forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pastile slabit (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/)
-   -   Capsula cu supa de varza (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/capsula-supa-varza-10638.html)

cristiana01 23 nov 2011 16:33:39

Capsula cu supa de varza
 
buna
as vrea sa incerc capsula de slabit cu supa de varza dar am asa o teama de esec:(
poate sa-mi zica cineva care a incercat daca are efect? sau dau banii pe fereastra
multumesc>:D<

Slabuta 23 nov 2011 16:43:39

Re: Capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de cristiana01 (Post 855116)
buna
as vrea sa incerc capsula de slabit cu supa de varza dar am asa o teama de esec:(
poate sa-mi zica cineva care a incercat daca are efect? sau dau banii pe fereastra
multumesc>:D<

Buna Cristiana, :)

Slabute.ro este o comunitate pentru stil de viata sanatos, alimentatie corecta si sport.

Astfel de 'metode' nu sunt incurajate si nici folosite de slabute.

Te invit si pe tine sa-ti schimbi stilul de viata si sa adopti o alimentatie sanatoasa, ca rezultat - vei castiga sanatate, iar kilogramele vor pleca singurele. :)

Slabuta

nicoleta100 23 nov 2011 16:48:11

Re: capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de cristiana01 (Post 855116)
buna
as vrea sa incerc capsula de slabit cu supa de varza dar am asa o teama de esec:(
poate sa-mi zica cineva care a incercat daca are efect? sau dau banii pe fereastra
multumesc>:D<

salutare!!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<
nu am cumparat capsula aceasta de care zici cu varza dar am cumparat altceva si efectul a fost 0!!!!!(asta inainte de descopar slabute .ro)
asa ca ,parerea mea ,este sa nu arunci cu banii pe fereastra!!!b-)
o alimentatie sanatoasa si sport !!!asta e cheia ,desi mie nu imi iasa intotdeauna!!!:">:">:">

eva 9 24 nov 2011 00:30:16

Re: Capsula cu supa de varza
 
=))=))=))
CAPSULA CU SUPA DE VARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!! =))
eu cred ca cineva face misto grav de noi toti...... si noi mai trebuie sa si platim pentru asta :))

kisa 24 nov 2011 14:49:02

Re: Capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de cristiana01 (Post 855116)
buna
as vrea sa incerc capsula de slabit cu supa de varza dar am asa o teama de esec:(
poate sa-mi zica cineva care a incercat daca are efect? sau dau banii pe fereastra
multumesc>:D<


Cunosc o persoana care a cumparat (ceva in jurul a 200 lei???!!! parca) si efectul este zero, zero barat, zero !>:D<:)

pinksirena 24 nov 2011 16:11:39

Re: Capsula cu supa de varza
 
Oare chiar exista asa ceva ?:-o:-o:-o

mayya 24 nov 2011 19:44:38

Re: Capsula cu supa de varza
 
Cheia slabitului este la tine ..de tine depinde totul...nu face prostia sa cheltui bani pe asa ceva mai bine iti faci o lista cu alimente sanatoase...sau mergi la aerobic o luna de zile de banii aia..multa sanatate si ai grija de tine!!!:-*>:D<

deadcountess 24 nov 2011 21:37:51

Re: Capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 855691)
=))=))=))
CAPSULA CU SUPA DE VARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!! =))
eu cred ca cineva face misto grav de noi toti...... si noi mai trebuie sa si platim pentru asta :))

Eu chiar am crezut prima data ca e o gluma :)

Astept sa apara capsula cu abdomene :))

DrIulia2010 24 nov 2011 22:46:48

Re: Capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 856668)
Eu chiar am crezut prima data ca e o gluma :)

Astept sa apara capsula cu abdomene :))

Asta ar fi o treaba...:)):DS-ar imbogati "inventatorul":))..

deadcountess 24 nov 2011 22:57:15

Re: Capsula cu supa de varza
 
Citat:

Anterior postat de DrIulia2010 (Post 856739)


Asta ar fi o treaba...:)):DS-ar imbogati "inventatorul":))..

Pai clar, ca din totdeauna vanzarea de iluzii a fost cea mai banoasa afacere, de la creme/pastile minune pana la secte sau vrajitoare x-(


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:28:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO