forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu..Lidiuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-lidiuta-6630.html)

lidiuta 10 oct 2010 07:21:48

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 358928)
Buna, Lidi, ce ma bucur ca ti-ai facut si tu casuta:-*
Eu cred ,mult in tine si in felul in care te tii de dieta, o sa vezi ca incet-incet si cu rabdare o sa scapi de kilogramele astea nesuferite:-*>:D<
O seara buna si spor la sport!>:D<:-*

Ce surpriza placuta vizita ta,Emi!Adevarul e ca tu m-ai ajutat mult la inceput,cand mi-ai dat de inteles ca o abatere azi si alta maine or sa afecteze serios procesul de slabire.Intr-adevar,kilogramele multe sunt nesuferite si nu aduc fericirea!
Aseara am facut si sportul,acum a inceput o noua zi,depinde de noi sa ne-o facem placuta!
O zi frumoasa,Emi,eventual cu o plimbare cu scooterul,ca doar e duminica!>:D<:)

lidiuta 10 oct 2010 07:33:07

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Roxi sper ca s-a odihnit mai mult si ii doresc o duminica relaxanta,in care temele sa nu-i ocupe toata ziulica!>:D<
La inceputul fiecarei zile fiecare dintre noi ne stabilim prioritatile si ne coloram existenta din acea zi in functie de obiective(e expresia lui Gabriel Liiceanu si nu a mea!).
Si pentru ca tot vorbim de stil de viata sanatos,aceasta inseamna pt mine azi:respectarea meniului,mers pe jos in 2 etape cate 3 km si usoare exercitii de gimnastica.
meniul meu 10.10
md_3 linguri fulgi ovaz simpli cu un iaurt 1,8% grasime,cafea fara zahar
g1_1portocala
p_un castronel supa pui,file peste la gratar cu varza acra calita
g2_2 mere
c_conopida cu cascaval sau paste integrale cu mere rase si scortisoara.
Deocamdata,atat.

aussie_girl 10 oct 2010 07:39:30

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
eeeiii asta'i cum adica sa nu faci literatura pe aici?!?! pai sunt unele care fac draga..;);;) ei siii?!?! las' ca'i buna si oleaca de eratura..ca doa rnu apari aici si zdrang bang spui ce-ai mancat si ce-ai "sportuit"..c'mon...baga si despre tine ca asa ne si cunoastem..ai, ai, ai...>:D<:-*>:D<

asa..deci bine te-am gasit..a venit si portocaliuuul..bine ca ti-ai facut casuta..o sa mai trec..sa fac ceva literatura..;):D

pup cu drag!!!

Anycyk90 10 oct 2010 08:28:51

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Ciao Lidiuta!Ei uite ca am venit si eu la tine in vizita si am sa mai vin:D De ce?Spui lucruri care-mi capteaza atentia si le bag la bibilica...i-ai multumit lui Emi ca te-a ajutat si ti-a dat de inteles ca o greseala azi aduce alta maine si tot asa incetineste procesul de slabire...e bine de retinut si pentru mine ,deoarece la mine o mica abatere duce inca 10 pe langa.
Spor,rabdare si succes in atingerea targetului!>:D<
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...SRQiU6Y5vOy7Y=

curly.light 10 oct 2010 09:28:00

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 359187)
Roxi sper ca s-a odihnit mai mult si ii doresc o duminica relaxanta,in care temele sa nu-i ocupe toata ziulica!>:D<
La inceputul fiecarei zile fiecare dintre noi ne stabilim prioritatile si ne coloram existenta din acea zi in functie de obiective(e expresia lui Gabriel Liiceanu si nu a mea!).
Si pentru ca tot vorbim de stil de viata sanatos,aceasta inseamna pt mine azi:respectarea meniului,mers pe jos in 2 etape cate 3 km si usoare exercitii de gimnastica.
meniul meu 10.10
md_3 linguri fulgi ovaz simpli cu un iaurt 1,8% grasime,cafea fara zahar
g1_1portocala
p_un castronel supa pui,file peste la gratar cu varza acra calita
g2_2 mere
c_conopida cu cascaval sau paste integrale cu mere rase si scortisoara.
Deocamdata,atat.

Multumesc ,Lidiuta:-*>:D<
M-am odihnit bine noaptea asta.Din pacate,ma asteapta un "munte" de teme. Azi voi inchide calculatorul,ma voi concentra pe teme,si asa poate-poate ajung sa ma culc si eu la o ora normala;;)
Ma duc sa ma apuc de invatat,iti doresc o duminica minunata si conforma!Te pup:-*

lidiuta 10 oct 2010 11:17:51

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
[QUOTE=aussie_girl;359191]eeeiii asta'i cum adica sa nu faci literatura pe aici?!?! pai sunt unele care fac draga..;);;) ei siii?!?! las' ca'i buna si oleaca de eratura..ca doa rnu apari aici si zdrang bang spui ce-ai mancat si ce-ai "sportuit"..c'mon...baga si despre tine ca asa ne si cunoastem..ai, ai, ai...>:D<:-*>:D<

asa..deci bine te-am gasit..a venit si portocaliuuul..bine ca ti-ai facut casuta..o sa mai trec..sa fac ceva literatura..;):D

pup cu drag!!!
Eeeee,am zis si eu cu literatura asa,desigur ca nu spunem telegrafic:am mancat asta,am facut ailalta!Ma bucur ca m-ai descoperit cu jurnalul!Chiar ma gandesc des la tine,la cat de consecventa esti cu sportul,am vazut ca ai o echipa de sustinatoare!E foarte bine ca o vei lua si pe fetita ta la sport si ca veti manca toti din familie sanatos.Asa iti va fi si tie mai usor sa gatesti!
Esti binevenita oricand!Sa ai o zi frumoasa,iar de maine sa te mobilizezi din nou cu sportul si dieta(mananci foarte echilibrat,iarasi meriti felicitari!):-*

lidiuta 10 oct 2010 11:22:12

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Any,multumesc de vizita si de floare,deja imi impodobesc casuta!
Daca gasesti ceva util in ce postam noi aici,sunt bucuroasa!Toti invatam unii de la altii(devine astfel un fenomen interactiv).Cred ca pentru tine esential e sa te hranesti sanatos si sa fii multumita de felul in care arati,sa te simti bine in pielea ta.O duminica placuta!>:D<

lidiuta 10 oct 2010 11:23:59

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Roxi,succes la teme,poate dormi si o ora dupa-amiaza!>:D<>:D<>:D<

Anycyk90 10 oct 2010 16:20:57

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 359430)
Any,multumesc de vizita si de floare,deja imi impodobesc casuta!
Daca gasesti ceva util in ce postam noi aici,sunt bucuroasa!Toti invatam unii de la altii(devine astfel un fenomen interactiv).Cred ca pentru tine esential e sa te hranesti sanatos si sa fii multumita de felul in care arati,sa te simti bine in pielea ta.O duminica placuta!>:D<

Intr-adevar asa este si crede-ma ca pana acuma am invatat foarte mult de la gasca si am renuntat la multe datorita sfaturilor voastre>:D<Ma bucur ca iti place floarea

LoLy 10 oct 2010 16:29:04

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Ciao,Lidiuta! Acum am dat si eu de casuta ta...am venit si eu in vizita :D si ti-am adus o floricica :)

http://www.commentsyard.com/graphics...good-day67.gif



Ora este GMT +2. Ora este acum 04:41:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO