forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-10-a-10849.html)

VentoFreddo 12 aug 2012 21:56:30

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1111518)

fac asa si asa!:-s
da ,am crescut dar e normal,stiu asta!;)am scris zilnic tot ce am papat la mine in jurnal!:)
fac nani bebelusii!!b-)b-)b-):x:x:x

la tine in casuta nu am mai reusit sa intru:">ce sa mai zic de casuta,mea,cred ca e arhiviata de acuma:">
Ingerasii..ce scumpi sunt..:x
Ai grija de tine,Nico drag!:-*

claudia22 12 aug 2012 22:22:56

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de AdrianaX (Post 1111390)
Hello :-*>:D<

Ralu, te cred ca e buna ciorbita... mai ca-i simt gustul cand te citesc=P~ . As vrea sa fac si eu o ciorbita cu pui si legume dar sotului nu-i place :((
azi o sa fac vesnicul gratar, pentru amandoi si la cina inca nu stiu, depind de sot ca el e cu mofturile cat casa.

claudia, bine ai revenit :)
cum se fac hustile?!

claudici, din punctul meu de vedere ai fost chiar ok cu 2 felii de pizza si o gogoasa :). eu daca ma abat mananc de rup, nu ma mai pot opri... slava Domnului ca reusesc sa nu ma abat. acum e si mai simplu de cand tine si totul dieta, nu mai este nimic "interzis" prin casa. asa ca eu admir persoanele pe care le aud ca au mancat doar o cantitate mica din ceva foarte tentant.

cam pustiu si azi pe aici.
la noi a tot plouat, probabil o sa mai ploua... e o morcioleala pe afara... nici nu cred ca scot copilul azi. ne jucam in casa. si poate am si eu mai mult timp de ale mele treburi.

mai eu pun tarate de grau si paine neagra rupta bucati si torn apa fiarta peste ele si apoi le las la fermentat 48 de ore sunt mai multe feluri de a face husti am vazut pe net

claudia22 12 aug 2012 22:26:39

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 1111460)
Am facut 2 porti de sala vineri,sambata le-am pus in borcane si le-am dustuit...sapt.viitoare mai fac cateva portii si zarzavat pt.ciorbite...
Azi toata ziua am lenevit de la ora 1 am dormit pana aproape de 6...am fost singura acasa...o sa-mi caut ceva filme pt.la noapte(sotul e la servici)...
Azi vroiam sa citesc dar nu am reusit...
Claudia deci esti in tara...numai bine si pupici Bubulinei care e domnisoara...
Claudici pitici cu mancatul noaptea erau a Crinei,ai mei erau ca ai tai ,pofteam la tot...i-au pus la punct...
Ralu eu deabea astept sa fiu singura sa am timp doar pt.mine...
Fely eu urmeaza sa merg la mare si nu am reusit sa stau la plaja...sunt bronzata cu pantaloni scurti si un maieut fara bretele...
Adriana ,Emy si la toate fetele:-*:-*:-*:-*:-* multi...

da e domniisorica mai e putin si face trei ani
nu suntem in tara suntem in franta am ramas aici la iarna mergem acasa

claudia22 12 aug 2012 22:31:31

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
gata fetelor papa noapte buna ma duc si eu la nani ca am cam abuzat de tv si calculator zilele astea si ochisorilor mei nu le place deloc trebuie sa ii mentin sanatosi la tomograful pentru ochi miau zis ca ochii sunt bine dar sa continui tratamentul

AdrianaX 12 aug 2012 23:24:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
o pupam si noi pe Ella!

claudia, am inteles, multam!

fete dragi, va pup si eu de noapte buna ca nu mai intru azi :-*>:D<

VentoFreddo 13 aug 2012 00:12:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Clau>:D< uite nu stiam cum se fac hustile..daca te stiam iti ceream reteta mai demult,acu nu mai are rost ca plec acasa si acolo are cine umple borsul.Ma bucur ca esti ok cu ochisorii.V-ati relaxat in vacanta asta?sa pui poze daca ai;)Pupici la bebelina!>:D<
Adri,noapte buna!:-*

feelix 13 aug 2012 08:08:04

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Buna dimineata !
http://i286.photobucket.com/albums/l.../01946_002.jpg
Va ofer o cafea de pe malul Jiului;)
Danutza (Andreea) Adriana, Crina, Aly, Angela, Vidia, Ella, Emy, Manu, Claudia, Claudici, Mariana, Nico, Kika, Cris,Ralu, Nicoleta, Kamy, >:D<:-*.O zi asa frumoasa ca voi !

angela av 13 aug 2012 09:11:44

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Buna fetele...o sapt.frumoasa va doresc...la noi e foarte frig noaptea de dimineata erau 7 grade,nu a plouat ....
de mancat manac sanatos...in dimineata aceasta lapte cu cereale,cand ajung acasa o ciorba de perisoare si pe la 6 sa vad ce pap...ieri am papat lapte cu cereale,salata de vinete pe felii de rosie,o ciorbita de perisoare si snitel de pui cu castravete murat...si 2 felii de pepene galben...

angela av 13 aug 2012 09:12:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 1111593)
Buna dimineata !
http://i286.photobucket.com/albums/l.../01946_002.jpg
Va ofer o cafea de pe malul Jiului;)
Danutza (Andreea) Adriana, Crina, Aly, Angela, Vidia, Ella, Emy, Manu, Claudia, Claudici, Mariana, Nico, Kika, Cris,Ralu, Nicoleta, Kamy, >:D<:-*.O zi asa frumoasa ca voi !

Buna Fely,multumesc,eu tocmai am terminat ceaiul...

angela av 13 aug 2012 09:13:48

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10
 
Emy transmitei Ellei ca o pup si ma bucur ca a ajuns cu bine in tara....


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:32:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO