forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-08-a-8177.html)

david 16 feb 2011 08:47:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 527680)
Sincer cred ca este epidemie de musafiri :)),pana acum 2 luni nu venea nimeni la noi ,de cand sunt la el de 3 ani si ceva ,cucu musafiri sau neamuri ,iar acum nu mai scap de ei,:( nu ma mai deranjeaza asa tare m-am obisnuit ,dar al meu e x-(,nu-i place deloc lume in casa ,am inteles ca majoritatea musafirilor care vin astazi vin la control aici .Dar ei se intind si uita sa plece ! #:-sDaca era cald nu era o problema ca fugeam afara sau la mamii ca sunt tare galagiosi ! x-(

:))Vin acum musafiri Fulgule cat pentru 3 ani,tu ai grija de tine ca o sa treci tu cu bine si peste musafirii astia:))

david 16 feb 2011 08:49:18

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 527652)
Vidiuta mea draga :x,prin ce trebuie sa treaca ingerasii vostri mereu :(,in ultimul timp am tot citit de ei ca sunt bolnaviori :((,isi revine un ingeras se imbolnaveste altul :(,si eu tusesc ca un magar ,dar este o tuse seaca si inecacioasa :((si orice as lua parca nu are efect ,sper sa ne revenim toti si sa fim sanatosi.Sa ai grija de tine iubita :x.Eu am multa treaba azi ,trebuie sa pregatesc pachet si pentru cumnata #:-s,ca are nevoie de cate ceva si de banuti ,asa ca am de umblat iar pentru niste acte ..imbracaminte ...pentru ea .:D

Pupici cumnatei tale ,inca nu lucreaza:DSpor in tot ceea ce ti-ai propus:-*>:D<

porumbita 16 feb 2011 08:49:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 527647)
Buna Ane ,ce bine arata ,mi-as dori si eu un living asa ,dar intai casa:D:))o zi buna

Felicitari VIDIA.....si succes la mentinere .....am citit si interviul ...esti o mamica superba cu doi copilasi la fel de superbi .....pupici:-*

Fulguta 16 feb 2011 08:50:23

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Fely ,multi pupici si felicitari pentru sport ,am vazut ca si ieri ai facut ;;);),pupici ingerasilor tai .:-*
Manu ,ieri ti-ai facut de cap cu un cornulet cu ciocolata :)),lasa ca 50 g este putin,ai facut papa bun tu ieri :>,eu nu am cumparat niciodata fasole prefiarta sau la conserva :-/,dar cred ca o sa incerc si eu in curand pentru al meu ca mi-a cerut o salata cu fasole boabe si nu vrea sa fierb eu :(,a zis ca se face cu fasole neagra din conserva .Asa cu ingerasul tau tu faci painici si el le papa :)),lasa ca este mai sanatos ce face mamii in casa ! ;)

Alynuta 16 feb 2011 08:50:43

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 527673)
Buna iubirea mea :-*:x>:D<,sper ca esti bine ,astazi ti ziua de fructe ?

Papusa mea ,am tinut-o si ieri si incerc s-o tin si azi. Azi ma simt mult mai supla,si valoarea cantarului imi place,daca reusesc s-o tin si azi sunt convinsa ca nu mai trebuie sa umblu la ticker.M-am gandit ca de sapt. viitoare sa tin ziua de fructe miercurea si vinerea ,cu ocazia asta si postesc.Sau vinerea sa pap o fasole fiarta ,un cartof copt. Vad eu.

david 16 feb 2011 08:50:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 527654)
:DBuna Dimineata fete dragi,

Anes si Fulg ....multa sanatate ...vad ca incepti sa iti revi....hai sa fim sanatoase in casuta noua si vesele , sa fuga virusii ....:D>:D<....pup ...si o zi buna va doresc tuturor...

Buna dimi Nico ,virusii cred ca deabia acum vin ,daca se incalzeste imi e si frica sa ies cu asta mic afara:-s

david 16 feb 2011 08:52:25

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 527656)
Neata fetelor si bine v-am gasit in casuta noua . Anes ne-a pus un coltar pe masura ,sa avem loc toate>:D<

Buna Alynuta draga ce mai faci e totul bine ,cum merge dieta ,sper ca nu te-ai apucat de prostioare din noux-(:))Glumesc o zi buna iubita :-*>:D<

david 16 feb 2011 08:55:09

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 527667)



iiii, drăguţul de el! :)
să se facă bine repede, zic, să stai şi tu liniştită, că atâta se chinuie toţi copiluţii de pe aici în ultima vreme, nu ştiu zău ce se întâmplă :(

E dezastru Zoe ,nici nu stii daca sa iesi la plimbare cand se incalzeste ,nu stii nici ce sa mananci :-s,este ceva in aer ,microbi si toate alea ,unde sa mergem sa ne fie bine ,ne intoarcem pe timpul lui Avraam,de asta traiau cate 500 de ani :)

porumbita 16 feb 2011 08:56:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
[QUOTE=Fulguta;527673][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"][SIZE="3"]
Buna si tie ,multumim >:D<acusica o sa-mi treaca :D,mai rau este ca imi trece mie si a luat-o pe Anes si Emy :(,o zi minunata iti doresc ,am vazut ca te tii de treaba ;;),bravo tie .
...Da Fulg nu ma las ....pai sunt atatea fete ambitioase pe aici .....si eu sa fiu ma prejos:D....mi-a luat cam mult timp sa ma hotarasc sa fac ceva .....da si cand m-am starnit .....ma opresc doar cand mi-am atins obiectivul ( sper).....pupici si insanatosire grabnica ....

Si eu sunt fericita ...daca fetele vin acasa in Aprilie , eu plec la sora mea in Italia ...:D.....iar in vara voi merge cu fetele in vacanta la mare ...tot acolo...;;)

Alynuta 16 feb 2011 08:57:24

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Cu sportul stau bine. Duminica am pedalat 48 km.,ieri 30 km.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:59:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO