forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Mituri despre diete si pastile (http://forum.slabute.ro/mituri-despre-diete-pastile/)
-   -   Ceaiuri recomandate de vedete (http://forum.slabute.ro/mituri-despre-diete-pastile/ceaiuri-recomandate-vedete-2082.html)

Creizilup 07 ian 2010 22:37:49

Ceaiuri recomandate de vedete
 
Buna! A folosit cineva ceaiul caruia ii fac reclama cateva vedete de la noi?-printre care Catalin Botezatu si familia Borcea? Costa mult si...ma tem sa nu fie ceva de genul pastilelor de slabit cu atatea efecte secundare, pentru ca si acest ceai tot din zona asiatica vine...:| Am citit ingredientele si sunt plante care se gasesc si la noi...Eu una nu mai am incredere in mai nimic mediatizat de vedete pentru ca stiu ca iau sume considerabile uneori pentru minciuni...Voi ce credeti?

Slabuta 07 ian 2010 22:48:10

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
Citat:

Anterior postat de Creizilup (Post 61591)
Buna! A folosit cineva ceaiul caruia ii fac reclama cateva vedete de la noi?-printre care Catalin Botezatu si familia Borcea? Costa mult si...ma tem sa nu fie ceva de genul pastilelor de slabit cu atatea efecte secundare, pentru ca si acest ceai tot din zona asiatica vine...:| Am citit ingredientele si sunt plante care se gasesc si la noi...Eu una nu mai am incredere in mai nimic mediatizat de vedete pentru ca stiu ca iau sume considerabile uneori pentru minciuni...Voi ce credeti?

am auzit si eu ceva intr-o emisiune.
sincer, eu nu cred nimic din tot ce promoveaza vedetele in materie de slabit, este vorba de bani si nu stiu cat de impartiali sunt ;)

ali_lumi 08 ian 2010 12:44:25

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
Eu nu cred in nici un ceai minune. Ceaiul acela nu va face el singuri minuni daca tu " nu-l ajuti "

drama queen 08 ian 2010 18:56:43

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
exact ceaiul acesta minune al vedetelor nu exista , ei mint in legatura cu multe slabesc prin liposucti si alte operatii de genu nu cum ca ar slabi doar cu un ceai :-j

ancam 25 feb 2010 11:52:39

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
l-am incercat eu si e bun pentru cine re probleme cu constipatia,:D in rest apa de ploaie. oricum nu merita banii care-i dai pe el

Dobromira 25 feb 2010 11:56:09

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
buna fetelor, am vazut subiectul , nu stiu cat ajuta, prea pare reclama, si in plus e f scump, daca vreti sa mobilizati un pic grasimile eu am folosit L carnitina, inainte de a face sport si s-a vazut

Dobromira 25 feb 2010 11:56:57

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
si eu spun la fel, e f f f scump, nu cred ca merita

Liviutzza 25 feb 2010 12:59:30

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
si eu l-am cumparat:)pe cel recomandat de botezatu:)))LOL sincer e mai bun asta de la Naturavit care il cumpar acum...si e o diferenta HUGE de pret...ala costa 80 de ron si asta 5 ron:)))

alexa85 05 mai 2010 03:05:05

Re: Ceaiuri recomandate de vedete
 
salutare slabutelor.eu nu am fost nicodata fan ceaiuri.mai ales dc s-a pus problema cu slabitul,nu mi-as fi imaginat cum sa labesc de la ceai,insa este adevara si demonstrat ca substante active din diferite plante si flori ajuta la scaderea in greutate,sau mai bine spus la slabire.eu am inceput sa beau ceai de soc, ef bun la gust,si taie pofta de mincare,este recomandat chiar si celor care sufera de obezitate,bun pt f multe alte afectiuni.si nu e faza ca perzi in kg,dar asociate cu sportul te ajuta sa pierzi centimetrii nedoriti.si sa mai mentionez de asemenea ca este un puternic sudoripar...

rodica2010 17 aug 2010 22:45:15

Re: Ceaiuri de slabit
 
Eu am folosit Zein atunci cand a aparut si mi-a priit.Apoi n-am mai putut sa-l iau din cauza bugetului.Cand mi-am permis iar sa-l iau, mi s-a parut apa de ploaie.:-/A mai folosit cineva?Ce efect a avut?>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:25:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO