forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Noutati si evenimente (http://forum.slabute.ro/noutati-evenimente/)
-   -   NOU! Slabute 3 - Slabute TV! (http://forum.slabute.ro/noutati-evenimente/nou-slabute-3-slabute-tv-9452.html)

vadmin 23 iun 2011 01:16:14

NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Dupa cum v-am promis, Slabute 3 va aduce mai multe surprize. Va anuntam cu drag lansarea unei noi sectiuni speciale din comunitate - Slabute TV.

Mentionam ca pentru moment, Slabute TV este in perioada de proba si va fi vizibil catre toti membrii treptat. Din considerente tehnice si de evaluare parametri, Slabute TV momentan este vizibil doar slabutelor care au peste 300 de mesaje in comunitate. Speram sa avem concluziile tehnice finale cat mai rapid si sa facem vizibila aceasta sectiune tuturor membrilor.

http://s.slabute.ro/t/video/images/8818_1.jpg

Am publicat primele video-uri. Va invit sa scrieti impresiile pentru primele slabute care ne-au trimis cate un interviu - Anaralu29 si CaSy [*76*] .

Pentru cei care vor sa-si impartaseasca experientele si impresiile sau sa transmita mesaje catre ceilalti membri din comunitate, sunt invitati sa trimita aceste video-uri pe adresa de e-mail tv@slabute.ro sau sa le incarce pe un site de file-sharing si sa ne trimita link-ul.

Succes!

anaralu29 23 iun 2011 08:20:06

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Multumim Vadmin!!!:D
Sunt foarte frumos prelucrate si aranjate ,arata foarte bine..:D
Am avut emotii cand m am uitat ..multumim mult!!![*67*]

vadmin 23 iun 2011 09:36:43

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 697973)
Multumim Vadmin!!!:D
Sunt foarte frumos prelucrate si aranjate ,arata foarte bine..:D
Am avut emotii cand m am uitat ..multumim mult!!![*67*]

Multumim Anaralu29 ! Noua ne-a placut foarte mult cum au iesit interviurile trimise de cate tine si CaSy.

Succes in continuare :) !

riky 23 iun 2011 09:51:54

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Superb!! Bravos!!!!!!!! Felicitari!!! DOar cuvinte din acestea imi vin in minte acum !

Slabuta 23 iun 2011 11:32:25

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Buna ziua slabutelor, :)

Si eu sunt incantata de ceea ce a iesit si de cum se prezinta Slabute TV.
Felicitari slabutelor Anaralu si Casy si tuturor slabutelor care au ajuns acolo unde si-au dorit >:D<

Abia astept sa vad mai multe astfel de interviuri, cu siguranta sunt foarte motivante si mult mai impresionante decat un text. :)

steffany 23 iun 2011 15:51:24

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Buna , am venit sa va felicit pentru proiectul Slabute TV e super :x :x :x . Va multumim din suflet pentru tot efortul depus pentru noi! Felicitari tuturor slabutelor care si-au atins scopul , va ajungem si noi din urma ;) . Va pup !

Bubulina Paula 23 iun 2011 20:06:27

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Foaaarte tareeee! Felicitari>:D<

CaSy 24 iun 2011 07:25:43

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
va multumim din suflet
va pup >:D<:-* si ne intalnim pe paginile acestui site...

anaralu29 24 iun 2011 08:23:26

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Citat:

Anterior postat de vadmin (Post 698142)
Multumim Anaralu29 ! Noua ne-a placut foarte mult cum au iesit interviurile trimise de cate tine si CaSy.

Succes in continuare :) !

Ma bucur ca v au placut si sper sa am rezultate bune si de acum incolo..[*30*]

anaralu29 24 iun 2011 08:25:52

Re: NOU! Slabute 3 - Slabute TV!
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 698308)
Buna ziua slabutelor, :)

Si eu sunt incantata de ceea ce a iesit si de cum se prezinta Slabute TV.
Felicitari slabutelor Anaralu si Casy si tuturor slabutelor care au ajuns acolo unde si-au dorit >:D<

Abia astept sa vad mai multe astfel de interviuri, cu siguranta sunt foarte motivante si mult mai impresionante decat un text. :)

Asteptam cu nerabdare Slabute TV si ma bucur ca a iesit cum trebuie..>:D<[*68*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:04:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO