Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 08:04:13
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Raportul pe azi:
md-o cana de lapte cu cafea
pranz-iepure cu sos,carne de porc prajita,cicoare fiarta,2 pahare de vin(unu rosu,unu alb).
cina-prune
e gresit fructe la cina,pentru fetele care mai citesc pe aci..nu faceti ca minedoar ca eu vreau sa le termin,azi am mai avut..
maine am in programnu stiu daca intru)
md-lapte cu cafea
pranz-somon afumat,rosii,cicoare sau spanac,vin alb
cina-inca nu stiu,mergem la restaurant,gasesc eu ceva Monty acolo
Vai, dar suna delicios!
Da-mi adresa sa vin la tine...daca imi gatesti asa bine...ma mut la tine pana slabesc!
Cat despre fructe la cina...da stiu si eu ca nu e k...dar eu iubescfructele, le-as manca oricand...imi place tare pranzul...yammmy
__________________
Răspuns cu citat
  #12 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 08:11:45
Exp's Avatar
Exp Exp este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Hipocalorica(densit.calorica mica/volum mare/bogate in fibre si proteine) dar cf Monty(IG+asocieri)
Date: 187cm, 104kg
Mesaje: 645
Aprecieri acordate: 80
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 43 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Bonjour!

Felicitari pentru mentinere. M-ai dat gata cu iepurele :-)))) Nu am astfel de veleitati. Recunosc, la specialitati nu ma pricep, dar mi-ar placea sa gust

Succes in continuare si imbratisari virtuale pentru Cami (daca poti)!
Pupici,
Cristina
__________________
JURNAL EXP
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...rii-11784.html
" Mintea intuitiva este un dar sfant iar mintea rationala este un servitor credincios. Am creat o societate care onoreaza servitorul, dar a uitat darul..." (Albert Einstein)

"Great souls have willpower, weak once only desire"
"In God we trust, all others pay cash"
Exp, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Exp, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2349 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #13 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 09:21:19
azra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

neata Emilush
felicitari pt kg slabite si mentinere cat mai usoara..
pupici cu lipici
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat
  #14 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 19:05:21
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

buna jurnalule,nu am ce sa raportez azi ca am mancat ce am scris de ieri..doar ca la pranz nu am avut cicoare,doar rosii,somon afumat,vin alb si in plus o felie de pesmet (fresella).
azi am fost numa treaba treaba si iar treaba,amr 2 zile peste o ora iesim la restaurant,maine raportez ce am mancat.
Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul
neatza vento!
felicitari pt slabit si multa bafta cu mentinerea
Buna Vera,multumesc din suflet!
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Vai, dar suna delicios!
Da-mi adresa sa vin la tine...daca imi gatesti asa bine...ma mut la tine pana slabesc!
Cat despre fructe la cina...da stiu si eu ca nu e k...dar eu iubescfructele, le-as manca oricand...imi place tare pranzul...yammmy
no..eu gatesc somonu afumatin sensul ca-l iau din confectie si il asez pe farfurie,ornat cu rosii De gatitul iepurelui se ocupa sotulte lingi pe degete cu adevarat..aici se numeste coniglio alla cacciatore(iepure vanatoresc),e una din carnurile fara grasime aproape deloc,si e si delicioseu il ador(bine,hai..si pe sot..da in principal pe iepure ).
Citat:
Anterior postat de Exp Vezi mesajul
Bonjour!

Felicitari pentru mentinere. M-ai dat gata cu iepurele :-)))) Nu am astfel de veleitati. Recunosc, la specialitati nu ma pricep, dar mi-ar placea sa gust

Succes in continuare si imbratisari virtuale pentru Cami (daca poti)!
Pupici,
Cristina
Buna,Cristina,hai ca mai ai putin pana la 300 si iti trimit mailul ei.Cred ca e in concediu ceva,ca imi pare in automat la mailul ei ca ar biroul inchis,revine in septembrie
I-am scris si Emmei mai sus,e delicios iepurele.La inceput nu prea mancam pt ca il vizualizamadica asa,un iepuras pufos si dragalas,si nu reuseam sa mananc..pe urma m-am gandit sa nu fiu ipocrita,ca si puii sunt dragalasi..si curcaneii..si toate animalutele..atunci daca nu sunt vegetariana o sa mananc si orice carne,ca nu le ucid eucu filozofia asta anul trecut am mancat si carne de cal
Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata Emilush
felicitari pt kg slabite si mentinere cat mai usoara..
pupici cu lipici
Multumesc iubitaPupicii ti-i restituiesc acuma,lipiciul cand ajung acasa
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #15 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 20:28:32
Exp's Avatar
Exp Exp este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Hipocalorica(densit.calorica mica/volum mare/bogate in fibre si proteine) dar cf Monty(IG+asocieri)
Date: 187cm, 104kg
Mesaje: 645
Aprecieri acordate: 80
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 43 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Buna Emy!

Am trecut pe la tine pentru ca imi place sa iti citesc meniurile si in general imi place stilul optimist pe care-l percep :-) Astazi am descarcat de la Slabute tot ce am gasit despre Monty si m-am apucat de studiat.....zici ca sunt in sesiune, peste 300 pagini! Per total, principiile mi se par de bun simt. Daca oamenii ar fi respectat de la bun inceput anumite asocieri, probabil ca nu ar exista probleme cu greutatea decat in cazurile grave, patologice. Foarte interesant conceptul, corect dpdv medical si echilibrat. Practic nu te restrictioneaza ci te invata cum sa combini alimentele si ce alimente sa alegi...ce este bun si ce este nociv. De multe ori m-am intrebat cum naiba francezii care sunt atat de gurmanzi si mananca atat de mult nu se ingrasa. Acum mie clar...pentru ca stiu sa manance! Cred ca ar fi o buna cale de urmat si pentru mine, mai ales ca exista si variante in care pot inlocui carnea...sau macar sa limitez consumul ei.

In concluzie- sunt "ochi si urechi" la jurnalul si la meniurile tale...
Seara placuta si te asteptam cu drag acasa,

Cristina
__________________
JURNAL EXP
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...rii-11784.html
" Mintea intuitiva este un dar sfant iar mintea rationala este un servitor credincios. Am creat o societate care onoreaza servitorul, dar a uitat darul..." (Albert Einstein)

"Great souls have willpower, weak once only desire"
"In God we trust, all others pay cash"
Exp, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Exp, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2349 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #16 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 22:52:18
floricica0vesela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

buna Emi
ma bucur sa citesc ca ai ajuns din nou unde ti-ai dorit. felicitari
inseamna ca si noi restul mai avem o sansa


multa bafta la mentinere
Răspuns cu citat
  #17 (permalink)  
Vechi 22 aug 2012, 21:54:45
yana42's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 160cm, 68kg
Mesaje: 588
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 27 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Bună seara Emy
Felicitări pentru reuşită, pentru ambiţie şi perseverenţă...
Un buchet de flori de la surioare...
Ieri m-am întâlnit cu cea mică... cu Ella
Nu vrei să spun unde ne-am întâlnit ....la doctor
Şi-a făcut programare pe la ora 4 şi la 5 când trebuia să ne întâlnim, îmi spune că mai are încă trei 3 persoane în faţa ei şi că mai durează ...să ne întâlnim altă dată... Ei... m-am enervat şi m-am dus la ea să-i ţin companie....la coadă la medic... dacă ar fi trebuit să aştept acolo pentru mine ... îţi dai seama că nu stăteam
Aşa că am stat acolo la poveşti cam o oră ... şi cum ne hlizeam noi aşa, parcă ne ştiam de când lumea, ne atrage o acritură atenţia să râdem mai încet, că se supără doamna doctor ...Noroc că n-am mai stat mult şi am plecat...
Şi-am aterizat la o terasă... şi-am mai stat şi acolo vreo oră...şi-am băut ceva... ... hai să-ţi spun... un frape cu frişcă şi ciocolată....care arată demenţial ...şi a fost şi bestial ...
Şi culmea tehnologiei, nu am avut şi noi un aparat foto la noi... m-am chinuit eu cu telefonul meu antic...şi acum nu pot să le descarc în PC...
Tu când vii în Românica ...? Poate ne auzim... măcar la tel. Cât stai aici ?
.......Am vorbit şi cu cea mare... era cam supărată cu tatăl ei, pentru că nu se simte deloc bine
Pupici , o seară bună.
__________________
Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tae-10621.html
yana42, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de yana42; 22 aug 2012 at 21:59:08.
Răspuns cu citat
  #18 (permalink)  
Vechi 24 aug 2012, 11:47:17
salexandre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2011
Locaţie: Strøby, Danemarca
Vârsta: 44
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 570
Aprecieri acordate: 18
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 7 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Emy drum bun!

Felicitari
__________________
Răspuns cu citat
  #19 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 19:54:51
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Buna seara,drag jurnal.In sfarsit scriu din casuta mea dragaAm ajuns acasa(in Ro) joi,23 august,de atunci tot ma tratezca de obicei,m-a nenorocit aerul conditionat..am plecat sanatoasa si am ajuns teapana de mijloc,gat,cu dureri de gat si ureche(punctul meu slab mereu)Si am la treburi..dar deja am reusit de atunci sa fac deja multeDe mancat ultima saptamana a fost cam haotica,cum era de asteptat...familia a facut cate o party in fiecare seara,ca de obicei nu am putut sa refuz desi m-am axat pe carnuri l gratar..dar ammai scapat si la bere si azi la mamaliga(cu peste)De maine nu mai avem partyuri destea,mancam acasa si ne reluam obiceiurile sanatoase mediterane,mai ales ca am in gradina o gramada de legume bio(mama sa traiasca!):rosii de multe feluri,ardei gras,vinete,dovlecei,morcov,verdeturi,pepeni(g albeni si rosii),varza,ardei iuti,busuioc etc.
Zilele atea au trecut ca un fel de vartej,asa cu dureri de mijloc,tot nu am putut sa ma dezlipesc de zapacitul meu de nepotel,care ma iubeste de nu mai poate si eu la fel pe el
Pe cantar inca nu am curaj sa ma urc,sa treaca o saptamana de dieta si numar daunele dupa aia
meniul de azi:
md-3 prune+cafea decoff
pranz-crap gratar cu sos de usturoi si rosii coapte,caras gratar,2 bulgarasi mamaliga,un pahar bere,o mana seminte neprajite,muulta apa minerala.
cina-pepene galben din gradina proprie(cu rosu nepermise la Monty)
Mi-a fost dor de fetele de aici.
Citat:
Anterior postat de Exp Vezi mesajul
Buna Emy!

Am trecut pe la tine pentru ca imi place sa iti citesc meniurile si in general imi place stilul optimist pe care-l percep :-) Astazi am descarcat de la Slabute tot ce am gasit despre Monty si m-am apucat de studiat.....zici ca sunt in sesiune, peste 300 pagini! Per total, principiile mi se par de bun simt. Daca oamenii ar fi respectat de la bun inceput anumite asocieri, probabil ca nu ar exista probleme cu greutatea decat in cazurile grave, patologice. Foarte interesant conceptul, corect dpdv medical si echilibrat. Practic nu te restrictioneaza ci te invata cum sa combini alimentele si ce alimente sa alegi...ce este bun si ce este nociv. De multe ori m-am intrebat cum naiba francezii care sunt atat de gurmanzi si mananca atat de mult nu se ingrasa. Acum mie clar...pentru ca stiu sa manance! Cred ca ar fi o buna cale de urmat si pentru mine, mai ales ca exista si variante in care pot inlocui carnea...sau macar sa limitez consumul ei.

In concluzie- sunt "ochi si urechi" la jurnalul si la meniurile tale...
Seara placuta si te asteptam cu drag acasa,

Cristina
Buna,Cristina,tarziu iti raspund,dar inainte de plecare nu am mai intrat aici,in jurnalul meu,din lipsa de timpTe-ai decis la vreo dieta?Monty e intr-adevar permisiv,slabesti mai lent decat cu alte diete,dar sanatos,pentru ca te privezi doar de chestiile cu adevarat nocive
Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna Emi
ma bucur sa citesc ca ai ajuns din nou unde ti-ai dorit. felicitari
inseamna ca si noi restul mai avem o sansa


multa bafta la mentinere
Floricica mea iubita,sper ca ma citesti,tare dor mi-a fost de tine,o sa recuperez si la gasca acolo,poate ai dat mai multe detalii,sunt f curioasa ce mai faci,cum mai e viata ta de grecoaica,unde mai muncesti etc etcIti multumesc de urari,dar am emotii acuma pt cantar
Citat:
Anterior postat de yana42 Vezi mesajul
Bună seara Emy
Felicitări pentru reuşită, pentru ambiţie şi perseverenţă...
Un buchet de flori de la surioare...
Ieri m-am întâlnit cu cea mică... cu Ella
Nu vrei să spun unde ne-am întâlnit ....la doctor
Şi-a făcut programare pe la ora 4 şi la 5 când trebuia să ne întâlnim, îmi spune că mai are încă trei 3 persoane în faţa ei şi că mai durează ...să ne întâlnim altă dată... Ei... m-am enervat şi m-am dus la ea să-i ţin companie....la coadă la medic... dacă ar fi trebuit să aştept acolo pentru mine ... îţi dai seama că nu stăteam
Aşa că am stat acolo la poveşti cam o oră ... şi cum ne hlizeam noi aşa, parcă ne ştiam de când lumea, ne atrage o acritură atenţia să râdem mai încet, că se supără doamna doctor ...Noroc că n-am mai stat mult şi am plecat...
Şi-am aterizat la o terasă... şi-am mai stat şi acolo vreo oră...şi-am băut ceva... ... hai să-ţi spun... un frape cu frişcă şi ciocolată....care arată demenţial ...şi a fost şi bestial ...
Şi culmea tehnologiei, nu am avut şi noi un aparat foto la noi... m-am chinuit eu cu telefonul meu antic...şi acum nu pot să le descarc în PC...
Tu când vii în Românica ...? Poate ne auzim... măcar la tel. Cât stai aici ?
.......Am vorbit şi cu cea mare... era cam supărată cu tatăl ei, pentru că nu se simte deloc bine
Pupici , o seară bună.
Multumesc iubita!Uite acu sunt in Ro,maine trec sa-mi incar telefonul sau sa imi iau alta cartela,o sa-ti dau MP cu nr
numai voi puteati sa va intalniti asaSper ca Ellutza e oki ca afost o vizita de rutina
imi imaginez babeleMa bucur pt voi,sper sa mai fie in tara Ella maine,o sa o sun,nu mai stiu cand a zis ca pleaca in Ita
Stiu de Cami,sper din suflet sa fie ok tatal ei..tare e greu cand esti departe de cei dragi la nevoie
Te pup,scumpa,mai vorbim
Citat:
Anterior postat de salexandre Vezi mesajul
Emy drum bun!

Felicitari

Multumesc de vizita si felicitari, iubita
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 26 aug 2012 at 19:57:02.
Răspuns cu citat
  #20 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 20:05:03
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Bine ai revenit!
Imi pare rau ca esti racita, cat despre mancare..of..stiu, am sarit si eu azi calul!Las ca de luni cu forte proaspete ne reluam obiceiurile sanatoase!
Cum e acasa, cred ca esti foarte fericita in casa ta noua si frumoasa si alaturi de familia ta!Ma bucur ptr. tine cred ca te simti minunat!
O seara placuta iti doresc,
Ema
__________________

Ultima dată editat de losefat; 26 aug 2012 at 20:14:46.
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, jurnale, mentinere, raport, sanatos, slabit, ventofreddo

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
La multi ani Emi! (VentoFreddo) Slabuta La Multi Ani! 44 15 nov 2012 21:57:40
Raport la demachiat mishutza Despre noi, ... femeile 66 05 nov 2012 11:00:56
Mentinere, draga mentinere! :) - Andra andra_aly Jurnale de mentinere 474 18 oct 2011 15:50:01
Toti la raport... :D Slabuta Alimentatia 108 26 iul 2009 22:11:05

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole