forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu..Lidiuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-lidiuta-6630.html)

curly.light 18 oct 2010 05:39:57

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Buna dimineata,liduta:-*>:D<
Am trecut pe la tine sa iti urez o zi buna si o saptamana frumoasa ,cu multe realizari si ,de ce nu,alte kilograme in minus! Te pup>:D<
Ce zici de o cafeluta conforma ?;;)

lidiuta 18 oct 2010 17:20:03

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Uf,LoLy,vin de la dentist,mi-a dat sa iau antibiotic pt maseaua tratata,plus alte 4 medicamente timp de 4 zile!Si tocmai ce am scapat saptamana trecuta de antibioticul pt sinuzita!asta e,mergem inainte!Se pare ca dentistul la care am fost inainte mi-a fisurat un canal!Intr-adevar,exista si riscul asta la noi,sa o mai dea in bara dentistii...Unei cunostinte la o extractie i s-a spart sinusul,alteia i s-a rupt o bucata de gingie,iar o colega de serviciu a fost chiuretata de 2 ori pt ca nu a fost curatata ca lumea dupa extractie!
Si eu merg cu frica la dentist si sunt dispusa sa dau oricat numai sa imi lucreze bine!Si la noi preturile sunt mari,1200000ma va consta plomba,mama da 5o milioane pt o lucrare (nu proteza)pt toata partea de sus.
Da,imi pare rau pt mamele noastre ca nu vor sa lupte si sa se abtina de la dulciuri!

lidiuta 18 oct 2010 17:22:51

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Roxi,multumesc de vizita !Sa stii ca mama mea merge la diabetolog cam de 2 ori pe an,ea stie f bine ce trebuie sa manance si ce nu,ia si tratament prescris de doctor!Dar....nu se prea abtine de la dulciuri!
As vrea sa-i fie bine ,dar binele cu sila nu se face!

lidiuta 18 oct 2010 17:25:27

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Foarte buna cafeaua,Roxi!Si multumesc si pt frumoasele urari!Si tu sa ai o saptamana buna,sa fii multumita la scoala de tine si de profesori,si...cred ca deja te axezi pe admiterea la medicina?>:D<

roxy04 18 oct 2010 17:34:40

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
medicina :-o nu prea cred imi vine rau numai cand vad un ac:))...vreau sa iti spus ca sunt foarte mandra de mine astazi a fost ziua unui coleg a adus bomboane o colega a adus ciocolata si am refuzat aceste lucruri cu succes, toti mancau pe langa mine dulciuri dar vointa mea a fost mai mare.....acum ca m-am abtinut ma simt super mandra[*117*]

rosalinda 18 oct 2010 17:38:02

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Buna seara draga mea !
Vad ca ai fost cuminte si ai fost la stomatolog. Bravo, sa ai grija de tine. :-*
Am venit la ceiut ! :):-*>:D<

lidiuta 18 oct 2010 17:39:53

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Bravo,Roxy04![*2*][*2*][*48*]Ce am scris mai devreme cu medicina se referea la cealalta Roxi care ma viziteaza,e vorba de CurlyLight.Si pe ea o cheama Roxi!

roxy04 18 oct 2010 17:42:04

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
va doresc sa savurati ceiutul cu placere[*ceai*][*54*]

roxy04 18 oct 2010 17:44:47

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
multumesc si scuze pentru comfuzie nu am stiutu. dar eu o sa fiu Roxy cu ,,y '' si cealalta roxi cu,, i ''sa imi dau seama cu cine vorbesti:-*>:D<

lidiuta 18 oct 2010 18:50:36

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Rosa,n-am avut incotro si am fost la stomatolog!Ma bucur insa ca ma incurajezi,nu e usor sa te mobilizezi sa mergi la stoma pt ca in ciuda tehnicilor moderne tot exista o oarecare suferinta si stai cu grija!Rosa,esti tare sufletista si ma bucur ca ma vizitezi!>:D<:-*>:D<
Roxy04,esti si tu poftita la ceai,am ceai suficient pt toate vizitatoarele!Cum sa nu te servesc eu pe tine,care esti asa simpatica?>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:04:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO