forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Ce parere aveti despre friptura facuta la punga? (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/parere-aveti-despre-friptura-facuta-punga-2165.html)

Liviutzza 09 ian 2010 21:33:06

Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
Ce parere avetzi despre fripturica la punga knorr?o fi sanatoasa?

skiny katy 09 ian 2010 22:18:49

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
pai mie personal mi se par prea multe condimente,din alea atasate la punga si carnea iese cam''uscata'',dar acum depinde de fiecare;eu nu pun acele condimente dar din cand in cand mai fac mai ales pui:D

Liviutzza 09 ian 2010 22:58:00

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
Pai din cate stiu eu condimentele nu ingrasa,ma gandesc ca cel mai important e ca nu contine ulei...nush ce sa zic,mi se pare mai buna decat cea la gratar!

drama queen 10 ian 2010 10:59:45

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
este delicioasa :D , merge sa iti faci din cand in cand.. eu nu pun acele condimente pun condimente realizate de mine.. si iese f buna

Liviutzza 10 ian 2010 11:16:15

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
super,deci eu zic ca se poate adauga in dieta nu?mai ales pieptul de pui si pulpitele fara pielitza,sa speram ca nu ingrasa>:D<;;)

drama queen 10 ian 2010 11:22:30

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
da eu zic ca merg :) fara piele si sunt super sau stii ce mai poti face sa scoti u pielea de pe pui si sal dai cu ce mirodonii vrei tu, si va fi gustos eu asa il fac :D

Liviutzza 10 ian 2010 11:33:10

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
Super fain:D Tu ce regim tzii drama queen?ce papi?da-mi si mie idei:D>:D<

drama queen 10 ian 2010 12:13:40

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
pai pap legume crude si fierte, pui, vita , iaurturi , branzica, paine, fructe.

pana acum am tinut dieta proprie le cantaream pe fiecare si porma papam.. aveam 3 mese principale si 2-3 gustari.. la gustari un mar o portocala un morcov din astea..

de maine incep dieta scarsdasle este f buna si seamana cu cam ce mananc eu acum ..tu ce dieta tii?:-*

drama queen 10 ian 2010 12:14:28

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
a si painea tai feliile foarte subtire 2 feli taiate cum le tai eu cantaresc 17 gr.. deci nu e mult parerea mea :D

Liviutzza 10 ian 2010 12:22:55

Re: Ce parere aveti despre friptura facuta la punga?
 
Eu la fel,mi-am personalizat dieta..am 3 mese si 2 gustari care de obicei contzin fructe sau un iaurt!Mananc piept de pui,peste ,legume...toate gatite la cuptor,la aburi sau gratar...o sa incerc sa mananc asa o luna sa vad ce rezultate o sa am:D Plus ca vreau sa ma apuc de Kangoo Jump:Dsa vedem ce iese...tu de cand tzii?cat ai slabit?:D>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:02:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO