forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Vrancea (http://forum.slabute.ro/judetul-vrancea/)
-   -   Slabute din judetul Vrancea (http://forum.slabute.ro/judetul-vrancea/slabute-judetul-vrancea-9465.html)

Slabuta 24 iun 2011 14:05:49

Slabute din judetul Vrancea
 
Slabutele, din judetul Vrancea, adunati-va!

Unde-s multe puterea creste! :)

maraionescu 29 aug 2011 15:35:40

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Am sosit si eu. Incepand de astazi, vreau sa fiu Slabuta.

Mara

margutza 31 aug 2011 14:55:52

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Buna,

Vreau sa fiu si eu o slabuta ..

maraionescu 31 aug 2011 21:07:32

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Salut. Uite ca suntem doua din Vrancea. Si eu am inceput de luni si deja am dat 2.5 kg. Am mancat cam putin (portii mici). Azi am compensat cu spaghete la pranz si clatite la cina. Dar gustare ce crezi ca am mancat? Inghetata :D:D:D Stiu, am exagerat... maine nu ma cantaresc, mananc fructe si legume si vad poimaine verdictul.

Succes si rabdare iti doresc!

margutza 01 sep 2011 13:56:51

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Daca citesti pe forumul slabutelor si urmezi dieta rina'90 trebuie sa te cantaresti la 4 zile si atunci ma voi cantari, azi sunt la amidonuri. Ma voi tine tare pe pozitii.;) Abia am inceput pe 31.08.2011.

maraionescu 01 sep 2011 18:42:48

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Referitor la cantarit... Patru zile sigur nu rezist, dar din doua in doua zile cred ca merge.
Oricum, am mancat azi la fructe si am baut la apa de mi-au iesit pe ochi si pe nas si clatitele si spaghetele. A mai ramas inghetata !:P

margutza 02 sep 2011 12:47:33

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Si eu sunt la carbohidrati, deocamdata mananc fructe ca sunt la serviciu, apoi o sa-mi fac niste spaghete cu sos de rosii iar mai pe seara o sa poftesc un ecler.... si cam atat.

margutza 05 sep 2011 08:19:05

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Buna,
Gata cu nunta si cu potroacele , ca de obicei gasca noastra a plecat ultima, dar a fost super, distractie maxima. Am dansat si cred ca am dat jos ce am mancat. Inainte de nunta aveam dat 1 kg mai putin.Ma voi cantari dupa urmatoarele 4 zile.

maraionescu 06 sep 2011 22:41:51

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Si eu am fost plecata in weekend si mi-a trebuit muulta vointa sa rezist la gratare si placinte. Noroc ca am prins o zi de amidonuri (supa crema cu morcovi, cartofi, salata de rosii si altele, ardei copti) si una de carbohidrati (placintele de cu o zi inainte, inghetata). Mai nasol e ca m-am cam constipat (de felul meu sunt o constipata - la propriu) si ce intra, daca nu iese... nu scade nici cantarul...dar nu ma las!!


Bafta si rabdare! Dovedim noi!

margutza 08 sep 2011 13:45:40

Re: Slabute din judetul Vrancea
 
Pentru constipatie e f. bun Total Cleanse, pentru colon , sunt americane si le gasesti in kaufland, carefour.......sau sensi blue, costa in jur de 68 lei.


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:45:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO