forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal Dede (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-dede-6292.html)

dianadede 13 sep 2010 21:16:35

Jurnal Dede
 
Buna ma numesc Diana am 21 de ani di sunt din Bacau.Am avut mereu probleme cu kg dar anul asta in luna aprilie m-am decis ca este mai bine pentru sanatatea mea sa mai dau jos ceva si am inceput din prima cu infometare si mi-am dat seama ca mai rau fac ca ma durea mereu stomacul si m-am gandit eu asa ca este mai bine sa imi fac o dieta personalizata pentru ca suntem cu totii diferiti si mi-am dat seama ca mi bine ma informez si mannc sanatos si ce imi place in acelasi timp.
Am dat jos 14 kg si in ultima luna am fost cam lenesa si am pus inapoi 3:((.
de astazi am inceput din nou sa fiu consecventa si sa ma tin serios de cura, sper sa mai dau jos 10 kg ca sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc.
As vrea sa invat de pe site de la voi sa fiu mai disciplinata in ceea ce priveste gustarele mele dintremese :)).:)) si sa mai gasesc retete de mancaruri ca nici nu mai stiu ce sa mananc:D.

Slabuta 14 sep 2010 12:08:23

Re: Jurnal Dede
 
Citat:

Anterior postat de dianadede (Post 327047)
Buna ma numesc Diana am 21 de ani di sunt din Bacau.Am avut mereu probleme cu kg dar anul asta in luna aprilie m-am decis ca este mai bine pentru sanatatea mea sa mai dau jos ceva si am inceput din prima cu infometare si mi-am dat seama ca mai rau fac ca ma durea mereu stomacul si m-am gandit eu asa ca este mai bine sa imi fac o dieta personalizata pentru ca suntem cu totii diferiti si mi-am dat seama ca mi bine ma informez si mannc sanatos si ce imi place in acelasi timp.
Am dat jos 14 kg si in ultima luna am fost cam lenesa si am pus inapoi 3:((.
de astazi am inceput din nou sa fiu consecventa si sa ma tin serios de cura, sper sa mai dau jos 10 kg ca sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc.
As vrea sa invat de pe site de la voi sa fiu mai disciplinata in ceea ce priveste gustarele mele dintremese :)).:)) si sa mai gasesc retete de mancaruri ca nici nu mai stiu ce sa mananc:D.

Bun venit printre noi Diana :)

Felicitari pentru rezultatele de la ticker, sunt foarte frumoase si incurajatoare :)

Cam ce papi intr-o zi? sa ne postezi meniul tau, ca sa discutam pe marginea lui. :)

Faci si sport? :)

Poti gasi aici retete :) Retete dietetice

Mult succes si te asteptam cu mai multe detalii :)

lucia ely 14 sep 2010 18:18:09

Re: Jurnal Dede
 
buna Diana:*:*:*http://www.tarafashion.ro/blog/wp-co...9/06/flori.jpg
bine ai venit>:D<
iti doresc muult succes>:D<

Roxxanna 15 sep 2010 10:50:40

Re: Jurnal Dede
 
buna dede si bine ai venit printre noi>:D<
felicitari pentru hotararea de a deveni o slabuta:-* ce plan ai pentru a slabi?practici vreun sport?

ras_cristalin 17 nov 2010 09:53:19

Re: Jurnal Dede
 
Citat:

Anterior postat de dianadede (Post 327047)
Buna ma numesc Diana am 21 de ani di sunt din Bacau.Am avut mereu probleme cu kg dar anul asta in luna aprilie m-am decis ca este mai bine pentru sanatatea mea sa mai dau jos ceva si am inceput din prima cu infometare si mi-am dat seama ca mai rau fac ca ma durea mereu stomacul si m-am gandit eu asa ca este mai bine sa imi fac o dieta personalizata pentru ca suntem cu totii diferiti si mi-am dat seama ca mi bine ma informez si mannc sanatos si ce imi place in acelasi timp.
Am dat jos 14 kg si in ultima luna am fost cam lenesa si am pus inapoi 3:((.
de astazi am inceput din nou sa fiu consecventa si sa ma tin serios de cura, sper sa mai dau jos 10 kg ca sa ajung la greutatea pe care mi-o doresc.
As vrea sa invat de pe site de la voi sa fiu mai disciplinata in ceea ce priveste gustarele mele dintremese :)).:)) si sa mai gasesc retete de mancaruri ca nici nu mai stiu ce sa mananc:D.

Buna Dede :)
Cum merge cu noul tau stil de viata? Iti prieste?

grasuta88 18 mai 2011 16:51:37

Re: Jurnal Dede
 
Buna Diana, unde ai disparut?;) Cum merge cu dieta;)?


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:41:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO