine si de lene nu am fost niciodata la o fuga :)) tu? pe unde stai? :*
[*96*]

MuffinR 10 iul 2010 08:51:57

Re: Slabute din Satu Mare
 
Oh e perfect! Eu stau in 14, aproape de piata :D. Ce zici sa ne facem un program asa sa fugim in fiecare seara cate putin? :>

Paulikaa 10 iul 2010 14:48:58

Re: Slabute din Satu Mare
 
daa ar fi super:D numai ca putin mai incolo ca, cred ca eu merg la tara cateva zile :) tre sa ma relaxez putin la aer curat si sa vin inapoi fresh pentru marea provocare:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:19:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO