forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/jurnal-madaem-mentinere-restul-vietii-8683.html)

madaEM 26 mar 2011 11:57:18

Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii
 
Buna fetelor...
Sunt mada o fana inraita a acestui forum ...am 1 an jumatate de cand sunt pe acest forum si recunosc ca fara ajutorul vostru, al tuturor slabutelor nu as fi reusit sa ajung unde am ajuns..:D
Nu as fi avut ambitia sa duc pana la capat nici un plan singura...
Am inceput de la 55-56 de kg ..cand mi-am dat si eu seama ca nu se mai poate..:)))am vazut poze de la banchet si din vara de dupa bac ..si mam speriat...initial am zis ca vreu sa slabesc 5 kg si sigur voi arata bn ...dar uite ca am ajuns la 8 kg slabite..si tot nu sunt multumita de mine:))
La centimetri diferenta de azi cu ziua in care aveam 51 de kg(pt ca de atunci ma masor)este urmatoarea:
Bust -3cm:((
Talie -11 cm:D
Pe buric – 11 cm:D
Colacelu – 17 cm:X:X
Fund – 10cm
Coapsa – 7cm:X
Pulpa – 4,5 cm

In continuare vreau sa ma mentin ...de asta miam si deschis jurnal ca asa poate nu voi mai oscila atat cu kg astea...:((ca am mai fost odata la mentinere si am dato in bara:(acum vreau sa fie pt toata viata ...cum zice si titlu de altfel..:P
Aaa sa ma mentin din pct de vedere al kg...dar din cm mai vreau sa slabesc din talia 1,5 cm
Din colacel 4 cm ...ca inca ma streseaza foarte tare...:(( si din coapsa 2 cm...
Cu sportul stau bine...luna asta vreau sa dau gata 1400 de min...si sper ca pana pe 15 mai sa dau jos si acesti ultimii cm ...care se duc ingrozitor de greux-(
de mancat am sa mananc sanatos...dar mai mult...am sa imi permit din cand in cand ceva interzis..dar am sa ma educ sa nu fie prea des:))

Si de sport vreau sa ma tin toata viata de acum inainte...

Am sa mai vin aici cu vesti...sa va spun cum mai stau cu sportul...cu mancarea...si cu mentinerea per total:D:Xce bn suna:))
Va astept si pe voi in noua mea casuta....si cele care inca nu sunt la mentinere...va astept sa va faceti cat de curand si voi jurnal...succes fetelor ...se poate...credetima cred ca vati speria ce obiceiuri aveam eu inainte si ce obiceiuri am acum:x

andra_aly 26 mar 2011 12:11:51

re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii
 
Ma bucur mada ca ti-ai deschis jurnal de mentinere:) Sa fim tot mai mult:x Ce sa zic... ai niste rezultate :-o:x mai ales la centimetrii;;)
Iti doresc mentinere usoara!!!>:D<:-*

madaEM 26 mar 2011 12:15:07

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pt restul vietii
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 590238)
Ma bucur mada ca ti-ai deschis jurnal de mentinere:) Sa fim tot mai mult:x Ce sa zic... ai niste rezultate :-o:x mai ales la centimetrii;;)
Iti doresc mentinere usoara!!!>:D<:-*

daaa sa fim cat mai multeee:x
haideti fetelor ca se poate>:D<
ms ms:">nici mie nu imi vine sa cred:Dsi cand ma gandes ca acum nu sun multumita de mine cat ar trebui...dar la 55 de kg nu ma vedeam:-ostiu ca aceasi discutie a fost si intre tine si ancuta:D
ms la fel si tie...sa ne vedem la plaja la vara..sa fim cele mai tonifiate>:)

andra_aly 26 mar 2011 12:20:00

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pt restul vietii
 
Citat:

Anterior postat de madaEM (Post 590240)
daaa sa fim cat mai multeee:x
haideti fetelor ca se poate>:D<
ms ms:">nici mie nu imi vine sa cred:Dsi cand ma gandes ca acum nu sun multumita de mine cat ar trebui...dar la 55 de kg nu ma vedeam:-ostiu ca aceasi discutie a fost si intre tine si ancuta:D
ms la fel si tie...sa ne vedem la plaja la vara..sa fim cele mai tonifiate>:)

Asa este;;) Ei, si pe mine ma bufneste rasul cateodata;)) ca ma gandesc cum aratam la 59 kg:-s si acum la 52 nu sunt multumita:P nu sunt multe kg poate...dar se vede diferenta, numai ca vezi tu...cand ajungi unde vrei, parca ai vrea tot mai mult:D
asa este...sa fim tonifiate bine:D

madaEM 26 mar 2011 12:21:41

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pt restul vietii
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 590249)

Asa este;;) Ei, si pe mine ma bufneste rasul cateodata;)) ca ma gandesc cum aratam la 59 kg:-s si acum la 52 nu sunt multumita:P nu sunt multe kg poate...dar se vede diferenta, numai ca vezi tu...cand ajungi unde vrei, parca ai vrea tot mai mult:D
asa este...sa fim tonifiate bine:D

intradevar nooi nu am avut multe kg de da jos..
dar se vede diferenta foarte bine:-o
pai cand vezi ca se poate...vrei din ce in e mai mult:xvezi ca nu e imposibilb-)

andra_aly 26 mar 2011 12:25:20

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pt restul vietii
 
Citat:

Anterior postat de madaEM (Post 590250)
intradevar nooi nu am avut multe kg de da jos..
dar se vede diferenta foarte bine:-o
pai cand vezi ca se poate...vrei din ce in e mai mult:xvezi ca nu e imposibilb-)

Nu au fost multe, dar au facut diferenta, nu?;;) ce naibi....acum ar fi culmea sa zicem ca nu e asa:))
oricum, tu arati tare bine:x eu sunculita mai am, nu multa, dar mai am:P

madaEM 26 mar 2011 12:29:48

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pt restul vietii
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 590257)

Nu au fost multe, dar au facut diferenta, nu?;;) ce naibi....acum ar fi culmea sa zicem ca nu e asa:))
oricum, tu arati tare bine:x eu sunculita mai am, nu multa, dar mai am:P

daaa...dc sa fim modeste cand nu trebuie:)):)):)):))>:)
ms...oooo si ce crezi ca eu nu am sunculita??:-smai am stai linistita...si la colacel..si picioarele care ma termina psihicx-(ma simt mai bine cand fac sport acum in pantaloni scurti si cand sunt incordata arata mai bine:x
dar important ca nu mai avem multa...si ca vom scapa si de ea pana la urma..desi se duce al naibi de greu:-s
eu am fugit>:D<tiam scris in jurnal la tn:D

andra_aly 26 mar 2011 12:32:53

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii
 
Nu prea vad eu la tine sunculita, dar sa zicem ca te cred:D:P
lasa mada ca se duce ea pana la urma, vorba lui ancutza, doar nu e lipita cu super glue:))>:)
Am citit, o zi frumoasa>:D<

LicuriciColorat 26 mar 2011 13:38:19

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii
 
Buna Mada
bine te'am gasit in jurnalul tau de mentinere
cu sport si alimentatie sanatoasa o sa ajungi unde vrei
ai niste rezultate frumoase,eu zic ca exagerezi,chiar arati bine,incerca sa te placi mai mult si sa treci cu vederea unele 'defecte'(pana le repari)
mult succes:-*>:D<

Liviutzza 26 mar 2011 23:42:45

Re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii
 
Ai ajuns la mentinereee!BRAVO!FELICITARILE MELE!ce mai faci?>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:21:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO