forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/renuntat-droguri-slabire-tulburari-memorie-4502.html)

boogy 14 iul 2010 00:46:36

Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
am renuntat la droguri(legale) in schimb am slabit foarte tare si am tulbulari de memorie si uneori imi cere organismul,ajutatima cu niste sfaturi.va multumesc:)

Slabuta 14 iul 2010 00:54:42

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de boogy (Post 252708)
am renuntat la droguri(legale) in schimb am slabit foarte tare si am tulbulari de memorie si uneori imi cere organismul,ajutatima cu niste sfaturi.va multumesc:)

Buna Boogy.

Ai fost la vreun doctor cu problema ta?
Te alimentezi bine?

boogy 14 iul 2010 01:21:30

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
din pacate nu am consultat nici un doctor,am loat niste calciu si antibiotic

deadcountess 14 iul 2010 09:24:25

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de boogy (Post 252889)
din pacate nu am consultat nici un doctor,am loat niste calciu si antibiotic

Nu e o idee prea buna sa iei antibiotice fara recomandarea unui medic. Nu cred ca inteleg la ce droguri legale te referi (singurele pe care le stiu sunt cafea alcool tigari :)) ).

Nu esti chiar subponderala la 66 kg, probabil problema e ca esti slabita nu slaba. Daca drogurile sunt legale atunci nu ai nici un motiv sa-ti fie groaza sa vorbesti cu un medic.

LicuriciColorat 14 iul 2010 09:41:04

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 253108)
Nu e o idee prea buna sa iei antibiotice fara recomandarea unui medic. Nu cred ca inteleg la ce droguri legale te referi (singurele pe care le stiu sunt cafea alcool tigari :)) ).

Nu esti chiar subponderala la 66 kg, probabil problema e ca esti slabita nu slaba. Daca drogurile sunt legale atunci nu ai nici un motiv sa-ti fie groaza sa vorbesti cu un medic.


o singura remarca
cred ca e barbat:D
si drogurile legale sunt mai multe,intr-un timp se vindeu si in magazine,de exp era o sare care producea 'efecte minune':)))(nu stiu daca acu mai sunt)
poate la astea se refera:D

karmara 14 iul 2010 09:52:05

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 253108)
Nu e o idee prea buna sa iei antibiotice fara recomandarea unui medic. Nu cred ca inteleg la ce droguri legale te referi (singurele pe care le stiu sunt cafea alcool tigari :)) ).

Nu esti chiar subponderala la 66 kg, probabil problema e ca esti slabita nu slaba. Daca drogurile sunt legale atunci nu ai nici un motiv sa-ti fie groaza sa vorbesti cu un medic.

Vad ca locuiesti in Belgia, deci nu prea esti in tema cu ce se intampla pe aici cu "drogurile"..:P

Aici a aparut brusc de vreo 2 ani o multime de magazine de vise care comercializeaza droguri facute din substante legale, adica au fentat legea. :D

Sunt care se fumeaza dar mai naspa sunt cele care se trag pe nas, "sarea de baie", cum au numit-o undercover. :P Asta e mai periculoasa....

karmara 14 iul 2010 09:58:46

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Dar nu ma gandeam ca dau si astea dependenta chiar asa....
Se poate..

deadcountess 14 iul 2010 10:10:03

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de karmara (Post 253178)
Vad ca locuiesti in Belgia, deci nu prea esti in tema cu ce se intampla pe aici cu "drogurile"..:P

Aici a aparut brusc de vreo 2 ani o multime de magazine de vise care comercializeaza droguri facute din substante legale, adica au fentat legea. :D

Sunt care se fumeaza dar mai naspa sunt cele care se trag pe nas, "sarea de baie", cum au numit-o undercover. :P Asta e mai periculoasa....

E drept ca eu sunt plecata de vreo 5 ani din tara. Pe vremea cand inca eram in tara era la moda aurolac, sau medicamente de tuse si naiba mai stie de care.

Daca e baiat atunci e cam slab

DrIulia2010 14 iul 2010 12:03:22

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de boogy (Post 252889)
din pacate nu am consultat nici un doctor,am loat niste calciu si antibiotic


Trebuie sa mergi la medic pentru un consult si analize specifice.Este nevoie de un tratament mai elaborat.

minouse 14 iul 2010 13:37:09

Re: Renuntat la droguri - slabire, tulburari memorie
 
Citat:

Anterior postat de karmara (Post 253178)
Vad ca locuiesti in Belgia, deci nu prea esti in tema cu ce se intampla pe aici cu "drogurile"..:P

Aici a aparut brusc de vreo 2 ani o multime de magazine de vise care comercializeaza droguri facute din substante legale, adica au fentat legea. :D

Sunt care se fumeaza dar mai naspa sunt cele care se trag pe nas, "sarea de baie", cum au numit-o undercover. :P Asta e mai periculoasa....

.......Ce s-a ales de tara asta, ei la asta chiar nu ma asteptam s-o aud, dar in ultima vreme nu ma mai surprinde nimic legat de Romania :( Nu e de mirare ca avem o anumita reputatie printre straini.....Pacat caci printre atatea prostii mai avem si persoane cu o minte luminata sau care ar putea pune in evidenta tara cu ceva bun dar acolo nu stiu sa pretuiasca persoanele care au ceva in cap si muncesc din greu.

Oricum boogy felicitari pt realizare:), nu e usor sa invingi drogurile odata ce te-ai apucat de ele, cat despre problema ta cred ca cel mai bine e sa consulti un medic.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:52:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO