forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Caut slabute din Craiova! urgent! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/caut-slabute-craiova-urgent-11322.html)

happygirldiana 23 mar 2012 13:43:21

Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Desi titlul subiectului suna ca un anunt la matrimoniale, nu asta vrea sa spuna:))
Caut slabute din Craiova pentru urmatorul motiv: as vrea sa ne intalnim la Craiova, intr-o zi ( o sa cadem impreuna de acord asupra unei zile in care putem toata), sa mergem in parcuri si alte spatii publice pentru a strange semnaturi pentru PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPT LA VIATA SANATOASA!

Ne inarmam cu formulare si insigne si asa ne plimbam si in acelasi timp convingem lumea ca meritam o viata mai buna si ca putem schimba sanatatea si calitatea vietii in Romania.Astept doritoare!

P.S: In titlul subiectului din greseala am scris Craiova cu litera mica:D Din graba adica, pentru ca sunt nerabadatoare sa va gasesc si sa punem tara la cale:)

happygirldiana 23 mar 2012 14:44:10

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Nimeni,nimeni din Craiova?:(

lumy5 26 mar 2012 19:21:35

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Buna :-*
Si eu sunt din Craiova, dar sunt la Bucuresti la facultate si din pacate vin destul de rar acasa. Si ramo0215 este tot din Craiova, vorbeste cu ea, poate va putea sa ti alature.
Te-am pupat! :-*

WhiteAngel 26 mar 2012 22:05:02

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
heii abia acum am vazut topicul :D eu ma bag ! ;;) astept cat mai multe fete :-*

WhiteAngel 28 mar 2012 21:59:33

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
nu vrea nimenii?? :(

Slabuta 30 mar 2012 11:54:33

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Puteti sa mergeti voi doua :)
Noi am fost doua intr-un parc din Bucuresti si a fost foarte bine :)

happygirldiana 30 mar 2012 22:08:06

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 995979)
heii abia acum am vazut topicul :D eu ma bag ! ;;) astept cat mai multe fete :-*

Hey, WhiteAngel!Ma bucur ca mi-ai raspuns, abia acum ti-am vazut mesajul:D
Cand ai fi disponibila?Eu deocamdata sunt cu serviciul, azi si maine de noapte, apoi am 2 zile libere dar cam ocupate.Weekend-ul viitor ar fi in regula?

WhiteAngel 30 mar 2012 22:45:58

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1001475)


Hey, WhiteAngel!Ma bucur ca mi-ai raspuns, abia acum ti-am vazut mesajul:D
Cand ai fi disponibila?Eu deocamdata sunt cu serviciul, azi si maine de noapte, apoi am 2 zile libere dar cam ocupate.Weekend-ul viitor ar fi in regula?

hmm cred ca e cel mai bine :P

happygirldiana 30 mar 2012 22:51:29

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1001495)
hmm cred ca e cel mai bine :P

Perfect!Ne mai auzim saptamana asta, pentru caeu ma refeream la weekend-ul viitor, nu cred ca am specificat:d Sunt mai zapacita azi:))In cazul in care apare ceva (gen lipsa bani de drum sau orice altceva, te anunt si stabilim pentru altadata-avand in vedere ca eu nu sunt chiar din Craiova).Imi doresc foarte mult sa ne intalnim, asa ne cunoastem si personal, desi pana acum nu cred ca am vorbit vreodata si facem si ceva util pentru comunitate si pentru tara:)

WhiteAngel 30 mar 2012 23:00:03

Re: Caut slabute din Craiova! urgent!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1001497)


Perfect!Ne mai auzim saptamana asta, pentru caeu ma refeream la weekend-ul viitor, nu cred ca am specificat:d Sunt mai zapacita azi:))In cazul in care apare ceva (gen lipsa bani de drum sau orice altceva, te anunt si stabilim pentru altadata-avand in vedere ca eu nu sunt chiar din Craiova).Imi doresc foarte mult sa ne intalnim, asa ne cunoastem si personal, desi pana acum nu cred ca am vorbit vreodata si facem si ceva util pentru comunitate si pentru tara:)

dap ai specificat :)) nu face nimic >:D<
si eu sunt deschisa la orice fel de activitate si mi`ar face placere sa ne cunoastem si sa schimbam putin lumea in care traim ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:14:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO