forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

anqutz 28 aug 2010 21:51:08

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 306156)
mai degraba sa sar peste mese.sincer...nu prea pot sa mananc ceva ce nu am vazut cand a fost gatit:)deci la patiserii nu.mereu abia asteptam sa ajung acasa sa mananc,ma seca de putere sa stau toata ziua la facultate...
ah...iaurt de baut?cred ca mi-ar fi destul de nassol,nu stiu de ce:D

De ce? Chiar crezi ca se va uita cineva in gura ta? :) Eu ti-am oferit solutii din experienta, acum tu poti sa iti gandesti cu atentie si in functie de preferintele tale gustarile pt facultate.

happygirldiana 28 aug 2010 21:54:35

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 306159)
De ce? Chiar crezi ca se va uita cineva in gura ta? :) Eu ti-am oferit solutii din experienta, acum tu poti sa iti gandesti cu atentie si in functie de preferintele tale gustarile pt facultate.

sincer da,cred ca vor sta sa se uite.dar este o idee foarte buna si o sa o pun in practica.pentru ca nu vreau sa imi bat joc de munca de pana acum....

Analia 28 aug 2010 21:54:45

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 306127)
multumesc mult,la fel si tie![*zambet-larg*]
dap,mi-am facut si eu casuta ca celelalte slabute,cum sa stau pe forumul asta asa,ca fiind a nimanui,pe strazi:)) acum am si eu unde sta :*:*:*
imi pare bine de vizita si te astept la mine oricand ;)inclusiv maine la cafea,daca iti place cafeaua.daca nu,la un ceai verde
mai stai astaseara,da?nu pleci de acum?
ce ai mai facut tu azi?

Eu azi am papat cam haotic,dar m-am revansat cat de cat cu sport,zic eu.:-s
Dap,mai stau azi pe aici.:PAm facut baita si acum imi intind parul.
Maine nu o sa fiu la cafea,pentru ca plec la o nunta,dar luni cu siguranta sunt prezenta aici.:DTu ce mai zici?

happygirldiana 28 aug 2010 21:56:47

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Analia (Post 306162)

Eu azi am papat cam haotic,dar m-am revansat cat de cat cu sport,zic eu.:-s
Dap,mai stau azi pe aici.:PAm facut baita si acum imi intind parul.
Maine nu o sa fiu la cafea,pentru ca plec la o nunta,dar luni cu siguranta sunt prezenta aici.:DTu ce mai zici?

ohooo,maine te distrezi!distractie placuta de pe acum!eu....cam trag de ochi sa nu se inchida,m-a omorat sportul azi.
momentan mai citesc postarile fetelor,pe-aici pe forum:) o astept si pe Lucia sa vb si cu ea,sper sa mai intre,apoi ma bag la un serial ceva:)

anqutz 28 aug 2010 21:59:05

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 306161)
sincer da,cred ca vor sta sa se uite.dar este o idee foarte buna si o sa o pun in practica.pentru ca nu vreau sa imi bat joc de munca de pana acum....

Asa am zis si eu si pana la urma nimeni nu m-a batat in seama. :) Fetele fumau si eu imi beam linistita iaurtul. :))

happygirldiana 28 aug 2010 22:01:39

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 306168)
Asa am zis si eu si pana la urma nimeni nu m-a batat in seama. :) Fetele fumau si eu imi beam linistita iaurtul. :))

:)) e bine si asa ;) tu nu fumezi?

Analia 28 aug 2010 22:02:39

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 306164)
ohooo,maine te distrezi!distractie placuta de pe acum!eu....cam trag de ochi sa nu se inchida,m-a omorat sportul azi.
momentan mai citesc postarile fetelor,pe-aici pe forum:) o astept si pe Lucia sa vb si cu ea,sper sa mai intre,apoi ma bag la un serial ceva:)

Dap,mersi frumos.:P
La ce serial te uiti?Ghost Whisperer?

happygirldiana 28 aug 2010 22:04:20

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Analia (Post 306173)

Dap,mersi frumos.:P
La ce serial te uiti?Ghost Whisperer?

dap,desi ma uit si la Two and a half man :) imi plac mult serialele astea 2.dar nu la fel de mult cum mi-a placut Prison Break si Supernatural :x:x:x

anqutz 28 aug 2010 22:07:23

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 306170)
:)) e bine si asa ;) tu nu fumezi?

Nu. :) :D:D

happygirldiana 28 aug 2010 22:10:51

re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
:) eu incerc sa le las,incerc...vreau sa scap de tigarile alea nenorocite dar cum????cum???:((( mai ales la facultate,acolo fumez mult ca si la camin...


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:41:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO