Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal depresiv...

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 14:06:14
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Niculici, codruta, haideti sa ne vorbim mai des, sa povestim, intrati aici si hai sa mai schimbam pareri, bune sau rele, despre orice! Mie imi lipsiti, la fel ca ancuta si claudia, miha, nici loredana nu prea mai scrie, Michelina a dispărut si ea. mai povestim sa ne mai descarcam! Toate suntem ici din aceleasi motive, toate avem perioade proaste, eu personal inteleg foarte bine ce inseamna sa te lupti cu toanele cantarului si ma simt bine intre cele care ma inteleg. Cu cine sa vorbesc? Cu sotul, care mananca mult si prost si are masuri de fotomodel? Cu prietena mea care s-a nascut slaba si o sa moara probabil la fel de slaba fara niciun efort? Cu mamicile din parc? Cu cine daca nu cu voi!
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui butterfly30:
costina89 (29 aug 2017), curly.light (19 mai 2017), Laura (11 mai 2017), lidiuta (12 mai 2017), LOREDANA99 (15 mai 2017), niculina04 (11 mai 2017), Q88 (03 iul 2017), Zoe (11 mai 2017)
  #12 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 14:28:57
niculina04's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
Niculici, codruta, haideti sa ne vorbim mai des, sa povestim, intrati aici si hai sa mai schimbam pareri, bune sau rele, despre orice! Mie imi lipsiti, la fel ca ancuta si claudia, miha, nici loredana nu prea mai scrie, Michelina a dispărut si ea. mai povestim sa ne mai descarcam! Toate suntem ici din aceleasi motive, toate avem perioade proaste, eu personal inteleg foarte bine ce inseamna sa te lupti cu toanele cantarului si ma simt bine intre cele care ma inteleg. Cu cine sa vorbesc? Cu sotul, care mananca mult si prost si are masuri de fotomodel? Cu prietena mea care s-a nascut slaba si o sa moara probabil la fel de slaba fara niciun efort? Cu mamicile din parc? Cu cine daca nu cu voi!
Fluturas am sters n mesaje sau nu le- am plublicat,la mine e clar MANANC PREA MULT si nirmal ca ma ingras, pe cantar nici nu vreau sa ma urc.......am niste pitici bine pusi:nu vad decat mancare, care e conforma si sanatoasa dar multa!! Dar in tot raul asta am reinceput sa iubesc mersul pe jos,merg aprope zilnic 7-8 km si tot timpul imi fac planuri pt slabit doar ca nu se potrivesc cu realitatea,ce pot face?nu stiu,nu am solutii,nu gasesc forta necesara pt binele meu.....daca as reusi sa nu mai pap dupa 18 h sau sa renunt la gustarile nocturne....sa simt ca dorm "bustean" toata noaptea......sapt asta am avut 3 zile cu dureri de cap groaznice,imi trecea doar cu picaturile date de dr doar ca aveam o stare f aiurea dupa ele, mai are vreuna dintre voi nevralgie? Acum sa va vad,la treaba cu voi astept solutii pt renuntarea la indopat Bine mi- ar face niste critici dure care sa ajunga direct la tinta !!!!
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui niculina04:
adinico (12 mai 2017), curly.light (19 mai 2017)
  #13 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 17:44:13
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Am mai scris un pomelnic si s-a evaporat...
Am trecut printr-o perioada agitata! Dar dupa cum stiti, devenii doamna. Ne-am luat apartament pe care l-am renovat 95% in ciuda insistentelor parintilor de a nu investi prea mult in el...plecam la 7 ajungeam dupa 22 acasa dar nu ne pare rau.
Am facut o infectie urata la ureche, am decis sa merg la gineco dupa mai bine de 5 ani. Am cheltuit o groaza de bani pe analize si tratamente, dar acum sunt bine...grasa si frumoasa!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui GCM:
alina_neamt (12 mai 2017), niculina04 (11 mai 2017)
  #14 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 17:48:07
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Motivul pt care vreau o schimbare este un bebe, dar nu ma pot arunca asa intr-o sarcina riscand sa sar de 90 de kg. Deja simt ca soacra-mea se uita cam stramb cand vede ca tot acumulez.


Meniul meu de astazi suna asa :
Mic dejun ness cu lapte, 2 aripioare fierte si o lingura infima de mamaliga rece(ramasa de aseara) .
Pranz 2 felii de paine cu secara si cca 100g sunca de pui.
Cina 400 ml iaurt usurel si o mana de capsuni.
8000 de pasi! Vin pe jos de la munca, cca 45 min fac!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui GCM:
adinico (12 mai 2017), alina_neamt (12 mai 2017)
  #15 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 17:50:24
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Am sa ma cantaresc mai des pana reusesc sa scad in jur de 72-70 apoi revin la o saptamana! Vreau sa monitorizez ce e ok si ce nu e! Nu mai vreau diete de tot felul pt ca nu as putea sa o tin mereu asa..
Vreau echilibru!
Vad ca am cam putine calorii...incerc sa calculez imediat!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui GCM:
niculina04 (11 mai 2017)
  #16 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 17:57:30
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Aproape 900...ce gustare sa mai iau?!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #17 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 18:01:03
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

O salata de legume si niste masline. Nu vad legume in meniul tau.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #18 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 18:08:03
nikytour's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 dec 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 167cm, 105.9kg
Mesaje: 1.944
Aprecieri acordate: 4.256
Am fost apreciat(a) de 2.817 ori in 1.699 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

si eu mai vreau un bebe si kg in plus nu ma ajuta in primul rand sa raman insarcinata. La prima sarcina aveam cam 75(am ramas insarcinata singurada data cand nu m-am protejat) si in primul semestru am slabit aprox 5kg fara sa tin regim, fara sa am greturi, mancand normal(chiar si seara). am luat un pic peste 10kg, mai mult in ultimele 2 luni, dar aveam si activitate...lucram, eram studenta la zi,etc...in martie anul trecut mi-a descoperit d-na dr un fibrom, m-am operat, in februarie anul asta mi-a dat liber la bb, in aprilie la control mi-a gasit un chist asa ca acum iau antibebe cel putin pana la sf lunii iunie...mai departe vom vedea...
fi mai relaxata ca bebe vine cand o sa fie momentul potrivit...
nikytour, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2105 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1588 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui nikytour:
adinico (12 mai 2017), lidiuta (12 mai 2017)
  #19 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 19:43:48
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Fluturas am sters n mesaje sau nu le- am plublicat,la mine e clar MANANC PREA MULT si nirmal ca ma ingras, pe cantar nici nu vreau sa ma urc.......am niste pitici bine pusi:nu vad decat mancare, care e conforma si sanatoasa dar multa!! Dar in tot raul asta am reinceput sa iubesc mersul pe jos,merg aprope zilnic 7-8 km si tot timpul imi fac planuri pt slabit doar ca nu se potrivesc cu realitatea,ce pot face?nu stiu,nu am solutii,nu gasesc forta necesara pt binele meu.....daca as reusi sa nu mai pap dupa 18 h sau sa renunt la gustarile nocturne....sa simt ca dorm "bustean" toata noaptea......sapt asta am avut 3 zile cu dureri de cap groaznice,imi trecea doar cu picaturile date de dr doar ca aveam o stare f aiurea dupa ele, mai are vreuna dintre voi nevralgie? Acum sa va vad,la treaba cu voi astept solutii pt renuntarea la indopat Bine mi- ar face niste critici dure care sa ajunga direct la tinta !!!!
Draga mea prietena, iti trimit o îmbrățișare mare si mi-as dori sa te pot ajuta. Adevarul e ca nu pot, nimeni nu poate. Doar tu poti, si stii asta la fel de bine ca mine, nu suntem in povestea asta cu slabitul de ieri, si din pacate nu mai suntem copii sa ne putem amagi. Iar critici dure nu pot sa emit, pentru ca stii cum e, cine e fara de pacat sa arunce prima piatra. Nu sunt eu aia. Adevarul e ca eu pot, tu poti, codruta poate, toate putem daca vrem cu adevarat. Dovada caveu ma invart de cativa ani in jurul acelorasi kg cu si fara chin, cu si fara sport, cu si fara dieta. Iar cand am spus gata, de azi slabesc, am slabit 7 kg într-o luna, si nu aveam asa multe in plus. Inca ceva, e bine sa ne dezbaram putin de mituri si idei preconcepute. Am spus-o si o mai spun, eu de acum doi ani ar fi avut o parere f proasta despre dieta mea de azi. Si totusi, stiinta avanseaza, datele noi sunt revoluționare, de ce sa nu profitam de atarea studii stiintifice? De ce sa ne cramponam de recomandarile de acum 20 de ani? Gândiți-vă doar in cate domenii ati mai folosi date neactualizate de 20 de ani, de ce nutritia ar face exceptie? Va recomand ce am recomandat in jurnalul meu, cititi despre IF, ascultați-l pe mosley, mercola pe Youtube, intrati pe nutritionfacts punct org , nu zic sa tineti aceasta dieta, doar sa o luati in calcul.
Despre nevralgii ce sa zic, si eu sufar de migrene groaznjce si de dureri de cap aproape permanente. Ce m-a surprins e ca desi pt mine foamea e un trigger pt migrene, in zilele de if nu am deloc probleme, desi in alte diete gen rina m-au chinuit ingrozitor, tind sa cred totusi ca dupa ce creierul invata sa functioneze pe corpi cetonici foamea devine mult mai suportabila. Iar somnul e mult imbunatatit cand te culci cu burta goala, asta e clar!
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui butterfly30:
adinico (12 mai 2017), alina_neamt (12 mai 2017), Anca22 (12 mai 2017), costina89 (29 aug 2017), curly.light (19 mai 2017), niculina04 (11 mai 2017)
  #20 (permalink)  
Vechi 11 mai 2017, 19:49:51
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Jurnal depresiv...

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Am sa ma cantaresc mai des pana reusesc sa scad in jur de 72-70 apoi revin la o saptamana! Vreau sa monitorizez ce e ok si ce nu e! Nu mai vreau diete de tot felul pt ca nu as putea sa o tin mereu asa..
Vreau echilibru!
Vad ca am cam putine calorii...incerc sa calculez imediat!
Cred ca la tine cel mai bine ar functiona adaugarea de multe legume in dieta. Am vazut din ce in ce mai multe date despre influenta microbiotei intestinale in digestie/slabit si despre faptul ca de fapt prebioticele si probioticele din legumele crude sunt chiar mai utile decat cele din iaurturi. Iti tin pumnii si cu dieta si cu bebe si stiu sigur ca vei reusi!!!
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui butterfly30:
adinico (12 mai 2017), LOREDANA99 (15 mai 2017)
 

Informatii despre slabit
calorii, depresiv, dieta, jurnal, jurnale, sanatos, slabit

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole