forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Florea Andreea 30 aug 2010 19:23:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308015)
ca bine zici:))dar anul asta am ganduri mari...sper sa si reusesc sa le implinesc:)

Daaa...si eu am planuri...vreau sa imi iau o geaca de piele si cizme:))...si sa calatoresc cat pot...sa vad cat mai multe orase...si sa imi iau haine mai mici, ca doar o sa fiu slabuta:))...asta doar pentru primul semestru:))...

anqutz 30 aug 2010 19:23:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Acum ca nu mai dati banii pe sucuri, dulciuri si junk-food apar si banii de sala. :D

happygirldiana 30 aug 2010 19:29:15

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 308038)
Daaa...si eu am planuri...vreau sa imi iau o geaca de piele si cizme:))...si sa calatoresc cat pot...sa vad cat mai multe orase...si sa imi iau haine mai mici, ca doar o sa fiu slabuta:))...asta doar pentru primul semestru:))...

ah....nu ma gandeam la asta,ma gandeam mai inati la alimentatia si sanatatea mea din timpul anului,la camin.ca sa pot slabi.ca dupa ce slabesc..e loc de haine mai mici :)))

happygirldiana 30 aug 2010 19:30:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 308039)
Acum ca nu mai dati banii pe sucuri, dulciuri si junk-food apar si banii de sala. :D

nu dadeam nici inainte,poate doar pe sucuri ca nu ma puteam dezlipi de cola sau energizante....dar ma incurca tigarile...ca pe alea tot o sa dau sunt sigura desi fac eforturi sa ma las.aseara de exemplu am fumat doar 3 in 4 ore cat am fost afara ;)) asta de la un pachet si cateva tigari pe zi :-D

ali_lumi 30 aug 2010 19:32:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308057)
nu dadeam nici inainte,poate doar pe sucuri ca nu ma puteam dezlipi de cola sau energizante....dar ma incurca tigarile...ca pe alea tot o sa dau sunt sigura desi fac eforturi sa ma las.aseara de exemplu am fumat doar 3 in 4 ore cat am fost afara ;)) asta de la un pachet si cateva tigari pe zi :-D

Eu daca ies afara cu prietenii la o barfa sau la o terasa fumez si mai mult decat daaca as sta in casa :D

happygirldiana 30 aug 2010 19:34:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 308059)

Eu daca ies afara cu prietenii la o barfa sau la o terasa fumez si mai mult decat daaca as sta in casa :D

da,in mod normal si eu...fumez una la 5-10 minute :| si e prea mult.vreau sa schimb aspectul asta,neaparat!dar imi e atat de greu...

lucia ely 30 aug 2010 19:36:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 308059)

Eu daca ies afara cu prietenii la o barfa sau la o terasa fumez si mai mult decat daaca as sta in casa :D

si eu fac la fel ca tine ali:-s ...dim cand merg la cafea:| ...la o cafea mica de 100 si un pic de g:| fumez cam 3 tigari:|

Florea Andreea 30 aug 2010 19:38:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308054)
ah....nu ma gandeam la asta,ma gandeam mai inati la alimentatia si sanatatea mea din timpul anului,la camin.ca sa pot slabi.ca dupa ce slabesc..e loc de haine mai mici :)))

Bineinteles ca schimbarile la stilul de viata vin pe primul loc...Dar mai am si momente de superficialitate si planuri dinastea :))

happygirldiana 30 aug 2010 19:38:51

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 308072)


si eu fac la fel ca tine ali:-s ...dim cand merg la cafea:| ...la o cafea mica de 100 si un pic de g:| fumez cam 3 tigari:|

eu acasa nu fumez.doar in oras,sau la prieteni sau in orice alt loc.dar nu acasa.asa ca,la cafea nu fumez dimineata :D
fetelor..apropo,am un chef nebun de o cafea :-SS la ora asta?

ali_lumi 30 aug 2010 19:45:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308067)
da,in mod normal si eu...fumez una la 5-10 minute :| si e prea mult.vreau sa schimb aspectul asta,neaparat!dar imi e atat de greu...

Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 308072)


si eu fac la fel ca tine ali:-s ...dim cand merg la cafea:| ...la o cafea mica de 100 si un pic de g:| fumez cam 3 tigari:|

Si eu la fel...
Este un obicei care cred ca cu greu vom scapa de el.
Eu una ma multumesc cel putin :)) ( prost spus , dar ma rog...:P )
ca fumez tigari slabe,cele mai slabe...dar iti dai seama ca nu e de mare folos pt plamanii mei :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:12:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO