forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Am nevoie de ajutor! (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/)
-   -   Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele (http://forum.slabute.ro/nevoie-ajutor/slabit-insa-sanii-mari-fund-mai-deloc-picioare-subtirele-6918.html)

claudia1105 31 oct 2010 11:25:59

Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
am slabit.mai am putin sa imi ajung idealul.insa...cand ma uit in oglinda tot nu imi place ce vad..problema mea este ca am forme voluptoase in partea de sus.adica sanii cam mari si fund mai deloc..picioare subtirele.se vede destul de urat ca nu am o conformatie placuta..ce sa fac.nici sora mama sau alte rude nu au sanii atat de mari.la mine au luat proportii pe masura ce m-am ingrasat, insa acum...nu stiu ce sa fac..este cel mai mare complex al meu:(

lady musette 31 oct 2010 11:31:20

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Scumpa mea... Altele dau bani grei sa ii mareasca si tu vrei sa scapi de ei? Formele voluptoase la femei nu sunt tocmai urate mai ales la sani... Eu zic sa te linistesti si eventual sa faci niste exercitii pt fesieri ca sa mai bombezi un pic funduletul.

Pup si mult succes

anqutz 31 oct 2010 12:01:27

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 385995)
am slabit.mai am putin sa imi ajung idealul.insa...cand ma uit in oglinda tot nu imi place ce vad..problema mea este ca am forme voluptoase in partea de sus.adica sanii cam mari si fund mai deloc..picioare subtirele.se vede destul de urat ca nu am o conformatie placuta..ce sa fac.nici sora mama sau alte rude nu au sanii atat de mari.la mine au luat proportii pe masura ce m-am ingrasat, insa acum...nu stiu ce sa fac..este cel mai mare complex al meu:(

Stai linistita, mai ai de slabit si o sa se mai duca din ei. :)

LicuriciColorat 31 oct 2010 12:29:29

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
din cate vad mai ai 7kg de slabit,stai linistita se v'or duce si probabil cand iti atingi idealul v'or fii perfecti;)

AnDrAdAxl 31 oct 2010 15:19:06

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
VAI!Ce zici:facem schimb?ce zici de sani mici si solduri mari?
ideal ar fi sa ne putem imprumuta una de la alta:D.Dar nu se poate..asa ca draga mea:FELICITARI PENTRU KG PIERDUTE SI PUNE IN EVIDENTA CE AI MAI FRUMOS SI MARE!
Nu te complexa pentru ceva ce altele dau mii de euro sa aiba...:*
Hai!fi mai mandra de tine!;;)
O zi frumoasa!

ali_lumi 01 nov 2010 10:40:01

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 385995)
am slabit.mai am putin sa imi ajung idealul.insa...cand ma uit in oglinda tot nu imi place ce vad..problema mea este ca am forme voluptoase in partea de sus.adica sanii cam mari si fund mai deloc..picioare subtirele.se vede destul de urat ca nu am o conformatie placuta..ce sa fac.nici sora mama sau alte rude nu au sanii atat de mari.la mine au luat proportii pe masura ce m-am ingrasat, insa acum...nu stiu ce sa fac..este cel mai mare complex al meu:(

Claudia cand slabim nu le putem avea pe toate din pacate :(
Tu zii merci ca ai sanii mari ca eu de cand am slabit am pierdut vro 7 cm din ei... La fund numai zic , ca ala sa dus definitiv:)) Riscul asta e... dar asa cum au zis si fetele or sa se mai duca din ei . Nu vezi nici o diferenta la cm de atunci si acum ?

deadcountess 01 nov 2010 11:30:29

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 385995)
am slabit.mai am putin sa imi ajung idealul.insa...cand ma uit in oglinda tot nu imi place ce vad..problema mea este ca am forme voluptoase in partea de sus.adica sanii cam mari si fund mai deloc..picioare subtirele.se vede destul de urat ca nu am o conformatie placuta..ce sa fac.nici sora mama sau alte rude nu au sanii atat de mari.la mine au luat proportii pe masura ce m-am ingrasat, insa acum...nu stiu ce sa fac..este cel mai mare complex al meu:(

Daca nu mai ai fund si picioarele ti se par prea subtiri de ce mai vrei sa dai jos 7kg? :-o

Ce inseamna ideal pt tine, un numar sau ce vezi in oglinda?

claudia1105 05 nov 2010 13:58:19

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
pentru ca mai am de lucru in partea de sus...si m-as bucura sa am o greutate absolut normala:d

andra_aly 05 nov 2010 14:05:32

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Buna Claudia:) sa iti mai zic o chestie... degeaba ne chinuim, daca Dumnezeu ne-a lasat mai late intr-o parte decat in alta...
Si eu am picioarele destul de subtiri si fundul s-a dus... sa nu mai zic de sani:( dar burtica inca mai este:( deci... oricat m-as lupta, nu o sa arat niciodata ca un model:))
Daca ai sanii mari, nu cred ca este chiar asa grav:D
eventual mai slabesti putin pana iti place ce vezi pe picioare , burtica..etc. dar nu te astepta ca se vor duce 7 kg de pe sani ...:-/

deadcountess 07 nov 2010 21:11:55

Re: Am slabit insa... am sanii mari, fund mai deloc si picioare subtirele
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 392414)
pentru ca mai am de lucru in partea de sus...si m-as bucura sa am o greutate absolut normala:d

Probabil ca daca vei da jos 7 kg nici 10% nu vor fi sanii, deci nu cred ca asta e solutia. In plus "greutate normala" e o cheste relativa, conteaza sa-ti placa ce vezi in oglinda.


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:21:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO