forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Mituri despre diete si pastile (http://forum.slabute.ro/mituri-despre-diete-pastile/)
-   -   Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres? (http://forum.slabute.ro/mituri-despre-diete-pastile/stie-cineva-ceaiurile-lui-ladislau-veres-11018.html)

teo23 30 ian 2012 11:42:35

Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Am auzit de scoala de slabit a lui Veres dar daca stie cineva cat costa, daca a incercat cineva ceaiurile?

teo23 30 ian 2012 14:03:01

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
deci nu a auzit nimeni?

Slabuta 30 ian 2012 14:06:23

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 917432)
Am auzit de scoala de slabit a lui Veres dar daca stie cineva cat costa, daca a incercat cineva ceaiurile?

De ce ai nevoie de acest ceai de slabit? :)
Crezi ca daca ar exista un ceai minune ar mai fi oameni care sa se lupte cu probleme de greutate? :)

vera37 30 ian 2012 14:10:43

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 917615)
deci nu a auzit nimeni?

teo, lasa ceaiurile sau priveste-le strict din punct de vedere al hidratarii, ca altfel nu fac nimic, pana nu ai o alimentatie corecta si sanatoasa, si un program de masa regulat NU faci nimic :):)

teo23 30 ian 2012 14:12:57

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Mi-a spus o prientena ca o vecina de-a ei a slabit40 kg cu aceste ceaiuri, dar am aflat ca e f scump, cel putin pt mine, pe 2 luni 3 mil, auzeam ca sunt facute la orastie si am crezut ca poate a luat cinea sa imi zica ce combinatie de ceaiuri sunt

ancad26 30 ian 2012 14:17:02

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Nu stiu daca e subiectul potrivit insa tin sa precizez si eu ceva.

Anul trecut ma intrat in feb pe slabute in feb in august pt ca m-am mutat in alta tara nu am mai putut sa tin pasul cu concursul, cu slabute meniuri si cu mine in ceea ce priveste dieta . Am abandonat slabute la 108 kg si in ianuarie aveam 121. trist dar adevarat insa pt o perioada dieta nu a fost principala mea grija recunosc erau altele mult mai importante .
in ianuarie la indemnul unore coelge hai sa stau eu de vb cu un reprezentant al dietei cambridge.
Pretul era piperat dar ma tot gandema eu mai cum sa fie ce minuni face dieta asta .
ce face ? 750 kcal pe zi mancai . eu i-am zis tipului pai cum adica nici macar 1100 nici 1200 ci 750 kcla a spus ca asa e programul is bei shake si supe ale lor . Cand a vazut ca ma totusi cunostiinte de nutritie mi-a spus a api d-voastra sunteti educata !
concluzia 750 kcal salbesti 10 kg pe luna dar nu e normal . i-am platit ora de consultatie si a doua zi am revenit pe slabute!!!
Da cei de hidratare cum spune VEra teo nu alte minuni caci nu suntt!!

vera37 30 ian 2012 14:22:11

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 917632)
Mi-a spus o prientena ca o vecina de-a ei a slabit40 kg cu aceste ceaiuri, dar am aflat ca e f scump, cel putin pt mine, pe 2 luni 3 mil, auzeam ca sunt facute la orastie si am crezut ca poate a luat cinea sa imi zica ce combinatie de ceaiuri sunt

o fi slabit 40 kg in alt mod, dar nu cred ca ceaiurile au ajutat-o prea mult, sau intreab-o daca are in continuare acelasi nr. de kg slabite, daca nu cumva a intervenit efectul yo-yo :)

LeeLyy 30 ian 2012 14:37:30

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Citat:

Anterior postat de teo23 (Post 917632)
Mi-a spus o prientena ca o vecina de-a ei a slabit40 kg cu aceste ceaiuri, dar am aflat ca e f scump, cel putin pt mine, pe 2 luni 3 mil, auzeam ca sunt facute la orastie si am crezut ca poate a luat cinea sa imi zica ce combinatie de ceaiuri sunt

Du-te cu "prietena" s-o vezi cu ochii tai pe vecina!>:):D

Scuze ca ma bag si eu in vorba!:">:">:">

teo23 30 ian 2012 16:21:09

Re: Stie cineva de ceaiurile lui Ladislau Veres?
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 917669)

Du-te cu "prietena" s-o vezi cu ochii tai pe vecina!>:):D

Scuze ca ma bag si eu in vorba!:">:">:">

Cred ca a slabit dar nu din cauza ceaiurilor ci pt ca a tinut dieta deoarece imi spunea ca sotul ei desi lua ceai nu a slabit:D, de aceea am vrut sa vad daca a mai auzit cineva


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:27:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO