forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnal de fluturas (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-fluturas-12627.html)

butterfly30 25 feb 2015 18:18:01

Re: jurnal de fluturas
 
ancuto, dar carligul ala pt tavan de unde-l iau? si se pune cu bormasina, sau cum? ca pana la urma in dormitorul meu n-ar fi asa de grav.:D

anqutz 25 feb 2015 19:33:05

Re: jurnal de fluturas
 
Nu stiu daca vine si cu sistemul de prindere de tavan. O sa ma interesez si iti zic.

butterfly30 27 feb 2015 10:44:22

Re: jurnal de fluturas
 
mi-e frica sa ma cantaresc. nici nu mai vreau. dar de azi incerc sa ma intorc la un stil de viata sanatos. sper sa si reusesc, ca incercari am avut multe. :((

butterfly30 27 feb 2015 10:48:59

Re: jurnal de fluturas
 
mi-am cumparat dimineata gris integral spelta, fidea integrala, sirop de agave si niste seminte de canepa. si, cadou de martisor mi-am cumparat harper's bazaar, pe care nu m-am mai indurat de 3 ani sa dau bani. si in toamna lui 2016 intentionez sa ma inscriu la un master pe nutritie la umf. parca incep sa fiu mai optimista cand ma preocup de mine dincolo de latura de mama/sotie.:D

Prapadeala 27 feb 2015 12:02:58

Re: jurnal de fluturas
 
gris integral, suna interesant. De la Plafar?

Anqutz, tu ce plafar in zona noastra sti? (Din cate am inteles stai pe langa Afi, nu?)

anqutz 27 feb 2015 12:49:34

Re: jurnal de fluturas
 
Nu am vazut prin zona, dar se deschide un magazin Dried Fruits pe Timisoara nr 17, langa Med Life.

butterfly30 27 feb 2015 13:06:14

Re: jurnal de fluturas
 
de la casutanaturii, ii gasesti pe net. nu stiu ei de unde comanda.:)

butterfly30 27 feb 2015 21:40:08

Re: jurnal de fluturas
 
8.-iaurt, covrigei integrai
10.30-cioco75%
13-ometa cu ciuperci, ardei gras
15-mar
16-caju
18-supa de rosii cu orez integral,teemea
20-o felie paine int de secara, cateva felii de vinete in otet+uei

e mult, dar macar nu am mai mancat porcarii. :)

butterfly30 28 feb 2015 09:54:22

Re: jurnal de fluturas
 
azi mi-am inceput ziua cu un desert: gris cu lapte. am pus lapte, gris integral spelta, putin sirop de agave si merisoare. a fost delicios!!!!! am pus soua pic ulei de lamaie, ar fi mers mai bine niste vanilie dar nu mai aveam.

Q88 28 feb 2015 13:23:04

Re: jurnal de fluturas
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1375576)
mi-am cumparat dimineata gris integral spelta, fidea integrala, sirop de agave si niste seminte de canepa. si, cadou de martisor mi-am cumparat harper's bazaar, pe care nu m-am mai indurat de 3 ani sa dau bani. si in toamna lui 2016 intentionez sa ma inscriu la un master pe nutritie la umf. parca incep sa fiu mai optimista cand ma preocup de mine dincolo de latura de mama/sotie.:D

Ce e acela harpar's bazar?
Bafta la master; chair ma bucur pentru tine.

Ati luat pana la urma sistemul de corzi de la LIDL?
Are un fel de dop (model ca cel de la sticla de vin, dar bineinteles mai mare) care ramane pe partea cealalalta a usii.

- are si dvd cu exercitii
- m-am uitat la el si mi se pare cam mult 70 lei
- voi ce ziceti?
- eu am ramas cu gandul la el si deja imi pare rau ca nu l-am luat.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:03:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO