forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Mirese in 2010 :) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/mirese-2010-a-2042.html)

Slabuta 08 ian 2010 19:35:59

Re: Mirese in 2010 :)
 
Citat:

Anterior postat de bubulina27 (Post 61975)
Buna fetelor! voi fi printre miresele anului 2010. mai exact in 29 mai. sunt foarte fericita dar vad ca timpul trece foarte repede si inca nu am reusit mai nimic din cat vreau sa slabesc. vreau sa slabesc 15 kg pana atunci. imi doresc foarte mult. doamne ajuta!mult succes tuturor mireselor si nu numai.


Casa de piatra Bubulina :)>:D<
Din avatar se vede ca esti tare frumusica :)

Ti-ai ales deja rochita? :)

bubulina27 09 ian 2010 07:11:01

Re: Mirese in 2010 :)
 
mersi :). inca nu indraznesc sa incep sa probez. prin februarie incep cautarile. in mare stiu ce as vrea. si sper sa gasesc exact ce-mi doresc. >:D<

alina_neamt 09 ian 2010 09:54:19

Re: Mirese in 2010 :)
 
Buna!!
Sunt o mireasa de 2010, mai exact 15 august! ;;)
Si eu as vrea sa slabesc cam tot 15 kg....Nu stiu de voi reusi, dar macar jumatate din aceasta cantitate vreau sa o dau jos ;)
Timp ar fi....dar...nu prea stiu cu ce sa incep...am zis ca merg la sala ...dar nu imi sunt suficiente finantele.... Nu stiu!!:-/
Fac totul pentru a fi o mireasa slabuta!!:>

bubulina27 10 ian 2010 13:58:42

Re: Mirese in 2010 :)
 
buna alina. este destul timp. din experineta proprie mi-am dat seama ca daca vrei cu adevarat sa faci miscare nu este neaparat nevoie sa mergi la sala. poti sa faci acasa cu filmulete de pe net, plus miscari. eu inca nu am chef se pare. fac o zi...apoi pauza o saptamana. mult succes la slabit. sper sa mai vorbim..sa ne sustinem. o zi frumoasa.

Creizilup 10 ian 2010 18:42:18

Re: Mirese in 2010 :)
 
Buna! Eu sunt miresica de august, insa nu m-am hotarat sa slabesc doar pentru nunta, ci mai ales pentru sanatatea mea, asa cum v-am povestit cand m-am inscris aici pe forum. Este un proces in desfasurare si astea sunt cele mai incapatanate 4 kilograme "pe care le-am vazut vreodata", daca pot spune asa:)) Prin martie o sa incep si eu sa merg la probat rochite. Pana atunci, ma tin de ce am inceput anul trecut:D Poate mai vorbim aici despre nunta si felul cum decurg pregatirile >:D<

bubulina27 11 ian 2010 06:03:00

Re: Mirese in 2010 :)
 
Citat:

Anterior postat de Creizilup (Post 62452)
Buna! Eu sunt miresica de august, insa nu m-am hotarat sa slabesc doar pentru nunta, ci mai ales pentru sanatatea mea, asa cum v-am povestit cand m-am inscris aici pe forum. Este un proces in desfasurare si astea sunt cele mai incapatanate 4 kilograme "pe care le-am vazut vreodata", daca pot spune asa:)) Prin martie o sa incep si eu sa merg la probat rochite. Pana atunci, ma tin de ce am inceput anul trecut:D Poate mai vorbim aici despre nunta si felul cum decurg pregatirile >:D<


Bravo Creizilup. si eu tot vreau sa slabesc. eu m-am ingrasat in ultimul an foarte mult ..din cauza alimentatiei si mai ales sedentarismului. am un servici in care ma plimb doar cu masina prin diferite localitati si paca am luat forma scaunului. cum zice o colega..am deveni "latifundiare" si parca tot simteam nevoia sa schimb ceva. dar impulsul cel mai mare mi l-a dat programarea nuntii si observarea ca timpul parca zboara si zilele trec foarte repede. asa ca vreau sa fac niste schimbari si sa le pastrez si dupa nunta. tu tii disociata? da rezultate. spor la slabit!

Creizilup 11 ian 2010 14:55:25

Re: Mirese in 2010 :)
 
Citat:

Anterior postat de bubulina27 (Post 62600)
Bravo Creizilup. si eu tot vreau sa slabesc. eu m-am ingrasat in ultimul an foarte mult ..din cauza alimentatiei si mai ales sedentarismului. am un servici in care ma plimb doar cu masina prin diferite localitati si paca am luat forma scaunului. cum zice o colega..am deveni "latifundiare" si parca tot simteam nevoia sa schimb ceva. dar impulsul cel mai mare mi l-a dat programarea nuntii si observarea ca timpul parca zboara si zilele trec foarte repede. asa ca vreau sa fac niste schimbari si sa le pastrez si dupa nunta. tu tii disociata? da rezultate. spor la slabit!

Multumesc! Si tie la fel! Da, am mai tinut combinatia asta si da rezultate care se pastreaza pe termen lung. Am reinceput-o...astazi e zi de lactate :D

edinootza 14 ian 2010 17:07:11

Re: Mirese in 2010 :)
 
Buna doamnelor :-)

In iunie voi fi miresica, si desi stiu ca m-am ambitionat putin cam tarziu, va trebui sa slabesc 15 kg pana atunci, tata mi-a zis ca astfel voi cheltui mai putin pe rochie(mai putin material) :)) Sa-mi tineti pumnii, cica e criza asa ca nu vreau sa cheltuim mult :))
Bafta tuturor si casa de piatra!

alina_neamt 15 ian 2010 16:58:06

Re: Mirese in 2010 :)
 
Citat:

Anterior postat de edinootza (Post 64655)
Buna doamnelor :-)

In iunie voi fi miresica, si desi stiu ca m-am ambitionat putin cam tarziu, va trebui sa slabesc 15 kg pana atunci, tata mi-a zis ca astfel voi cheltui mai putin pe rochie(mai putin material) :)) Sa-mi tineti pumnii, cica e criza asa ca nu vreau sa cheltuim mult :))
Bafta tuturor si casa de piatra!

Bafta multa! Glumet tatal tau :))
Trebuie sa slabesti pentru tine nu pentru nunta... Sanatatea e foarte importanta!!;)

dorutza 15 ian 2010 17:51:49

Re: Mirese in 2010 :)
 
cand aveti chef nu ne puneti si noua poze de cum ati vrea sa fie rochia voastra de mireasa??


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:43:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO