forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/)
-   -   Mentinere, draga mentinere! :) - Andra (http://forum.slabute.ro/jurnale-mentinere/mentinere-draga-mentinere-andra-5333.html)

andra_aly 17 iul 2010 13:02:02

Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Buna fetelor:) nu cred ca mai trebuie sa ma prezint, ca majoritatea ma stiti:P
dar pentru fetele noi, eu sunt andra, imi place sa petrec timpul pe forum sa povestesc cu slabutele si am ajuns la mentinere!!!!:D am asteptat cam mult momentul acesta:) asa ca ieri, 16 iulie mi-am implinit visul:x acum imi ramane sa ma modelez cu ajutorul sportului. asta e partea putin mai grea, dar sper sa reusesc;)
Am slabit mai greu, dar sunt mandra de mine ca am ales o dieta sanatoasa cu, care si daca nu am papat de dieta nu am avut parte de efectul yo-yo.
Am inceput sa slabesc la sfarsitul lui noiembrie anul trecut dar am facut cam 2 pauze mai mari : una cand am fost o luna acasa si alta, inca o luna cand a fost buni aici de pasti. plus alte scapari:"> dar acum, cel mai important e ca am reusit! am slabit 7 kg cu ajutorul slabutelor si le multumesc la toate pentru ajutor!>:D<
De luni vreau sa ma apuc serios de un program de sport:) vreu sa mai dau jos de pe colacel si din talie cativa cm;)
sper a fim cat mai multe fete aici la mentinere de acum in colo! >:D<
succes la toate!

lucia ely 17 iul 2010 13:28:01

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Felicitari Andra>:D<
Mult succes in continuare:*:*:*
pusilici:*:*:*

sunshine 17 iul 2010 14:33:37

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Felicitari Andra[*113*][*4*]

Esti un exemplu pt noi toate:)

LicuriciColorat 17 iul 2010 14:37:53

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Felicitari Andra slabuta noastra draga[*52*][*103*]
ma bucur pt tine

si sa de-a Domnu ca peste ceva timp sa vin sa-ti cer sfaturi cum sa fac la mentinere:*:*:*:-*[*128*]

justbelieve 17 iul 2010 15:23:40

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Felicitari Andra>:D<Ma bucur mult pentru tine:-*

andra_aly 17 iul 2010 15:28:29

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Va multumesc mult de tot fetele:-* fara ajutorul slabutelor nu as fi reusit niciodata;;) si mama mi-a zis asta:D
succes si vou! va astept pe toate aici la mentinere:x

Tina 17 iul 2010 16:05:32

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Bravo Andra>:D<
Eu ma si visez la rubrica "mentinere", imi fac planul cum sa imi numesc topicul :)))
Acum te poti relaxa pt ca te-ai obisnuit sa mananci sanatos;;)
O sa fie mai usor

andra_aly 17 iul 2010 16:09:19

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 258144)
Bravo Andra>:D<
Eu ma si visez la rubrica "mentinere", imi fac planul cum sa imi numesc topicul :)))
Acum te poti relaxa pt ca te-ai obisnuit sa mananci sanatos;;)
O sa fie mai usor

Buna tina:-* hai ca doar tu esti cumintica si in ritmul acesta o sa ajungi si tu la mentinere:x si eu ma gandeam cum sa il numesc dar asta mi-a venit primul in cap;))
asa este, m-am obisnuit. si chestia ciudata este ca stiu ca acum sunt la mentinere si parca nu am atatea pofte:))

Tina 17 iul 2010 16:36:36

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Normal, nu mai ai pofte, deja ti-ai obisnuit creierul,,, important e sa nu ii dai iar ocazia sa "pofteasca" si sa introduci treptat chestii mult prea dulci, grase sau sarate care sa-i stimuleze hormonii... :)

andra_aly 17 iul 2010 16:39:27

Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra
 
Aia da:D eu mi-am propus sa mananc cate putin din toate. binenteles alimente sanatoase;) si daca chiar o sa imi fie pofta de ceva, o sa gust- dar putin:D asa sa imi fac unele pofte. binenteles, nu in fiecare zi:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:15:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO