forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pastile slabit (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/)
-   -   DuoSlim (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/duoslim-7884.html)

lauradani21 26 ian 2011 12:40:45

DuoSlim
 
A incercat cineva DuoSlim? Imi poate da cineva mai multe informatii?>:D<

Sabine_28 26 ian 2011 12:45:53

Re: DuoSlim
 
Citat:

Anterior postat de lauradani21 (Post 494175)
A incercat cineva DuoSlim?Imi poate da cineva mai multe informatii?>:D<

Laura, asa se lauda toti, ca au produse naturale. si Capsula de slabit sau alte minuni atat de controversate, sunt tot "naturale". Nu am gasit exact ce contine, dar un produs care promite o scadere de 10 kg/luna mi se pare de la bun inceput o mare minciuna.
Nu uita ca efectele secundare ale acestor pastile/fiole apar in timp. Chiar azi citeam de Teo, de la Pro tv, ca ar fi facut pancreatita in urma numeroaselor pastile de slabit pe care le-a luat .

Roxii 26 ian 2011 16:16:29

Re: DuoSlim
 
Citat:

Anterior postat de lauradani21 (Post 494175)
A incercat cineva DuoSlim? Imi poate da cineva mai multe informatii?>:D<

Hello!In nici un caz nu incerca pastile de slabit,ai sa regreti amarnic!Orice pastile de slabit,indiferent ca se spune ca sunt din plante sau mai stiu eu ce sunt o mare tampenie.Slabesti cat le iei si cand te opresti pui la loc dublu.Si am si un exemplu concret,al cumnatei mele care a facut prostia de a lua pastile si acum nu doar ca s`a ingrasat triplu dar si`a dat si organismul peste cap de acum se chinuie saraca o gramada sa slabeasca.Asa ca,sfatul meu este sa te tii departe de orice pastile de slabit si sa incerci sa slabesti sanatos,prin sport si alimentatie sanatoasa:)

irina27 26 ian 2011 16:34:34

Re: DuoSlim
 
buna!
de cand ma stiu sunt contra pastilelor de slabit dar acum un an am ajuns in pragul disperarii si imi doream sa slabesc motiv pentru care am facut o mare prostie..Am luat pastle Ecofit care nu m-au ajutat absolut deloc...nu am slabit de la ele dar macar nu mi-au facut rau...si slava Domnului nu am trecut prin ce a trecut cumnata ta roxi,imi pare tare rau pentru ea:(

in concluzie,spuneti NU pastilelor de slabit!

CrisetenO 26 ian 2011 17:48:13

Re: DuoSlim
 
Ca sa nu mai spunem ca pastilele sunt usor de contrafacut, pentru ca nimeni nu se uita ce au inauntru. In cele mai bune cazuri, medicamentele contrafacute sunt scumpe si nu dau rezultat, in cele mai rele, sunt mortale, continand substante foarte toxice. Si sa nu va faceti iluzii ca pastilele sunt chiar asa de bine controlate: eu lucrez intre altele cu securitatea in lanturile farmaceutice, si totul se bazeaza ori pe coduri optice (foarte usor de falsificat) si pe frecventa de scanare ale acestor coduri (adica e clar ca daca acelasi cod optic e scanat in San Francisco si la Bucuresti la o diferenta de 10 minute, e undeva o inselatorie -- si stim exact unde e inselatoria: nu la San Francisco!) ori se bazeaza pe RFID, care nu sunt de incredere si nici ele nu au o securitate prea buna.

Deci aveti grija cu ORICE pastila pe care o inghititi: cu cat e mai scumpa si mai "exotica", cu atat mai usor de contrafacut!

Cu mult drag,
Cristina


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:04:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO