forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Motivatie (http://forum.slabute.ro/motivatie/)
-   -   Dragoste - motivatie pentru slabit (http://forum.slabute.ro/motivatie/dragoste-motivatie-slabit-1899.html)

Onutza 08 dec 2009 09:09:33

Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Ce parere aveti despre cum motiveaza slabitul...a fi indragostit...sau mai bine zis cum nu incape mancarea in stomac din cauza fluturasilor:">

Slabuta 09 dec 2009 16:25:24

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Citat:

Anterior postat de Onutza (Post 55475)
Ce parere aveti despre cum motiveaza slabitul...a fi indragostit...sau mai bine zis cum nu incape mancarea in stomac din cauza fluturasilor:">

Eu cred ca cel mai bine se slabeste cand esti indragostita :D
Eu cel putin asa am patit, nu aveam timp sa ma gandesc la tentatii, aveam alte prioritati, si de aici, am reusit sa mananc echilibrat, si nici nu pofteam la nimic interzis. :)

La mine slabitul celor 16 kg chiar a coincis cu perioada in care m-am indragostit :)

MariaLuisa 09 dec 2009 18:05:35

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Si pe mine la fel, m-au ajutat mult fluturasii din stomac :) M-am indragostit si am facut tot posibilul sa arat si mai bine, desi pe atunci nu prea aveam nevoie, el ma placea asa cum eram, eu insa credeam ca daca voi fi mai slaba voi fi si mai frumoasa :) Eiiiii fetelor, cred ca asta imi lipseste, o noua dragoste :) Desi cred ca mai intai ar trebui sa incep sa ma iubesc pe mine ca prea m-am neglijat .:>

karemina 10 dec 2009 12:04:42

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Si la mine "dragostea"e o motivatie si anume imi doresc sa slabesc din ambitie pt a putea cuceri un barbat care pt ca arat asa sunt convinsa ca nu ar vrea sa aiba de aface cu mine. He he He nu sunt nebuna dar eu numai daca gasesc o motivatie purced in a face treaba si probabil ca "el" e doar un motiv pt ca pres ca pana cand am sa slabesc nu o sa mi se mai para interesant. Asa fac mereu cand lupt din greu pt un lucru cand ajung sa il am isi pirde stralucirea.

madalyna 10 dec 2009 14:39:54

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
da fetelor e adevarat dragostea ne motiveaza la slabit...si eu mam apucat de slabit pentru frumosul meu sot de teama sa nu se uite dupa altele

Anca77yvb 20 iun 2010 06:23:17

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Citat:

Anterior postat de MariaLuisa (Post 55924)
Si pe mine la fel, m-au ajutat mult fluturasii din stomac :) M-am indragostit si am facut tot posibilul sa arat si mai bine, desi pe atunci nu prea aveam nevoie, el ma placea asa cum eram, eu insa credeam ca daca voi fi mai slaba voi fi si mai frumoasa :) Eiiiii fetelor, cred ca asta imi lipseste, o noua dragoste :) Desi cred ca mai intai ar trebui sa incep sa ma iubesc pe mine ca prea m-am neglijat .:>

la fel si eu, cam acelasi motiv, dar cred ca dupa ce vom slabi vom avea alti mult mai frumosi ca el :D, iar el nu va mai insemna nimic, dar ca motivatie e super:D, mai am un pic si ma voi duce sa ii arat noua infatisare:D.........

ali_lumi 20 iun 2010 10:41:45

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Pe mine toata lumea care nu ma mai vazut de ceva vreme , ma intreaba:
Dar ce ai slabit asa ? iubesti ?:))

strawberry 21 iun 2010 18:44:52

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
au si fluturasii rostul lor, parerea mea. nu degeaba ii avem ;;)
eu sunt super indragostita; pot sa spun chiar ca iubesc (pentru prima data in viata; ceea ce simt este total diferit fata de ce-am simtit pana acum si e ceva unic, ceva nou, care-mi place) :X
pot sa spun ca iubitul meu a avut rolul lui si a participat intr-o oarecare masura (sa zicem un 35,40,45%) in decizia mea de-a merge pe drumul pe care mi l-am ales.
acum imi place ca-mi spune cat de bine-mi sta, ca am slabit foarte frumos, desi ma placea si inainte cum eram, grasuta, dar nu-mi placea mie :">
dar, parerea mea, este ca si indragostitul asta participa la initiativa de a slabi

irina27 16 iul 2010 11:27:09

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
Daca aveti dreptate,trebuie sa ma indragostesc neaparat! :))

flori55 29 iul 2010 00:47:09

Re: Dragoste - motivatie pentru slabit
 
e un motiv bun, sunt de acord. si eu vreu sa slabesc pt sotul meu;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:09:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO