forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/remedii-solutii-slabit-rapid-fara-efort-7602.html)

Vanille 03 ian 2011 13:32:34

Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Slabutelor,va rog sa ma ajutati...cit as dori sa slabesc nu-mi prea reuseste...de vina sunt dulciurile...si lenea(de`a dreptul vorbind sunt ft lenosica)...dar am auzit ca sunt diferite ceaiuri,infuzii din plante pe care le poti pregati chiar acasa...Deci daca cineva din voi stie ceva remedii care m-ar ajuta sa slabesc fara mari eforturi spuneti-mi,va rooooog;;))

ras_cristalin 03 ian 2011 13:34:46

Re: Remedii de slabit cit mai rapid)
 
Citat:

Anterior postat de Vanille (Post 456039)
Slabutelor,va rog sa ma ajutati...cit as dori sa slabesc nu-mi prea reuseste...de vina sunt dulciurile...si lenea(de`a dreptul vorbind sunt ft lenosica)...dar am auzit ca sunt diferite ceaiuri,infuzii din plante pe care le poti pregati chiar acasa...Deci daca cineva din voi stie ceva remedii care m-ar ajuta sa slabesc fara mari eforturi spuneti-mi,va rooooog;;))

Draga Vanilie,
Esti deja prea slabuta, nu este recomandat deloc sa mai slabesti. Te rog sa citesti pagina Subponderabilitate, ai linkul la semnatura mea. Nu e sanatos sa mai slabesti....

deadcountess 03 ian 2011 14:22:21

Re: Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Singura metoda rapida este chirurgia.
Tu iti imaginezi cum ai arata la 49 kg si 1,72m ?:-o

Vanille 03 ian 2011 19:17:11

Re: Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 456152)
Singura metoda rapida este chirurgia.
Tu iti imaginezi cum ai arata la 49 kg si 1,72m ?:-o

da...stiu ca suna straniu ca as vrea sa ma slabesc,dar chiar simt nevoia...in plus sunt model si deaceea trebuie sa mai scad ceva din greutate...dar nu stiu cum...am incercat sa tin dieta,dar fara mari succese...nu mi-a reusit sa o urmez decit 3 zile:-s...cit despre sport...nu prea am timp...si rezultatele dupa parerea mea apar cam greu...
Speram voi sa imi recomandati ceva:)

deadcountess 04 ian 2011 10:58:54

Re: Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Citat:

Anterior postat de Vanille (Post 456688)
da...stiu ca suna straniu ca as vrea sa ma slabesc,dar chiar simt nevoia...in plus sunt model si deaceea trebuie sa mai scad ceva din greutate...dar nu stiu cum...am incercat sa tin dieta,dar fara mari succese...nu mi-a reusit sa o urmez decit 3 zile:-s...cit despre sport...nu prea am timp...si rezultatele dupa parerea mea apar cam greu...
Speram voi sa imi recomandati ceva:)

Imi pare rau, dar noi nu recomandam solutii minune, gen "mananci alimentul X sau iei produsul Y si slabesti fara sa faci nimic". Astea sunt prostii, asa ceva nu da rezultate.

Daca esti model si vei ajunge la greutatea la care vrei tu sa ajungi cariera ta nu va fi prea lunga si se va tremina probabil la spital sau ...doamne feri... la cimitir. Eu zic sa te mai gandesti.

crissa17 04 ian 2011 11:05:28

Re: Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Citat:

Anterior postat de Vanille (Post 456039)
Slabutelor,va rog sa ma ajutati...cit as dori sa slabesc nu-mi prea reuseste...de vina sunt dulciurile...si lenea(de`a dreptul vorbind sunt ft lenosica)...dar am auzit ca sunt diferite ceaiuri,infuzii din plante pe care le poti pregati chiar acasa...Deci daca cineva din voi stie ceva remedii care m-ar ajuta sa slabesc fara mari eforturi spuneti-mi,va rooooog;;))

Alaturate noua in Bleaxxxx Dulciuri

justbelieve 04 ian 2011 12:04:47

Re: Remedii si solutii pentru slabit rapid si fara efort
 
Citat:

Anterior postat de Vanille (Post 456688)
da...stiu ca suna straniu ca as vrea sa ma slabesc,dar chiar simt nevoia...in plus sunt model si deaceea trebuie sa mai scad ceva din greutate...dar nu stiu cum...am incercat sa tin dieta,dar fara mari succese...nu mi-a reusit sa o urmez decit 3 zile:-s...cit despre sport...nu prea am timp...si rezultatele dupa parerea mea apar cam greu...
Speram voi sa imi recomandati ceva:)

In cazul tau apar greu pentru ca nu mai ai de unde sa slabesti dupa parerea mea.

Ana Maria18 01 mai 2011 14:25:45

Ajutoor!
 
Buna!!! sunt noua pe site ..am si eu o mica mare problema ..am 166 si 80 de kg :(:(:(:(:(:(:(as dori sfatul vostru si ajutorul de asemenea!...Pot sa va mai zic ca am tinut cura cu ciorba de varza am slabit in 3 luni 17 kg....am avut ambitie deoarece pe vremea aceea a avut unchiu meu nunta si sa arat bine ..!!!:D:D:D:D:Dsi acuma am cam inceput sa mananc ...as dori o dieta sau produs de slabiittt urgent!!:-s:-s:-s:-s

porumbita 01 mai 2011 14:31:18

Re: Ajutoor!
 
Citat:

Anterior postat de Ana Maria18 (Post 637267)
Buna!!! sunt noua pe site ..am si eu o mica mare problema ..am 166 si 80 de kg :(:(:(:(:(:(:(as dori sfatul vostru si ajutorul de asemenea!...Pot sa va mai zic ca am tinut cura cu ciorba de varza am slabit in 3 luni 17 kg....am avut ambitie deoarece pe vremea aceea a avut unchiu meu nunta si sa arat bine ..!!!:D:D:D:D:Dsi acuma am cam inceput sa mananc ...as dori o dieta sau produs de slabiittt urgent!!:-s:-s:-s:-s

Buna Ana si bine ai venit pe forum , trebuie sa sti ca aici noi am adoptat un stil de viata sanatos bazat pe regim si sport ....nu se fac scaderi rapide peste noapte ....tocmai sa evitam efectul yo yo....de aceea alegem perioade mai lungi si apoi perioade de mentinere ....in care sa ne acomodam cu noile kg-me ...daca ai intrebari te asteptam cu drag ...

Ana Maria18 01 mai 2011 14:36:04

Re: Ajutoor!
 
as dori niste dietee ceva ca sincer cu ciorba de varza nu mai pot deoarece imi vine rau numa cand ma uit la ea:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:25:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO