forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-10-a-10849.html)

lacra81 03 ian 2012 10:38:54

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 888478)
Servus Lacra! Ce mai zici? O zi frumoasa si tie!>:D<

la fel>:D<
prin casa ,teme ,acusi plecam la tara ..incepem o noua etapa ..azi vine tirul cu miceliu din Ungaria ..facem o ciupercarie :D
Citat:

Anterior postat de david (Post 888518)
Bun gasit fetele.Un an 2012 cu multe impliniri si realizari multe ,sa va dea Domnul voua tot ceea ce-mi doresc eu mie,sanatate ,intelegere ,minte limpede ,putere de munca ,fericire si sa fiti iubite dragelor ca meritati.Eu am papat din toate ,am facut si miscare multa dar cu toate astea am acumulat 2 kilo :">,ma simt umflata dar sper sa-mi revin in 3-4 zile,azi pap legume multe si poate voi putea si maine:D.Am avut sarbatori frumoase cu familia acasa ,cadouri multe de la Mos ,in seara de revelion mi-am pus o dorinta sper sa se indeplineasca:P.La multi ani s:Pi la cat mai multe kilo jos

La multi ani,vidia:-*:-*:-*

Diana32 03 ian 2012 13:30:38

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Buna ziua tuturor si un La Multi Ani calduros din partea mea. Am gasit site-ul cand cautam un calculator de calorii si de atunci tot incerc sa-mi fac cont. Am avut ceva dificultati dar in sfarsit sunt cu voi. Eu am de dat destul de mult jos dar sunt sigura ca in acest colectiv , imi voi atinge scopul :)

nicoleta100 03 ian 2012 13:33:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de Diana32 (Post 888749)
Buna ziua tuturor si un La Multi Ani calduros din partea mea. Am gasit site-ul cand cautam un calculator de calorii si de atunci tot incerc sa-mi fac cont. Am avut ceva dificultati dar in sfarsit sunt cu voi. Eu am de dat destul de mult jos dar sunt sigura ca in acest colectiv , imi voi atinge scopul :)

SALUTARE !!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
sunt sigura ca iti vei atinge scopul!!!
multa bafta!!!

Kamyy 03 ian 2012 17:58:31

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
An nou fericit dragele mele si un LA MULTI ANI din partea mea....am citit din urma si vad ca fiecare s-a intors cu ceva kg in plus...vad si fete noi...bine ati venit printre noi...deci hop si eu cu kg multe multe...dar bineinteles ca pana la paste reusesc iarasi sa scap de ele ca in anii trecuti...
Va dau si voua putin din tortul avut ieri de ziua mea..ca doar o data fac 31 de ani,nu?????
De cand cu munca nu mai prea am timp de calculator dar ser sa reusesc macar o data pe zii sa intru...s-a dus vremea cand stateam toata ziua la povesti.
Sarbatorile le-am petrecut si noi in fam...Craciun,Revelion,ziua mea...am si muncit printre ele...dar a fost frumos...de cadouri nu mai zic....fiecare a primit cadouri peste cadouri....

Kamyy 03 ian 2012 18:36:15

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Fetelor am pus poze multe multe de la Craciun,Revelion,Ziua mea.....va invit sa le vedeti....

feelix 03 ian 2012 19:45:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 889054)
An nou fericit dragele mele si un LA MULTI ANI din partea mea....am citit din urma si vad ca fiecare s-a intors cu ceva kg in plus...vad si fete noi...bine ati venit printre noi...deci hop si eu cu kg multe multe...dar bineinteles ca pana la paste reusesc iarasi sa scap de ele ca in anii trecuti...
Va dau si voua putin din tortul avut ieri de ziua mea..ca doar o data fac 31 de ani,nu?????
De cand cu munca nu mai prea am timp de calculator dar ser sa reusesc macar o data pe zii sa intru...s-a dus vremea cand stateam toata ziua la povesti.
Sarbatorile le-am petrecut si noi in fam...Craciun,Revelion,ziua mea...am si muncit printre ele...dar a fost frumos...de cadouri nu mai zic....fiecare a primit cadouri peste cadouri....

La multi ani Kamy, bine ai revenit !
Un an nou asa cum ti-l doresti !:-*

feelix 03 ian 2012 19:47:01

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 888518)
Bun gasit fetele.Un an 2012 cu multe impliniri si realizari multe ,sa va dea Domnul voua tot ceea ce-mi doresc eu mie,sanatate ,intelegere ,minte limpede ,putere de munca ,fericire si sa fiti iubite dragelor ca meritati.Eu am papat din toate ,am facut si miscare multa dar cu toate astea am acumulat 2 kilo :">,ma simt umflata dar sper sa-mi revin in 3-4 zile,azi pap legume multe si poate voi putea si maine:D.Am avut sarbatori frumoase cu familia acasa ,cadouri multe de la Mos ,in seara de revelion mi-am pus o dorinta sper sa se indeplineasca:P.La multi ani s:Pi la cat mai multe kilo jos

UN an nou fericit ! >:D<:-*
Maine o sa te insotesc si eu la zi de legume/fructe.:D

Diana32 03 ian 2012 20:33:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 888756)

SALUTARE !!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
sunt sigura ca iti vei atinge scopul!!!
multa bafta!!!

Multumesc din inima pentru primire >:D<

Diana32 03 ian 2012 20:34:41

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 889054)
An nou fericit dragele mele si un LA MULTI ANI din partea mea....am citit din urma si vad ca fiecare s-a intors cu ceva kg in plus...vad si fete noi...bine ati venit printre noi...deci hop si eu cu kg multe multe...dar bineinteles ca pana la paste reusesc iarasi sa scap de ele ca in anii trecuti...
Va dau si voua putin din tortul avut ieri de ziua mea..ca doar o data fac 31 de ani,nu?????
De cand cu munca nu mai prea am timp de calculator dar ser sa reusesc macar o data pe zii sa intru...s-a dus vremea cand stateam toata ziua la povesti.
Sarbatorile le-am petrecut si noi in fam...Craciun,Revelion,ziua mea...am si muncit printre ele...dar a fost frumos...de cadouri nu mai zic....fiecare a primit cadouri peste cadouri....

La multi ani Kammy si multa sanatate !!

Alynuta 04 ian 2012 08:43:52

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Neata fetele>:D<,
Ce facem,incepem dieta?:>
Azi Fely si Vidia zi de fructe?Neaparat ,daca merge bine incerc si maine. Sunt bucuroasa ,mi-a adus ieri bicicleta,am si pedalat 33 km[*70*][*3*],azi e o noua zi in care sper sa pedalez la fel ca ieri,trebuie sa recuperez zilele pierdute:D
Bun venit Diana ,si spor la slabit;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:37:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO