forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale barbati (http://forum.slabute.ro/jurnale-barbati/)
-   -   Jurnal "Crok" (http://forum.slabute.ro/jurnale-barbati/jurnal-crok-127.html)

Crok 01 mar 2009 20:28:04

Jurnal "Crok"
 
Astazi este prima mea zi de activitate pe acest forum foarte dragut si cu membrii de treaba.[*ok*] Cu toate ca persoanele de sex masculin sunt in minoritate nu cred ca asta va fi o problema!
Maine este oficial.Incep iar regimul si vreau sa dau jos pana la 60 kg deci in jur de 5kg , 6 poate!
Voi nota intr-un Word Document in fiecare zi din aceasta noua saptamana care va incepe ce voi manca la micul dejun,dejun si cina (18:00).:)
Si ma voi apuca si de jogging in fiecare seara cate 10 minute prin cartier (ca parcul e prea departe) + abdomene (crunch) acasa.
Voi incepe sa lucrez si picioarele la sala,dar nu pentru masa musculara ci pentru definire/tonifiere
Cam atat!Ne vom mai auzi

Slabuta 01 mar 2009 20:36:34

2 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de Crok (Post 703)
Astazi este prima mea zi de activitate pe acest forum foarte dragut si cu membrii de treaba.[*ok*] Cu toate ca persoanele de sex masculin sunt in minoritate nu cred ca asta va fi o problema!
Maine este oficial.Incep iar regimul si vreau sa dau jos pana la 60 kg deci in jur de 5kg , 6 poate!
Voi nota intr-un Word Document in fiecare zi din aceasta noua saptamana care va incepe ce voi manca la micul dejun,dejun si cina (18:00).:)

La multi Ani de casa noua! :D

Eu sunt prima care trece pragul. :) Ma bucur ca ai hotarat sa iti faci un jurnal. Sper sa te imparti si cu noi ce maninci zilnic si ce altceva mai faci pentru a slabi :) (nu doar cu word-ul :D) glumesc. :P

Mult succes si sa ajungi la kg care iti doresti. Noi suntem pe aici in caz ca e nevoie de ajutor sau un sfat :)
Am adus o sampanie si niste aperitive delicioase pentru ca sa fie intr-un ceas bun :D (doar de maine e dieta :P )

Crok 01 mar 2009 20:37:59

daca beau toata sampania aia posibil sa nu mai aiba cine sa se apuce maine de dieta =))

Slabuta 01 mar 2009 20:39:43

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 707)
daca beau toata sampania aia posibil sa nu mai aiba cine sa se apuce maine de dieta =))

mda nu m-am gandit la asta [*ganditor*]
hai ca iau si eu un pahar, mai ia si Bianca si mai vin si restul de fete, te ajutam noi ;)

Crok 01 mar 2009 20:41:18

[*pace*] GIRLS POWER[*aplauze*]

Slabuta 01 mar 2009 20:42:00

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 711)
[*pace*] GIRLS POWER[*aplauze*]

deocamdata, dar nimic nu e pierdut, s-a putea sa mai apara si barbati pe orizont :D

Crok 02 mar 2009 11:29:28

Prima mea zi din regim :) am mancat dimineata , mananca pe la pranz si deseara :D la sfarsitul saptamanii voi posta si tot ceea ce am mancat saptamana asta pe zile/mese,ca asa daca postez in fiecare zi va fi dezordine :P

si n-am uitat nici de apa plata cu lamaie de dimineata :D;;)

A da :-oera sa uit ... M-am cantarit dimineata "pe stomacul gol" cica (dar nu era gol ca ieri am mancat de toate) :"> si indica 68kg cica :-o [-x asa ca am zis sa se contorizeze ca am inceput regimul de la 68 (cu toate ca am in jur de 66) dar ma rog :D Si mama ramasese putin socata :))

Asteptam ziua in care indica 60 :D mai mult de 6 saptamani nu tre sa imi ia.Ma voi cantari saptamanal (cum am facut si inainte) in fiecare luni dimineata si va voi comunica rezultatele :D

Shorty 02 mar 2009 11:29:44

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 709)
mda nu m-am gandit la asta [*ganditor*]
hai ca iau si eu un pahar, mai ia si Bianca si mai vin si restul de fete, te ajutam noi ;)

Sampanie????;;) Unde? unde? si yo :)

Felicitari de casa noua..eu sunt o lenesa ..de o saptamana zic ca imi fac dar inca n-am...

Shorty 02 mar 2009 11:33:47

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 711)
[*pace*] GIRLS POWER[*aplauze*]

:)) ce tare esti...

e loc pentru toata lumea...aseara cand stateam pe forum al meu lucra langa mine si tot mai arunca un ochi la ce fac eu pe laptop..si a vazut ca e un baiat pe forum de femei...si l-am luat din scurt..Da ce barbatii nu au voie sa slabeasca?..al meu nu prea intelege ce e aia slabit ca el e foarte firav (sa zic frumos)..mereu fac misto de el ca atunci cand ne vom casatori il trec eu pragul in brate :))

Crok 02 mar 2009 11:41:09

pai da ca initial vazusem numai fete pe aici :))
oricum nu era mare lucru daca as fi fost singurul baiat :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:36:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO