Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #31 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 15:40:03
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul

pai ce conformatie ai tu?
nu stiu caloriile pt ca nu vreau sa le mai numar nu vreau satraiesc tota viata cu gandul asta .. de obicei mananc mai mult dar zilele astea abia am mancat si atat nah, e greu pana ma obisnuiesc cu gandul ca ma intretin singura
dar azi oricum mancai iarasi cam prea mult, voi da deseara raportul ca sunt la bunica si e stricata tastatura si ma chinui sa scriu cu on-screen keyboard
Pai eu sunt micuta de inaltime, dar am picioarele groase...ca asa sunt ele..
Si eu mi-am calculat caloriile inainte, si acum le mai calculez foarte rar doar ca sa stiu in mare cam cat consum. Vorba ta, nici mie nu imi convine sa stau toata viata sa imi cantaresc mancarea..

Iar in legatura cu obisnuitul de a fi singura, cred ca o sa te descurci. Important e sa fi organizata si sa nu uiti ce este important pentru tine. :*

O sa mai trec pe la jurnalul tau, imi place aici .. mai ales ca suntem cam de aceeasi varsta.
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #32 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 16:04:57
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul


Pai eu sunt micuta de inaltime, dar am picioarele groase...ca asa sunt ele..
Si eu mi-am calculat caloriile inainte, si acum le mai calculez foarte rar doar ca sa stiu in mare cam cat consum. Vorba ta, nici mie nu imi convine sa stau toata viata sa imi cantaresc mancarea..

Iar in legatura cu obisnuitul de a fi singura, cred ca o sa te descurci. Important e sa fi organizata si sa nu uiti ce este important pentru tine. :*

O sa mai trec pe la jurnalul tau, imi place aici .. mai ales ca suntem cam de aceeasi varsta.
Buna fetelor,
intru si eu sa va salut!
Gandul de a cantari toata viata mancarea este groaznic si deprimat...eu cred insa ca in timp o sa realizam din ochi cantitatile...altfel o luam razna...folosim aceleasi boluri ptr. supa\ciorba stim cat sa le umplem, carnea cam cat sa fie...legume cat putem...fara cantarire...fructe putem lejer din ochi...1 nectarina\mar\piersica\4 prune\1 strugur mic - 100 g...etc. ne luam niste repere si va functiona!
O zi frumoasa,
Ema
__________________
Răspuns cu citat
  #33 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 19:53:27
just21's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: somewhere, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ...
Date: 162cm, 60.5kg
Mesaje: 1.858
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

buna!!:*:*:*
Ce mai faci??
Cum esti??
__________________

Răspuns cu citat
  #34 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 20:59:55
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Hei, Roberta

Ma bucur sa te citesc, nu-i nimic ca esti singurica, te inveti independenta

Lasa ca peste cativa ani zbori si tu in afara, nu?

Ma bucur ca te-ai mai rezolvat cu sanatatea!

Te pup!
asa ma gandesc si eu ... ca ma va ajuta chestia asta sa devin independenta si chiar imi surade ideea de cand eram mica ma gandeam ca atunci cand o sa fiu mare o sa ma mut singura .. o sa am totul al meu deci visam la independeta
chiar m`am gandit acum ca as vrea tare mult sa am un job in afara romaniei .. pt ca aici nimic nu mai merge bine si de cele mai multe ori faci facultatea degeaba ... daca nu o sa`mi permit sa fac si studii acolo, macar jobul sa`l prind
te pup si eu !
Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul


Pai eu sunt micuta de inaltime, dar am picioarele groase...ca asa sunt ele..
Si eu mi-am calculat caloriile inainte, si acum le mai calculez foarte rar doar ca sa stiu in mare cam cat consum. Vorba ta, nici mie nu imi convine sa stau toata viata sa imi cantaresc mancarea..

Iar in legatura cu obisnuitul de a fi singura, cred ca o sa te descurci. Important e sa fi organizata si sa nu uiti ce este important pentru tine. :*

O sa mai trec pe la jurnalul tau, imi place aici .. mai ales ca suntem cam de aceeasi varsta.
o data ce slabesti, vei slabii peste tot .. e adevarat ca mai greu din zona cu probleme, dar tot vei slabii off de ce sunt asa multe fete pe forum cu picioare groase? nu mi le dati mie?
cred ca este pt prima oara in viata mea cand sunt organizata
te astept cu mare drag cati ani ai tu?
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna fetelor,
intru si eu sa va salut!
Gandul de a cantari toata viata mancarea este groaznic si deprimat...eu cred insa ca in timp o sa realizam din ochi cantitatile...altfel o luam razna...folosim aceleasi boluri ptr. supa\ciorba stim cat sa le umplem, carnea cam cat sa fie...legume cat putem...fara cantarire...fructe putem lejer din ochi...1 nectarina\mar\piersica\4 prune\1 strugur mic - 100 g...etc. ne luam niste repere si va functiona!
O zi frumoasa,
Ema
exact .. eu cazusem intr`un timp putin in depresia asta .. dar mi`am propus sa renunt la idee si incet incet au iesit gargaunii din capsor

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
buna!!:*:*:*
Ce mai faci??
Cum esti??
buna patrii
ce sa fac, eu sunt bine .. ma indrept spre bine
dar tu? am vazut ca ai zis ca a venit ..pe bune? ma bucur tare mult pt tinee !!


sa vin cu raportul pe ziua de azi .. cam uratel, se vede ca a fost duminica nu chiar, dar a trebuit sa ma duc la bunica de dim sa o ajut la bulion si tocmai pe la 9 am ajuns acasa
MD: aceleasi vesnice cereale cu iaurt
si de aici incepe nebunia inainte de pranz am gustat dintr`o coliva .. si da, chiar am gustat doar !
pranz: putin pilaf ca nu`mi place cu branza
G: struguri, prune si inghetata
cina: si mai putin pilaf cu mai multa branza
bine ca nu le`am mancat pe toate o data, pe parcursul zilei .. iar la sport zic pas astazi, insa maine fac cardio
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #35 (permalink)  
Vechi 09 sep 2012, 23:29:44
just21's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: somewhere, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ...
Date: 162cm, 60.5kg
Mesaje: 1.858
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul

buna patrii
ce sa fac, eu sunt bine .. ma indrept spre bine
dar tu? am vazut ca ai zis ca a venit ..pe bune? ma bucur tare mult pt tinee !!


sa vin cu raportul pe ziua de azi .. cam uratel, se vede ca a fost duminica nu chiar, dar a trebuit sa ma duc la bunica de dim sa o ajut la bulion si tocmai pe la 9 am ajuns acasa
MD: aceleasi vesnice cereale cu iaurt
si de aici incepe nebunia inainte de pranz am gustat dintr`o coliva .. si da, chiar am gustat doar !
pranz: putin pilaf ca nu`mi place cu branza
G: struguri, prune si inghetata
cina: si mai putin pilaf cu mai multa branza
bine ca nu le`am mancat pe toate o data, pe parcursul zilei .. iar la sport zic pas astazi, insa maine fac cardio
Da chiar a venit..Am fost tare fericita!!Si am o ambitie in mine acumm...cred ca incepe si sanatatea mea sa isi revina..cel putin eu asta visez..
Nu e chiar asa rau meniul..esti la mentinere oricum..iti mai permiti din cand in cand mici scapari.
ce frumos ca o ai pe bunica ta aproape de tine..as vrea si eu sa stea mai aproape
__________________

Răspuns cu citat
  #36 (permalink)  
Vechi 10 sep 2012, 07:56:01
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul


sper si eu sa ma ajute jurnalul
am descarcat acum filmuletele lui cassey si vreau sa le pun pe cd sa ma apuc de pop pilates dar ieri am facut winsor ca nu aveam altceva
spre rusinea mea, am inceput sa beau cafeaua cu coffeeta (praf dinacela pt cafea) pt ca nu`mi place cu lapte .. nu stiu, ii da un gust ciudat laptele .. oricum nu beau de fiecare data asa
eeh, acum pt mine ca sunt singura e mult mai bine ca nu mai am dulciuri si nu mai am tentatii dar oricum a inceput sa ma pasioneze gatitul si ma voi mai rasfata si eu din cand in cand cu un dulce facut de mine

edit: am uitat sa zic de gustari .. de obicei dimineata nu prea mai iau gutare ca nu simt nevoia .. sau poate pun cafeaua ca pe gustare ca imi si taie pofta de mancare iar dupa-amiaza am mancat un mar
O sa.ti placa POP Pilates Si eu mi le.am descarcat aproape toate video.urile fiindca daca nu am net apoi am sa caut scuza ca nu pot sa fac sport dar asa, cu ele in pc ( trebuie sa mi le pun si eu pe CD) I've got no excuses !
Hmm Eu n.am gustat coffeeta De ce nu e bine sa o folosesti?
Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul

pai ce conformatie ai tu?
nu stiu caloriile pt ca nu vreau sa le mai numar nu vreau satraiesc tota viata cu gandul asta .. de obicei mananc mai mult dar zilele astea abia am mancat si atat nah, e greu pana ma obisnuiesc cu gandul ca ma intretin singura
dar azi oricum mancai iarasi cam prea mult, voi da deseara raportul ca sunt la bunica si e stricata tastatura si ma chinui sa scriu cu on-screen keyboard
Mie imi place sa imi calculez meniurile Dar cateodata ma si plictisesc/ enervez sa fac asta. Voi renunta sa mai fac asta dupa ce o sa am in spate vreo 6 luni de mentinere asa, ca sa ma asigur ca nu mai pun nimic la loc
Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
asa ma gandesc si eu ... ca ma va ajuta chestia asta sa devin independenta si chiar imi surade ideea de cand eram mica ma gandeam ca atunci cand o sa fiu mare o sa ma mut singura .. o sa am totul al meu deci visam la independeta
chiar m`am gandit acum ca as vrea tare mult sa am un job in afara romaniei .. pt ca aici nimic nu mai merge bine si de cele mai multe ori faci facultatea degeaba ... daca nu o sa`mi permit sa fac si studii acolo, macar jobul sa`l prind
te pup si eu !


o data ce slabesti, vei slabii peste tot .. e adevarat ca mai greu din zona cu probleme, dar tot vei slabii off de ce sunt asa multe fete pe forum cu picioare groase? nu mi le dati mie?
cred ca este pt prima oara in viata mea cand sunt organizata
te astept cu mare drag cati ani ai tu?

exact .. eu cazusem intr`un timp putin in depresia asta .. dar mi`am propus sa renunt la idee si incet incet au iesit gargaunii din capsor





sa vin cu raportul pe ziua de azi .. cam uratel, se vede ca a fost duminica nu chiar, dar a trebuit sa ma duc la bunica de dim sa o ajut la bulion si tocmai pe la 9 am ajuns acasa
MD: aceleasi vesnice cereale cu iaurt
si de aici incepe nebunia inainte de pranz am gustat dintr`o coliva .. si da, chiar am gustat doar !
pranz: putin pilaf ca nu`mi place cu branza
G: struguri, prune si inghetata
cina: si mai putin pilaf cu mai multa branza
bine ca nu le`am mancat pe toate o data, pe parcursul zilei .. iar la sport zic pas astazi, insa maine fac cardio
Draga mea, iti dau eu picioarele mele cu cea mai mare placere ! Poti conta pe mine oricand. Doar anunta.ma si sunt ale tale
Mi s.a schimbat oarecum si forma lor, nu stiu cum sa spun. Sunt mai musculoase dar tot groase afuristele...bleah !

Meniul tau e foarte bun pentru mentinere. Sigur ai fost activa toata ziua.
Cum se face pilaful cu branza ? Mie nu imi placea foarte mult pilaful inainte de a nu mai manca prostioare dar am gustat o data si mi.a ramas gandul la el
Răspuns cu citat
  #37 (permalink)  
Vechi 10 sep 2012, 08:01:05
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel



O zi frumoasa, draga mea !
Care sunt planurile tale pentru saptamana asta cea noua, ultima de vacanta unfortunately?
Răspuns cu citat
  #38 (permalink)  
Vechi 10 sep 2012, 08:33:13
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

NEATA GIRLS ! O SAPTAMANA FRUMOASA VA DORESC

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
Da chiar a venit..Am fost tare fericita!!Si am o ambitie in mine acumm...cred ca incepe si sanatatea mea sa isi revina..cel putin eu asta visez..
Nu e chiar asa rau meniul..esti la mentinere oricum..iti mai permiti din cand in cand mici scapari.
ce frumos ca o ai pe bunica ta aproape de tine..as vrea si eu sa stea mai aproape
yeyy, chiar ma bucur tare mult pt tine sa stii hai ca usor usor iti revii
ehh, din pacate am toti bunicii "apropae" cum s`ar zice .. adica in viata si in oras .. cu 2 nu m`am inteles toata viata, au cautat numai scandal si pe interes .. iar bunica cea buna .. eh, cam strabat putin orasul sa ajung la ea )

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

O sa.ti placa POP Pilates Si eu mi le.am descarcat aproape toate video.urile fiindca daca nu am net apoi am sa caut scuza ca nu pot sa fac sport dar asa, cu ele in pc ( trebuie sa mi le pun si eu pe CD) I've got no excuses !
Hmm Eu n.am gustat coffeeta De ce nu e bine sa o folosesti?

Mie imi place sa imi calculez meniurile Dar cateodata ma si plictisesc/ enervez sa fac asta. Voi renunta sa mai fac asta dupa ce o sa am in spate vreo 6 luni de mentinere asa, ca sa ma asigur ca nu mai pun nimic la loc

Draga mea, iti dau eu picioarele mele cu cea mai mare placere ! Poti conta pe mine oricand. Doar anunta.ma si sunt ale tale
Mi s.a schimbat oarecum si forma lor, nu stiu cum sa spun. Sunt mai musculoase dar tot groase afuristele...bleah !

Meniul tau e foarte bun pentru mentinere. Sigur ai fost activa toata ziua.
Cum se face pilaful cu branza ? Mie nu imi placea foarte mult pilaful inainte de a nu mai manca prostioare dar am gustat o data si mi.a ramas gandul la el
nici pana acum nu le`am pus pe cd .. trebuie sa ma uit daca mai am sau imi cumpar
pai e pur si simplu un praf cu multe porcarii prin el .. ca nu vad ce ar avea asa bun .. contine si lapte praf cred si ma rog alte ingrediente care cu siguranta nu sunt prea bune

aaa pai pilaful nu era cu branza dar l`am mancat eu alaturi de branza mie nu mi`a placut niciodata dar mai mananc cate putin in lipsa de altceva .. maicamea il mai face cateodata mai bun ca pune tot felul de arome prin el si ii da un gust aparte aa sau mi`a mai placut orezul basmati .. tot din acest motiv .. are alt gust, parca nu de orez
Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul


O zi frumoasa, draga mea !
Care sunt planurile tale pentru saptamana asta cea noua, ultima de vacanta unfortunately?
eeh, pai daca tot e ultima saptamana .. vreau sa ies cat mai mult pe afara, sa ma si relaxez .. sa profit de ea cum s`ar zice dar tu?

am o intrebareee !! vreau raspuns cat mai repede! trebuie sa ma duc la cumparaturi si nu stiu ce sa aleg: musli sau fulgi de ovaz simplii ?? ma gandeam sa inlocuiesc musli cu fulgii de ovaz .. pareri?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #39 (permalink)  
Vechi 10 sep 2012, 08:58:53
Adina14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

La restul mesajului iti raspund mai tarziu ! Pana atunci eu zic sa ramai la fulgii de ovaz. Daca vrei, iti iei tu fructe uscate si iti pui prin ei cat de multe vrei dar musli nu iti recomand fiindca mie una nu imi tin deloc de foame. Plus ca daca prind cu multe fructe, mananc fructele uscate si raman fulgii de secara sau orz ca de ovaz au foarte putini si nu se umfla deloc.
Sunt sanatoase si musli dar eu zic sa alegi ovazul
Răspuns cu citat
  #40 (permalink)  
Vechi 10 sep 2012, 09:02:29
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
La restul mesajului iti raspund mai tarziu ! Pana atunci eu zic sa ramai la fulgii de ovaz. Daca vrei, iti iei tu fructe uscate si iti pui prin ei cat de multe vrei dar musli nu iti recomand fiindca mie una nu imi tin deloc de foame. Plus ca daca prind cu multe fructe, mananc fructele uscate si raman fulgii de secara sau orz ca de ovaz au foarte putini si nu se umfla deloc.
Sunt sanatoase si musli dar eu zic sa alegi ovazul
aaa deci cei de ovaz se umfla mai mult? tare atunci, ii incerc pe ei
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, jurnal, jurnale, mentinere, sanatos, slabit, whiteangel


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal de mentinere Georgii Georgii Jurnale de mentinere 644 20 iun 2013 16:52:11
Jurnal de mentinere - trifanalina12 trifanalina12 Jurnale de mentinere 0 27 aug 2012 11:30:40
La multi ani WhiteAngel! Slabuta La Multi Ani! 7 20 aug 2012 15:05:29
Mentinere, draga mentinere! :) - Andra andra_aly Jurnale de mentinere 474 18 oct 2011 15:50:01
Jurnal de mentinere Anqutz anqutz Jurnale de mentinere 111 03 mar 2011 14:45:43

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole