forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Ce anume contine Recovery Formula? (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/anume-contine-recovery-formula-7336.html)

alyy 02 dec 2010 11:45:29

Ce anume contine Recovery Formula?
 
buna fetelor,am inceput de o saptamana sa fac sport Insanity cu Shaun si acolo tot zice de recovery formula as vrea sa stiu si eu de unde pot sa-mi iau sau sa-mi fac:)

Roxii 02 dec 2010 15:12:23

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de alyy (Post 424103)
buna fetelor,am inceput de o saptamana sa fac sport Insanity cu Shaun si acolo tot zice de recovery formula as vrea sa stiu si eu de unde pot sa-mi iau sau sa-mi fac:)

Buna Alyy:)Recovery formula este un fel de shake facut de shaun t cu tot felul de proteine,vitamine etc prin el.De facut nu cred ca ai cum,nu stiu daca gasesti reteta pe undeva,iar de cumparat o poti face de pe site`ul lui oficial.Vezi ca parca zice la sfarsitul filmuletzelor site`ul:-?Desi eu una nu l`as lua:-??Am vazut ca are 36 de grame de zahar la suta de grame:-ss

Roxii 02 dec 2010 15:21:01

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Eu cat am facut nu am luat nimic,insa aveam si rezistenta mare la sport.Te`as sfatui sa lasi insanity pe mai tarziu,cand vei avea mai mare rezistenta:)

alyy 02 dec 2010 15:21:56

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 424402)


Buna Alyy:)Recovery formula este un fel de shake facut de shaun t cu tot felul de proteine,vitamine etc prin el.De facut nu cred ca ai cum,nu stiu daca gasesti reteta pe undeva,iar de cumparat o poti face de pe site`ul lui oficial.Vezi ca parca zice la sfarsitul filmuletzelor site`ul:-?Desi eu una nu l`as lua:-??Am vazut ca are 36 de grame de zahar la suta de grame:-ss

mersi,ce as putea lua ?sau daca nu iau nimic are ceva?:D

alyy 02 dec 2010 15:24:06

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 424417)
Eu cat am facut nu am luat nimic,insa aveam si rezistenta mare la sport.Te`as sfatui sa lasi insanity pe mai tarziu,cand vei avea mai mare rezistenta:)

scuze,acuma am vazut raspunsul,nu am inceput cu insanity,am mai facut 3 luni tae,bo si bicicleta,am vrut sa mai schimb programul pentru ca ma-m plictisit si nu as renunta la sport

Roxii 02 dec 2010 15:28:35

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de alyy (Post 424420)
mersi,ce as putea lua ?sau daca nu iau nimic are ceva?:D

Eu una nu am luat nimic:-??Dar acum depinde...eu faceam cate 5 ore de sport zilnic,deci aveam rezistenta foarte mare.Poti lua un supliment de eurovita multiminerale eventual,ca sa iti intareasca organismul.Sau am vazut ca mai sunt suplimente de proteine,vitamine,etc prin supermarketuri:-?Dar la asta nu ma pricep si ca sa iti zic,ia aia sau aialalta si sa nu fie bn...:-s

Citat:

Anterior postat de alyy (Post 424428)
scuze,acuma am vazut raspunsul,nu am inceput cu insanity,am mai facut 3 luni tae,bo si bicicleta,am vrut sa mai schimb programul pentru ca ma-m plictisit si nu as renunta la sport

Atunci daca te crezi pregatita si rezisti la program,bravo,continua cu el,da rezulate foarte bune..cel putin la mn a dat:)>:D<

alyy 02 dec 2010 15:34:22

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
sper sa dea si la mine,am 4 zile de cand il fac si deocamdata am reusit sa-l fac:D tot

Roxii 02 dec 2010 15:38:02

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de alyy (Post 424453)
sper sa dea si la mine,am 4 zile de cand il fac si deocamdata am reusit sa-l fac:D tot

O sa dea,ai rabdare:PAdevarul este ca e greu,dar e si frumos:xSi cand il vad si pe shaun t8->Ma motivez de numa`numa:)):">

anqutz 02 dec 2010 16:49:45

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de alyy (Post 424420)
mersi,ce as putea lua ?sau daca nu iau nimic are ceva?:D

De ce nu incerci sa iei un shake proteic daca tot vrei ceva dupa exercitii?

alyy 03 dec 2010 09:06:13

Re: Ce anume contine Recovery Formula?
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 424457)


O sa dea,ai rabdare:PAdevarul este ca e greu,dar e si frumos:xSi cand il vad si pe shaun t8->Ma motivez de numa`numa:)):">

da este greu dar daca merita atunci am rabdare:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:18:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO