forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-10-a-10849.html)

porumbita 05 mar 2012 08:41:21

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Buna dimineata fetelor , am intrat pe fuga sa va spun o saptamana minunata plina de realizari , pt ca eu nu imi mai vad capul de munca , si nu am mai intrat de multicel pe aici ...am vazut ca aveti rezultate frumoase , am vazut intalnirea fetelor , si toate noutatile dar nu am avut timp sa scriu ceva. Despre mine ma "mentin' la aceeasi greutate dar fac sport ...si am incercat ...Squasch ....am facut febra groaznica ...intr-o ora cat nu am facut 3 zile la ski....a ...am fost si la ski ...vremea a fost super ....concluzie munca si ....relaxare din cand in cand ....asa ca daca vreti sa diversificati miscarea va recomand acest tip de sport ...arde cele mai multe calorii....am incercat pe pielea mea ....si asa e ...:D.....va pup ...si spor la slabit....

Alynuta 05 mar 2012 09:36:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Neata>:D< fetele:-*
Cum ati trecut de weekend?
Eu ca de obicei , daca nu mai grav.:D

Alynuta 05 mar 2012 09:36:50

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 966534)
Buna dimineata fetelor , am intrat pe fuga sa va spun o saptamana minunata plina de realizari , pt ca eu nu imi mai vad capul de munca , si nu am mai intrat de multicel pe aici ...am vazut ca aveti rezultate frumoase , am vazut intalnirea fetelor , si toate noutatile dar nu am avut timp sa scriu ceva. Despre mine ma "mentin' la aceeasi greutate dar fac sport ...si am incercat ...Squasch ....am facut febra groaznica ...intr-o ora cat nu am facut 3 zile la ski....a ...am fost si la ski ...vremea a fost super ....concluzie munca si ....relaxare din cand in cand ....asa ca daca vreti sa diversificati miscarea va recomand acest tip de sport ...arde cele mai multe calorii....am incercat pe pielea mea ....si asa e ...:D.....va pup ...si spor la slabit....

Porumbito>:D<,ne e dor de tine:)

Alynuta 05 mar 2012 09:37:21

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Si Kamy , n-am mai intat demult.

david 05 mar 2012 09:50:34

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Buna fetele>:D<.O saptamana minunata .Eu sunt cu treburi ,am pus la spalat o masina ,acum fac curatenie .Petrecerea a iesit super ,o sa pun poze dar nu stiu cand ,am multe treburi astazi ,trebuie sa merg si la coafor,poate maine am timp sa va pun poze :D

david 05 mar 2012 09:52:45

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 966645)
Neata>:D< fetele:-*
Cum ati trecut de weekend?
Eu ca de obicei , daca nu mai grav.:D

Buna Aly.Ce faci tu in weekend de o dai in bara x-(,ia weekendul urmator sa nu te mai prind ca sari calul ca scot toate animalele nebune ale Fulgai si ma urc pe tinex-(Iti faci prea mult de cap x-(

david 05 mar 2012 09:55:03

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 966534)
Buna dimineata fetelor , am intrat pe fuga sa va spun o saptamana minunata plina de realizari , pt ca eu nu imi mai vad capul de munca , si nu am mai intrat de multicel pe aici ...am vazut ca aveti rezultate frumoase , am vazut intalnirea fetelor , si toate noutatile dar nu am avut timp sa scriu ceva. Despre mine ma "mentin' la aceeasi greutate dar fac sport ...si am incercat ...Squasch ....am facut febra groaznica ...intr-o ora cat nu am facut 3 zile la ski....a ...am fost si la ski ...vremea a fost super ....concluzie munca si ....relaxare din cand in cand ....asa ca daca vreti sa diversificati miscarea va recomand acest tip de sport ...arde cele mai multe calorii....am incercat pe pielea mea ....si asa e ...:D.....va pup ...si spor la slabit....

Buna Nico:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<une umbli iubita x-(,esti bine vad vesela si plina de viata ,bravo>:D<:).O zi frumoasa si ma bucur ca te mentii:-*>:D<

Alynuta 05 mar 2012 10:07:07

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 966670)
Buna Aly.Ce faci tu in weekend de o dai in bara x-(,ia weekendul urmator sa nu te mai prind ca sari calul ca scot toate animalele nebune ale Fulgai si ma urc pe tinex-(Iti faci prea mult de cap x-(

Asa Vidia,asa sa si faci:-*
Sa sti ca era ora 12 ieri ,pedalasem 40 km, uda leoarca,si hotarata sa n-o dau in bara.N-a tinut prea mult.Va trebui sa-mi pregatesc dinainte ceva ,si sa-mi amagesc poftele cu ceva de regim. Abia astept lunea cand vin ,sa stirg in gura mare ,,, prima lunie cu 53.9 la cantar;)''

angela av 05 mar 2012 10:27:14

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Neata ...(la amiaz)...
O sapt.faina va doresc,plina de bucuri si scaderi la cantar...eu joi ma cantaresc...
Nico un cantar zgarcit (sa-ti arate cat mai putine Kg)

angela av 05 mar 2012 10:43:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Aly ce tot faci tu in zilele libere de o dai in bara?Ai grija vezi ce ti-a promis Vidia...apropp mai sti ceva de Fulga ?.........mi-e tare dor de ea....


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:55:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO