forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Satu-Mare (http://forum.slabute.ro/judetul-satu-mare/)
-   -   Slabute din Satu Mare (http://forum.slabute.ro/judetul-satu-mare/slabute-satu-mare-3500.html)

LoLy 16 apr 2010 22:53:40

Slabute din Satu Mare
 
Helooo!!! Nu mai e nimeni din SM?! :D

MuffinR 18 iun 2010 13:55:03

Re: Slabute din Satu Mare
 
Buna. Eu sunt din Satu Mare :). Azi am dat peste acest site. Mi se pare interesant si util. Vreau sa incep si eu o dieta... dar numai dupa BAC o sa ma apuc :D

LoLy 18 iun 2010 14:09:38

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 224096)
Buna. Eu sunt din Satu Mare :). Azi am dat peste acest site. Mi se pare interesant si util. Vreau sa incep si eu o dieta... dar numai dupa BAC o sa ma apuc :D

Bine ai venit! In sf cineva din SM! Multa bafta la BAC! Te asteptam dupa aceea sa ne spui ce dieta faci. :)

MuffinR 18 iun 2010 17:28:27

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 224109)
Bine ai venit! In sf cineva din SM! Multa bafta la BAC! Te asteptam dupa aceea sa ne spui ce dieta faci. :)

Multumesc! >:D<

Mi-am facut deja un plan. :> Mi-am notat in agenda cateva diete. Daca totul merge bine incep pe 5 iulie. :D Pana atunci ma stresez cu BAC-ul 8-|...

O zi buna!

LoLy 18 iun 2010 21:12:52

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 224417)
Multumesc! >:D<

Mi-am facut deja un plan. :> Mi-am notat in agenda cateva diete. Daca totul merge bine incep pe 5 iulie. :D Pana atunci ma stresez cu BAC-ul 8-|...

O zi buna!

Ok! Te astept! :)

MuffinR 02 iul 2010 14:18:25

Re: Slabute din Satu Mare
 
Gataaaaaa bacul!! In sfarsit gata cu tot stresul asta!! :x Ma pot concentra mai mult la cum sa arat mai bine. :P Ce mai faci Loly?

LoLy 02 iul 2010 22:25:16

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 238651)
Gataaaaaa bacul!! In sfarsit gata cu tot stresul asta!! :x Ma pot concentra mai mult la cum sa arat mai bine. :P Ce mai faci Loly?

Felicitari! Bine ca ai scapat! Succes in lupta cu kg! :)

Eu sunt f.fericita pt ca am reusit in sf sa scad sub 100 kg #:-s#:-s

MuffinR 03 iul 2010 12:49:47

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Felicitari! Bine ca ai scapat! Succes in lupta cu kg! :)

Eu sunt f.fericita pt ca am reusit in sf sa scad sub 100 kg #:-s#:-s

Felicitari draguto! >:D< Tot asa in continuare ;) Succes si tie! :*

LoLy 03 iul 2010 20:53:22

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 239497)
Felicitari draguto! >:D< Tot asa in continuare ;) Succes si tie! :*

Multumesc! :) Ai decis deja ce dieta vei urma?! :-/

MuffinR 04 iul 2010 09:55:59

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Ai decis deja ce dieta vei urma?! :-/
Da. Prima data o sa tin Oshawa. Dupa aceea ma mai gandesc... eu ar trebui sa pun mai mult baza pe sport pentru ca nu trebuie sa slabesc exagerat de mult, insa cu sport as putea sa-mi formez un abdomen plat si sa scap cat de cat si de celulita... O sa incerc sa pap mai sanatos si sa fac mai mult sport deci :P. Tu ce dieta imi recomanzi ?

LoLy 04 iul 2010 22:40:30

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de MuffinR (Post 240109)
Da. Prima data o sa tin Oshawa. Dupa aceea ma mai gandesc... eu ar trebui sa pun mai mult baza pe sport pentru ca nu trebuie sa slabesc exagerat de mult, insa cu sport as putea sa-mi formez un abdomen plat si sa scap cat de cat si de celulita... O sa incerc sa pap mai sanatos si sa fac mai mult sport deci :P. Tu ce dieta imi recomanzi ?


Dieta tu singura treb sa ti-o alegi in functie de necesitatile tale.Tu treb sa decizi care e mai adapta pt tine si sportul e important pt modelare si tonificare.:)
Ti-am vazut pozele si intr-adev nu treb sa dai jos mult,asa ca apuca-te de sport si-ti vei putea remodela frumos corpul :D
Eu te voi sustine orice alegi!!! :)>:D<

MuffinR 07 iul 2010 10:26:12

Re: Slabute din Satu Mare
 
Buna. Am incercat luni sa fac ceva cu cele 4 cereale ale dietei Oshawa.. dar a fost dezastru ce mi-a iesit :))... acu ma intreb daca eu sunt cea care nu ma pricep prin bucatarie, ori chiar asa de naspa is chestiile alea :| ... oricum am decis sa fac sport mai mult.. si sa am grija sa nu intrec masura la ce pap... eventual sa nu pap dupa orele 18-19... dar nu cred ca as fi in stare sa pap alea 4 cereale care oricum au un gust oribil 10 zile la rand... :| ;)) ...

Paulikaa 08 iul 2010 23:12:39

Slabute din Satu Mare
 
Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]

LoLy 08 iul 2010 23:24:14

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de Paulikaa (Post 246546)
Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]

Bine ai venit Paulikaa! Aici pe forum desigur vei gasi tot de ce ai nevoie! :)
Succes! >:D<

Paulikaa 08 iul 2010 23:47:04

Re: Slabute din Satu Mare
 
Mersiiiiiiii >:D< la fel :)

MuffinR 09 iul 2010 10:26:25

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Buunna fetelor! >:D< Ce bine ca am dat si eu de cineva din Satu Mare. #:-sMacar nu ma mai simt atat de pierduta pe aici. Azi am aflat de site si habar nu am unde sa intru, ce sa fac, cum sa fac :)).
:D sper doar ca site-ul acesta si voi toate sa ma sustineti...macar asa imi va creste si ambitia pentru ca am fff putina :-S. >:D< va pupacesc [*128*]
Helloooooo! Ce bine ca ai ajuns si tu pe la noi! >:D< Bine ai venit!
Fi sigura ca noi o sa te sustinem in tot ceea ce faci! Curaj! :*

Citat:

[Am citit conversatia voastra si am cautat pe googli despre dieta Oshawa si vai [*99*] . Fi sigura, Muffin ca nu esti tu de vina ca nu ti-as iesit :| Eu de vreo luna ma cam lupt cu mancarea...incerc sa nu mai mananc dupa 6-7 seara...sa mananc mai sanatos...in primele doua saptamani am slabit doar 2 kg :(. Acum ma mentin :D nu prea m-am mai tinut de aceasta "cura" dar macar bine ca nu m-am ingrasat la loc:D
Mda.. sincer nu mai am incredere in nicio dieta scrisa de nu stiu ce savant :))... mneh... mai bine pap ce stiu eu si ma limitez la mai putin... si sport mult [*abdomene*]clar...

Succes sa ai! :*:* >:D< :*:*

MuffinR 09 iul 2010 18:26:53

Re: Slabute din Satu Mare
 
Paulikaa pe unde locuiesti? Poate iesim la un jogging :>.

Paulikaa 09 iul 2010 23:44:46

Re: Slabute din Satu Mare
 
Da, asa sunt si eu...cred ca cel mai bine ii sa mananci sanatos si sa faci si niste sport...desi de mult numai gura e de mine:D..
eu stau in micro 16...si gandeste-te, digul e chiar langa mine si de lene nu am fost niciodata la o fuga :)) tu? pe unde stai? :*
[*96*]

MuffinR 10 iul 2010 08:51:57

Re: Slabute din Satu Mare
 
Oh e perfect! Eu stau in 14, aproape de piata :D. Ce zici sa ne facem un program asa sa fugim in fiecare seara cate putin? :>

Paulikaa 10 iul 2010 14:48:58

Re: Slabute din Satu Mare
 
daa ar fi super:D numai ca putin mai incolo ca, cred ca eu merg la tara cateva zile :) tre sa ma relaxez putin la aer curat si sa vin inapoi fresh pentru marea provocare:D

Paulikaa 10 iul 2010 14:51:02

Re: Slabute din Satu Mare
 
si eu am locuit in 14 doar ca fix langa closca :D

[*71*]

MuffinR 11 iul 2010 10:04:39

Re: Slabute din Satu Mare
 
OK, atunci vorbim cand te intorci. Relaxare cat mai placuta sa ai! :) [*evantai*]


[*128*]

Paulikaa 11 iul 2010 14:29:54

Re: Slabute din Satu Mare
 
Mersii :D [*soricel*]

LoLy 01 aug 2010 14:40:14

Re: Slabute din Satu Mare
 
Ce faceti fetelor?! Ati plecat in vacanta?!
Si eu ma intorc sapt viit acasa :)

MuffinR 07 aug 2010 10:37:09

Re: Slabute din Satu Mare
 
Buna LoLy! Eu momentan sunt acasa si profit in continuare de vacanta :D. Vad ca ai mai dat ceva kilograme jos :> Felicitari! >:D< Eu ft putin am dat, dar am facut numai sport. Iti doresc o vara cat mai placuta! :*

Smara67 18 aug 2010 17:49:58

Re: Slabute din Satu Mare
 
si eu sunt din SM :D

floricica0vesela 19 aug 2010 19:23:18

Re: Slabute din Satu Mare
 
si eu:)>:D<

Anycyk90 23 aug 2010 20:34:06

Re: Slabute din Satu Mare
 
Hello fetelor si eu sunt din Sm,doar k stau mai mult in Cj .Incetul cu incetul ne adunam;))

MuffinR 26 aug 2010 12:43:29

Re: Slabute din Satu Mare
 
Bine ati venit fetelor! >:D< Si eu voi pleca din septembrie la facultate in Cluj. Abia astept! :D

floricica0vesela 26 aug 2010 13:06:04

Re: Slabute din Satu Mare
 
multa bafta fetelor care pleaca la facultate.
>:D<

BooBoolina 26 aug 2010 13:12:34

Re: Slabute din Satu Mare
 
Nah ca v-am gasit si eu..desi sunt de cateva saptamani pe forum:D!

Salutare!

LoLy 05 sep 2010 15:27:35

Re: Slabute din Satu Mare
 
Bine ati venit toate fetele din SM!!! [*1*]

Anycyk90 07 oct 2010 11:55:34

Re: Slabute din Satu Mare
 
Hello...ce mai faceti fetelor?Doar atat de putine suntem?:(
O zi frumoasa>:D<

LoLy 08 oct 2010 16:16:00

Re: Slabute din Satu Mare
 
Ce faceti fetelor?! Ce mai e nou in SM? :-/

Anycyk90 09 oct 2010 09:42:39

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 357715)
Ce faceti fetelor?! Ce mai e nou in SM? :-/

Loly>:D< Iti spun weekendul urmator ce mai e nou:D

hannika 15 oct 2010 19:58:59

Re: Slabute din Satu Mare
 
buna fetelor.
dupa lupte secularea care au durat 2 ore, am reusit sa ma inregistrez si eu pe acest site...:D
ma bucur mult k v-am gasit... sper sa ne putem da reciproc sfaturi si sa ajungem ceea ce ne-am propus.
inka nu ma descurc foarte bine cu ticker-ul acesta...dar intr-un final o sa reusesc.
ideea e ca as vrea sa scap de niste kg, mai exact 7 kg.nu
vroiam sa ma prezint doar in aceste cateva randuri.
la multe kg in minus, fetelor!!!

LoLy 15 oct 2010 21:58:55

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de hannika (Post 367767)
buna fetelor.
dupa lupte secularea care au durat 2 ore, am reusit sa ma inregistrez si eu pe acest site...:D
ma bucur mult k v-am gasit... sper sa ne putem da reciproc sfaturi si sa ajungem ceea ce ne-am propus.
inka nu ma descurc foarte bine cu ticker-ul acesta...dar intr-un final o sa reusesc.
ideea e ca as vrea sa scap de niste kg, mai exact 7 kg.nu
vroiam sa ma prezint doar in aceste cateva randuri.
la multe kg in minus, fetelor!!!

Bine ai venit printre noi! Ai decis deja ce dieta vrei sa urmezi? Mult succes! :)

dulce pisi 20 ian 2011 13:49:21

Re: Slabute din Satu Mare
 
Buna tuturor..si eu sunt din Satu Mare si bineinteles sunt noua pe aici...:)

LoLy 20 ian 2011 19:04:58

Re: Slabute din Satu Mare
 
Citat:

Anterior postat de dulce pisi (Post 483777)
Buna tuturor..si eu sunt din Satu Mare si bineinteles sunt noua pe aici...:)

Bine ai venit printre noi!!! :)

dulce pisi 21 feb 2011 20:57:50

Re: Slabute din Satu Mare
 
multumesc...cam greu cu kg astea:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:41:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO