Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 19:01:36
Youlightupmyworld's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: Orice se potriveste :))
Date: 165cm, 85.7kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 30 mesaje
Red face Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Buna tuturor !
M-am hotarat intr-un final sa ma apuc de slabit asa cum trebuie. Un nou an, un nou inceput. Gata! Nu se mai poate asa! Sper din tot sufletul sa primesc suport din partea voastra si sa gasesc forta necesara sa slabesc 38 kg. Cand eram mica, eram plinuta dar de cate ori aveam probleme cu stomacul si mancam paine prajita cu branza, intr-o saptamana slabeam. Ei bine acum gresesc o gramada in alimentatia mea, stiu asta, insa nu sunt suficient de hotarata.
Pai sa va zic cate ceva despre cum obijnuiesc sa mananc. Incep orele dimineata asa ca aproape niciodata nu mananc acasa. Prima masa este undeva in jurul orei 9:20/10:20 si de cele mai multe ori imi cumpar ceva de la magazin in loc sa imi iau ceva de acasa. Dupa ore servesc pranzul pe la 1 jumate, 2 fara ceva. Intre mese ciugulesc o gramada de chestii ( nu e bine stiu ) si apoi ultima masa este undeva in jurul orei 7-7 jumate- 8. Si ar fi destul de bine daca masa de seara ar fi cu adevarat ultima mancare mancata insa tind sa mai iau cateva bucatele de ciocolata sau uneori popcorn la un film bun. Stiu, sunt destul de dezordonata in ce mananc dar anul asta TREBUIE neaparat sa fac o schimbare.
Inca nu m-am hotarat asupra unei diete, pentru ca nu m-a incantat niciodata taierea brusca a anumitor feluri de mancare. Am citit ceva timp despre WW si dupa calculele mele pot manca 24 puncte/zi. Sunt un pic sceptica in privinta acestei diete pentru ca o gramada de lume a zis ca este mai mult un stil de viata, pentru ca trebuie urmat in continuare ca sa nu vina la loc kg pierdute. Tinand cont de toate asta o sa incerc sa urmez principiile dietei WW, o sa incerc sa ma incadrez in 1200- maxim 1300 kalorii / zi. O sa incerc sa reduc cat mai mult din mancarurile bogate in grasimi, portiile de mancare si o sa incerc sa tai din portia zilnica de coca-cola. Fac cu "Six Weeks Challenge" sport de 3 ori pe saptamana pe consola wii si uneori daca am timp si in restul zilelor in care nu sunt programate exercitiile. Sper ca de data asta sa reusesc sa ma tin de slabit si la vara sa ajung la plaja cu cateva kg mai slaba.
Accept orice sfat, orice critica, orice care sa ma faca sa ajung la 55 de kg. O sa incerc sa imi inregistrez fiecare meniu. O sa ma descarc aici, in jurnalul meu de "viitoare slabuta" si o sa incerc sa ma tin cu adevarat de acest nou stil de viata.
P.S: S-ar putea sa mai fac mici greseli de ortografie asa ca imi cer scuze de pe acum
O zi buna !
Youlightupmyworld, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1889 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1372 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Youlightupmyworld:
MagiqueMe (07 mai 2013)
  #2 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 19:44:30
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Buna si bine ai venit !
esti din craiova? si eu sunt

pai vad ca te`ai informat destul de bine in ceea ce priveste un regim de slabire si ca nu trebuie sa ne infometam .. asta e prima regula .. WW este o dieta sanatoasa, un fel de hipocalorica cu puncte in loc de calorii .. deci eu zic ca nu are rost sa numeri caloriile daca numeri punctele
in orice caz, eu pe toate fetele le sfatuiesc sa adopte o alimentatie echilibrata si sport ! initial iti poti numara caloriile ca sa iti dai seama pe unde trebuie sa te incadrezi, dar cand vezi ca ai inceput sa inveti cum sta treaba eu zic sa te opresti .. altfel ar putea devenii o obsesie si nu e bine .. o spun din proprie experienta .. incepusem sa ma gandesc la tot ce mananc, cate calorii si grame are orice aliment .. si chiar reduceam din portii pentru ca mi se parea prea mult .. asa ca mai bine previi lucrul asta si mananci asa cum iti cere organismul conteaza mai mult din ce provin acele calorii, nu neaparat numarul lor .. eu slabesc si cu 1500, daca sunt din proteine bune, carbohidrati buni, grasimi sanatoase
multa bafta in ceea ce ti`ai propus ! te pup
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #3 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:00:15
oanna14's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 ian 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 2.463
Aprecieri acordate: 57
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 27 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de Youlightupmyworld Vezi mesajul
Buna tuturor !
M-am hotarat intr-un final sa ma apuc de slabit asa cum trebuie. Un nou an, un nou inceput. Gata! Nu se mai poate asa! Sper din tot sufletul sa primesc suport din partea voastra si sa gasesc forta necesara sa slabesc 38 kg. Cand eram mica, eram plinuta dar de cate ori aveam probleme cu stomacul si mancam paine prajita cu branza, intr-o saptamana slabeam. Ei bine acum gresesc o gramada in alimentatia mea, stiu asta, insa nu sunt suficient de hotarata.
Pai sa va zic cate ceva despre cum obijnuiesc sa mananc. Incep orele dimineata asa ca aproape niciodata nu mananc acasa. Prima masa este undeva in jurul orei 9:20/10:20 si de cele mai multe ori imi cumpar ceva de la magazin in loc sa imi iau ceva de acasa. Dupa ore servesc pranzul pe la 1 jumate, 2 fara ceva. Intre mese ciugulesc o gramada de chestii ( nu e bine stiu ) si apoi ultima masa este undeva in jurul orei 7-7 jumate- 8. Si ar fi destul de bine daca masa de seara ar fi cu adevarat ultima mancare mancata insa tind sa mai iau cateva bucatele de ciocolata sau uneori popcorn la un film bun. Stiu, sunt destul de dezordonata in ce mananc dar anul asta TREBUIE neaparat sa fac o schimbare.
Inca nu m-am hotarat asupra unei diete, pentru ca nu m-a incantat niciodata taierea brusca a anumitor feluri de mancare. Am citit ceva timp despre WW si dupa calculele mele pot manca 24 puncte/zi. Sunt un pic sceptica in privinta acestei diete pentru ca o gramada de lume a zis ca este mai mult un stil de viata, pentru ca trebuie urmat in continuare ca sa nu vina la loc kg pierdute. Tinand cont de toate asta o sa incerc sa urmez principiile dietei WW, o sa incerc sa ma incadrez in 1200- maxim 1300 kalorii / zi. O sa incerc sa reduc cat mai mult din mancarurile bogate in grasimi, portiile de mancare si o sa incerc sa tai din portia zilnica de coca-cola. Fac cu "Six Weeks Challenge" sport de 3 ori pe saptamana pe consola wii si uneori daca am timp si in restul zilelor in care nu sunt programate exercitiile. Sper ca de data asta sa reusesc sa ma tin de slabit si la vara sa ajung la plaja cu cateva kg mai slaba.
Accept orice sfat, orice critica, orice care sa ma faca sa ajung la 55 de kg. O sa incerc sa imi inregistrez fiecare meniu. O sa ma descarc aici, in jurnalul meu de "viitoare slabuta" si o sa incerc sa ma tin cu adevarat de acest nou stil de viata.
P.S: S-ar putea sa mai fac mici greseli de ortografie asa ca imi cer scuze de pe acum
O zi buna !
Buna !(scuze,inca nu iti stiu numele,dar sper ca il voi afla)
Ma bucur sa vad ca esti ambitioasa si ca esti dispusa sa faci anumite sacrificii pentru a ajunge acolo unde ti-ai propus.
Din ce ai spus tu reiese ca esti cam de seama meaSi eu m-am chinuit si ma chinui de ceva timp sa scap de kilogramele in plus.
Ai luat o foarte buna decizie in momentul in care te-ai hotarat sa nu urmezi o dieta anume;dar sa stii ca daca vrei sa te mentii dupa ce slabesti,trebuie sa adopti un stil de alimentatie echilibrat.Nu-ti face griji,organismul tau se va obisnui.Spre exemplu,eu am tinut Rina si timp de 2 luni am mancat doar fructe la micul dejun.Acum,dupa cateva luni bune,nu pot consuma decat fructe la micul dejun pentru ca asa m-am obisnuit.
Imi place ca ai luat initiativa in ceea ce priveste sportul!Bravo!
Un singur sfat: Slabeste incet si sigur !!
Pupici
__________________
Jurnal Oana;x http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post696404


''Increderea in sine reprezinta esenta eroismului''
  #4 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:01:42
Youlightupmyworld's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: Orice se potriveste :))
Date: 165cm, 85.7kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 30 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Hei , da sunt din Craiova :*. Inainte de Craciun am incercat sa mananc cam 1300 kalorii/zi, mi-a iesit cat de cat. Si de ce am scris mai sus o sa ma apuc de maine pentru ca am avut o gramada de aniversari in familie + Craciunul si anul nou si am zis ca nu are rost sa incep o dieta calumea inainte de Craciun, pentru ca la cum ma stiu sigur nu ma abtineam. Cred ca o sa merg pe WW pana la urma ca imi place destul de mult ca poti manca aproape orice, in cantitati acceptabile. Bafta si tie in continuare si multumesc pentru feedback :*:*
__________________
Jurnalul meu
Youlightupmyworld, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1889 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1372 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:07:23
Youlightupmyworld's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: Orice se potriveste :))
Date: 165cm, 85.7kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 30 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de oanna14 Vezi mesajul
Buna !(scuze,inca nu iti stiu numele,dar sper ca il voi afla)
Ma bucur sa vad ca esti ambitioasa si ca esti dispusa sa faci anumite sacrificii pentru a ajunge acolo unde ti-ai propus.
Din ce ai spus tu reiese ca esti cam de seama meaSi eu m-am chinuit si ma chinui de ceva timp sa scap de kilogramele in plus.
Ai luat o foarte buna decizie in momentul in care te-ai hotarat sa nu urmezi o dieta anume;dar sa stii ca daca vrei sa te mentii dupa ce slabesti,trebuie sa adopti un stil de alimentatie echilibrat.Nu-ti face griji,organismul tau se va obisnui.Spre exemplu,eu am tinut Rina si timp de 2 luni am mancat doar fructe la micul dejun.Acum,dupa cateva luni bune,nu pot consuma decat fructe la micul dejun pentru ca asa m-am obisnuit.
Imi place ca ai luat initiativa in ceea ce priveste sportul!Bravo!
Un singur sfat: Slabeste incet si sigur !!
Pupici
Buna Oana :*. Pai ma cheama Ana, am uitat sa mentionez la inceput. Da, mi-am dat seama de greselile pe care le fac in alimentatie si de maine o sa imi repet mereu ca trebuie sa fac o schimbare. Cu ambitia nu stau foarte bine, dar se apuca si mama cu mine si cu ajutorul vostru o sa imi fie mai usor. Vroiam sa ma apuc si eu de Rina, insa am probleme cu stomacul si nu pot sa mananc multe fructe, asa sunt de cand eram mica . Oricum o sa urmez WW pana la urma. Te pup si mersi pentru comentariu :*
__________________
Jurnalul meu
Youlightupmyworld, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1889 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1372 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #6 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:22:01
Creatsa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa + Sport
Date: 170cm, 76.9kg
Mesaje: 2.496
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 251 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Buna Ana si bine ai venit printre noi !
O sa ai mult sprijin din partea noastra,a slabutelor si impreuna vom reusi !Bafta

__________________
A new meee

Creatsa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2087 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1313 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #7 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:26:19
Youlightupmyworld's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: Orice se potriveste :))
Date: 165cm, 85.7kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 30 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de Creatsa Vezi mesajul
Buna Ana si bine ai venit printre noi !
O sa ai mult sprijin din partea noastra,a slabutelor si impreuna vom reusi !Bafta

Multumesc
Sper, pentru ca imi doresc cu adevarat sa fac o schimbare anul asta
__________________
Jurnalul meu
Youlightupmyworld, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1889 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1372 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Youlightupmyworld:
Creatsa (02 ian 2013)
  #8 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:39:50
spinny's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 11 nov 2012
Locaţie: giurgiu, Romania
Vârsta: 47
Date: 159cm, 85kg
Mesaje: 39
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de Youlightupmyworld Vezi mesajul

Multumesc
Sper, pentru ca imi doresc cu adevarat sa fac o schimbare anul asta
Salut!
Si eu mi-as fi numit jurnalul la fel, "Un nou inceput"
Este un an nou, in care speram sa facem ceva ce nu am facut in anul care a trecut, nu?
Succes!
Succes si tie, si mie, si tuturor care vor sa schimbe ceva in 2013!
Eu am asa, un feeling ca va fi un an bun!
spinny, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1806 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1289 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #9 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 21:41:29
Creatsa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa + Sport
Date: 170cm, 76.9kg
Mesaje: 2.496
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 251 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de Youlightupmyworld Vezi mesajul

Multumesc
Sper, pentru ca imi doresc cu adevarat sa fac o schimbare anul asta
Si eu la fel
Ce varsta ai draga mea?Poti pune niste poze daca vrei sa ne cunoastem mai bine
__________________
A new meee

Creatsa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2087 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1313 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #10 (permalink)  
Vechi 02 ian 2013, 22:18:57
Youlightupmyworld's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: Orice se potriveste :))
Date: 165cm, 85.7kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 30 mesaje
Implicit re: Jurnal de slabit "Un nou inceput" - Youlightupmyworld

Citat:
Anterior postat de spinny Vezi mesajul
Salut!
Si eu mi-as fi numit jurnalul la fel, "Un nou inceput"
Este un an nou, in care speram sa facem ceva ce nu am facut in anul care a trecut, nu?
Succes!
Succes si tie, si mie, si tuturor care vor sa schimbe ceva in 2013!
Eu am asa, un feeling ca va fi un an bun!
Asa e, succes noua care vrem sa schimbam ceva anul acesta. Sper ca va fi un an bun !
__________________
Jurnalul meu
Youlightupmyworld, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1889 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1372 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, inceput, jurnal, jurnale, nou, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal andreutza georgiana - Un nou inceput andreutza georgiana Arhiva jurnale slabit 38 03 feb 2013 08:02:34
Jurnal Mirella - un nou jurnal, un nou inceput myr3lush Arhiva jurnale slabit 95 12 apr 2012 19:32:32
Jurnal maddy - un nou inceput maddy95 Arhiva jurnale slabit 74 24 aug 2011 22:34:42
Jurnal Dydee: Un nou inceput,un alt deznodamant! Trebuie sa pot! Dydee21 Arhiva jurnale slabit 19 26 mai 2011 17:21:13
Ancutzy - un jurnal nou pentru un inceput nou anca ank love Arhiva jurnale slabit 88 11 oct 2010 09:27:05

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole