forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   fix la fix...niky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/fix-fix-niky-12757.html)

nikytour 01 mar 2021 06:24:50

Re: fix la fix...niky
 
Aseară a fost până la urmă o sălățică cu cușcuș,pui,murături și avocado.
Azi cantarul mi-a arata 103.1kg. este o scădere mare, deși sunt înainte de cm, și pt că am eliminat apa. Am folosit Acqua Drainer, de la Gerlinea, care se pare că a avut efect.
O primăvară frumoasă va doresc!

nikytour 01 mar 2021 14:42:51

Re: fix la fix...niky
 
Meniul: lapte covăsit cu hrișcă, fulgi de ovăz și de porumb; o fel de pâine Azima cu brânză de vaci și piept de pui; chifteluțe marinate cu Pireu( porție mica) și o negresa; legume la cuptor cu pui și mult usturoi.
Azi m-am și vaccinat, sper sa nu apară efecte adverse:D

nikytour 02 mar 2021 11:51:36

Re: fix la fix...niky
 
Azi, md cu de toate; sandwich; salata tabbouleh cu pui și diseară clasica salată.

nikytour 03 mar 2021 11:58:48

Re: fix la fix...niky
 
Aseară după masă a fost și un pahar de suc. Azi: 1 fel de pâine Azima cu zacuscă+ un pic de mozzarella și de cotlet; bulz; curcan cu sos dulce acrișor și orez de konjac; clasica salata

adinico 04 mar 2021 09:03:27

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1453083)
Meniul: lapte covăsit cu hrișcă, fulgi de ovăz și de porumb; o fel de pâine Azima cu brânză de vaci și piept de pui; chifteluțe marinate cu Pireu( porție mica) și o negresa; legume la cuptor cu pui și mult usturoi.
Azi m-am și vaccinat, sper sa nu apară efecte adverse:D

supperrrr, fara reactii adverse banuiesc si sper ca esti ok...a fost cu Pfizer sau Astra zeneca?>:D<

nikytour 04 mar 2021 09:48:25

Re: fix la fix...niky
 
Sunt ok, m-a durut brațul cam 24 de ore, dar nu rau. A fost pfizer;)

nikytour 04 mar 2021 12:10:36

Re: fix la fix...niky
 
Meniul: md cu de toate; croissant cu ou și bacon; curcan cu sos dulce acrișor și orez konjac și diseară ciorba de pipote și inimi ( făcută ca ciorba de burta)

nikytour 05 mar 2021 11:30:27

Re: fix la fix...niky
 
Aseară a fost un bol mic de ciorba așa că am adăugat si o fel de pâine Azima cu brânză de vaci. Azi: hot dog cu 2 crenwusti; un cabanos jumătate și câțiva cartofi prăjiți; un pic de ciorba cu salata de ceapa și un rest de mâncărică de cartofi cu o aripioara; probabil salata cu de toate.

nikytour 07 mar 2021 10:21:27

Re: fix la fix...niky
 
Ieri a fost md acasă cu de toate și după, de la 10.30 la 15 a fost o masa continua:D: aperitive, grătar, pâine, dulciuri și bere. După un pic de somn și doar ceai și apă până seara.
Azi: piftie cu puțină pâine + banana; creier pane cu legume crude; carne cu fasole verde și mult usturoi; clasica salata

nikytour 08 mar 2021 06:33:38

Re: fix la fix...niky
 
La mulți ani, doamnelor!
Azi m-am cântărit: 102.3. Daca nu îmi făceam sâmbătă de cap ar fi fost și mai bine, dar este ok și așa.
O săptămână bună sa avem!


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:19:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO