forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   JURNALE SLABIT SANATOS (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/)
-   -   Cum imi pun jurnalul la semnatura? (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/cum-imi-pun-jurnalul-semnatura-4378.html)

andra_aly 13 oct 2010 19:55:43

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Citat:

Anterior postat de sweet4isabell (Post 364791)

da mi-am facut ;;)

Tu vrei sa pui la semnatura jurnalul comun al fetelor de la grupa 70-80, nu? ca jurnal nu ti-ai facut. uite , citeste aici: http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...rnal-2591.html

Chriselle 19 mar 2011 02:00:05

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Fetelor, eu nu stiu unde gresesc. Am urmat intocmai pasii descrisi pentru a-mi aparea jurnalul la semnatura, dar eu una nu vad nici o semnatura in mesajele mele. El apare bine ca salvat, de asemenea am verificat daca e bifata casuta pentru afiseaza semnatura si este si ea bifata...
Sau semnatura o sa imi apara de abia acum inainte, de la primul mesaj dupa ce am facut setarile astea? Bine, intrebarea asta e cam inutila. Raspunsul o sa il primesc imdeiat dupa ce o sa apas "Trimite raspuns".
Dar daca nici dupa aceea nu imi apare? Ce sa fac?

Chriselle 19 mar 2011 02:01:01

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 578096)
Fetelor, eu nu stiu unde gresesc. Am urmat intocmai pasii descrisi pentru a-mi aparea jurnalul la semnatura, dar eu una nu vad nici o semnatura in mesajele mele. El apare bine ca salvat, de asemenea am verificat daca e bifata casuta pentru afiseaza semnatura si este si ea bifata...
Sau semnatura o sa imi apara de abia acum inainte, de la primul mesaj dupa ce am facut setarile astea? Bine, intrebarea asta e cam inutila. Raspunsul o sa il primesc imdeiat dupa ce o sa apas "Trimite raspuns".
Dar daca nici dupa aceea nu imi apare? Ce sa fac?

Ah, apare acum! Deci se pare ca asta era! :D
Scuzati deranjul :">

Merisor 26 apr 2011 13:04:14

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Buna,
In sfarsit am invatat cum sa imi pun diverse chestii la semnatura dar...nu-mi gasesc jurnalul ca sa il modific :((. Nu stiu daca m-am exprimat corect. Nu gasesc link-ul? :))

Slabuta 26 apr 2011 13:24:15

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Citat:

Anterior postat de Merisor (Post 632696)
Buna,
In sfarsit am invatat cum sa imi pun diverse chestii la semnatura dar...nu-mi gasesc jurnalul ca sa il modific :((. Nu stiu daca m-am exprimat corect. Nu gasesc link-ul? :))

Jurnalul tau nu mai exista, ai facut o cerere acum o saptamana.

Mesajele din jurnal au fost mutate intr-un subiect care avea aceeasi tema.

Iti gasesti mesajele accesand legatura "Mesaje" dedesubtul avatarului tau (dreapta sus).

Merisor 26 apr 2011 13:46:44

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Am facut cererea pentru ca nu faceam eu ceva bine si nu puteam intra.
Multumesc

prelude 05 aug 2011 12:48:50

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
:-*:x:)...buna fetelor...

Bubulina Paula 12 oct 2011 20:15:04

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Buna seara Slabuta. am si eu o nelamurire...am facut exact cum scrie aici..pasii pentru a pune jurnalul la semnatura..si cand dau click pe linkul de la semnatura..desii scrie linkul de la jurnal..ma trimite la concursul de toamna. ce se intampla oare?:)

SATELA 02 ian 2012 17:36:07

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Nu reusesc sa intru in jurnalul meu, imi da eroare, la jurnale nu-l gasesc, nu stiu ce se intampla.....:(

Slabuta 03 ian 2012 22:32:03

Re: Cum imi pun jurnalul la semnatura?
 
Citat:

Anterior postat de SATELA (Post 888007)
Nu reusesc sa intru in jurnalul meu, imi da eroare, la jurnale nu-l gasesc, nu stiu ce se intampla.....:(

Buna,

1. Ai pus gresit linkul de la semnatura, de aceea nu poate fi accesat.

2. Cel mai probabil este la arhiva, din cauza unei perioade de inactivitate mai mari de 60 de zile, atunci este arhivat automat.


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:00:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO