forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Motivatie (http://forum.slabute.ro/motivatie/)
-   -   Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate! (http://forum.slabute.ro/motivatie/motivatie-kg-slabite-centimetrii-zboara-nu-se-mai-intorc-rezultate-10499.html)

andra_aly 30 oct 2011 19:40:29

Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Buna fetelor. :)Azi mi-a venit o idee si cum am ajuns acasa am zis sa o pun in aplicare.:D Ca sa vedeti ca si cand sunt plecata ma gandesc la slabutele mele>:D<
Ma gandeam ca un subiect de genul ne poate motiva cand suntem pe cale sa cadem in prapastia numita dezamagire, tentatie ...etc#:-s
Venim aici si ne dam seama ca se poate!:)
Deci, sa las tam-tamul deoparte si sa va explic despre ce e vorba.
Aici venim de fiecare data cand avem de raportat rezultate. Centimetrii in minus, kg care au disparut, chiar si sute de grame... Putem pune si poze inainte dupa. dar sa fie totul la zi. adica nu de anul trecut:P In direct asa:D maine, cui ii zambeste cantarul, vine aici si raporteaza:D
Asa o sa avem un subiect plin de reusite:x Rezultate frumoase, aici adunate:D
Ce ziceti fetelor, va place? atunci sa umplem acest subiect cu cat mai multe rezultate. [*dansand*]
Cand o sa avem pofta de o portie de motivatie, venim aici si ne trec poftele:D
Asa ca, la cat mai mult sport, o alimentatie sanatoasa, care sa ne scape de cat mai multa " sunculita";)
Succes!

Tina 30 oct 2011 19:48:43

re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
foarte bun shortcut, Andra!
Suntem ca intr-un for unde ne mandrim cu victorii;;).
Imi place ideea

andra_aly 30 oct 2011 19:51:42

re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Si sa vin eu cu ceva care ma motiveaza sa merg inainte cu sportul, ba chiar sa fac mai mult:D
Picioarele mele arata dn ce in ce mai bine, la fel si poponetul:"> Am facut muschiuleti, asa frumos si imi place cum se vede mai ale in ceva stramt :x
Asa ca fetelor, SPORT, SPORT si iar SPORT!!! :)

ramo0215 30 oct 2011 21:32:53

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 831433)
Si sa vin eu cu ceva care ma motiveaza sa merg inainte cu sportul, ba chiar sa fac mai mult:D
Picioarele mele arata dn ce in ce mai bine, la fel si poponetul:"> Am facut muschiuleti, asa frumos si imi place cum se vede mai ale in ceva stramt :x
Asa ca fetelor, SPORT, SPORT si iar SPORT!!! :)

hmm..eu sunt de acord..deci ma bag..:D:D

pinksirena 30 oct 2011 21:42:46

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 831433)
Si sa vin eu cu ceva care ma motiveaza sa merg inainte cu sportul, ba chiar sa fac mai mult:D
Picioarele mele arata dn ce in ce mai bine, la fel si poponetul:"> Am facut muschiuleti, asa frumos si imi place cum se vede mai ale in ceva stramt :x
Asa ca fetelor, SPORT, SPORT si iar SPORT!!! :)

[*deacord*]fara indoiala!!!dar pana sa ajungi aici,ti-a fost greu,nu?cateodata iti lipsea motivatia...sigur

Slabuta 30 oct 2011 22:21:42

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Foarte buna initiativa!

Fetelor mobilizati-va... nu mai amanati nici o secunda, notati-va fiecare reusita, cat de mica nu ar fi.. ori de cate ori simtiti ca vreti sa renuntati, veniti in acest subiect si recititi-va victoriile... precum si reusitele celorlalte slabute...

CU SIGURANTA PUTETI!!! Duceti aceasta lupta pana la capat, nu mai amanati!>:D<

Cintya 30 oct 2011 22:23:01

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Ma bag si eu fetelor ! Am momente in care sunt trista sau nemultumita de rezultate si o sa scriu aici cand am realizari, sper sa ma motiveze ;;)
Cand mai scad putin va anunt :D

andra_aly 30 oct 2011 22:25:01

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 831557)


[*deacord*]fara indoiala!!!dar pana sa ajungi aici,ti-a fost greu,nu?cateodata iti lipsea motivatia...sigur

:) Pai usor nu a fost. la inceput nu faceam cu asa mare dragoste". dar de cand am bicicleta am profitat la maxim de ea:D
Stii cum a fost? mi-a trebuit sa ma impinga ceva de la spate iar in cazul acesta bicicleta noua sa stii ca m-a ajutat mult. ziceam cade ce am mai vrut deci nu pot sta si ma uita la eab-)
apoi dupa o saptamana a incepu sa imi plaa tot mai mult si acum fac in placere:x
De 2 luni m-am tinut de treaba cum trebuie si inca 6 o sa o tin tot asa. trebuie:D
deci, cat mai multe rezultate fetelor vreau de la voi!

andra_aly 30 oct 2011 22:26:05

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Citat:

Anterior postat de cintya (Post 831594)
ma bag si eu fetelor ! Am momente in care sunt trista sau nemultumita de rezultate si o sa scriu aici cand am realizari, sper sa ma motiveze ;;)
cand mai scad putin va anunt :d

orice schimbare este ok. Pentru ca putem! :) chiar si 100 de grame in minus este o victorie impotriva kg in plus!

Alexik 31 oct 2011 00:07:43

Re: Motivatie -> Kg slabite, centimetrii care zboara si nu se mai intorc... Rezultate!
 
Miercuri vin si eu cu o veste buna:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:03:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO