forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pastile slabit (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/)
-   -   Fitomagra .....realitate sau doar publicitate ! (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/fitomagra-realitate-sau-doar-publicitate-902.html)

Franceska 23 iul 2009 21:32:37

Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Buna seara fetelor ! A auzit cineva de acest produs, Fitomagra ? Cica face minuni?!!!! :-s

Slabuta 23 iul 2009 21:37:49

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Citat:

Anterior postat de Franceska (Post 16282)
Buna seara fetelor ! A auzit cineva de acest produs, Fitomagra ? Cica face minuni?!!!! :-s

Am 2 amice care au incercat fitomagra acum cativa ani dar fara nici un rezultat

Sa vedem, poate sunt fete pe aici care au incercat si ne pot spune o parere

skiny katy 23 iul 2009 21:41:33

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
parerea mea-mai mult te amagesti,adica sigur nu ar avea de ce sa aiba efect pentru ca in prospect scrie ca tr sa maninci fructe,legume ,carne slaba si lactate degresate(deci ori cum slabesti si fara fitomagra) in plus siropul are un miros ciudat si este negru:-o,sincer ai citeva kg de dat jos de ce nu incerci sa faci miscare si sa papi dietetic(gasesti multe sfaturi aici)

andra_aly 30 nov 2009 00:30:45

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Citat:

Anterior postat de Franceska (Post 16282)
Buna seara fetelor ! A auzit cineva de acest produs, Fitomagra ? Cica face minuni?!!!! :-s

am eu acasa ... daca vrei ti-l daruiesc ...mai am 4 sticlute ...din 12 ...deci 8 prostii de alea le-am bagat la ghiozdan dimineata ...si ma strambama ca o sperietoare de ciori ... bleah. bani aruncati ...

Cristina777 28 ian 2010 21:40:18

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Buna tuturor!

Tocmai ce mi-am cumparat kit-ul Fitomagra de la farmacie si am intrat pe net sa vad un feedback...dar nu am gasit nimic incurajator...
De maine incepand, voi lua siropul si pastilele, asa cum scrie pe cutie, si chiar sunt curioasa sa vad niste rezultate...:D

Slabuta 28 ian 2010 21:42:20

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Citat:

Anterior postat de Cristina777 (Post 73277)
Buna tuturor!

Tocmai ce mi-am cumparat kit-ul Fitomagra de la farmacie si am intrat pe net sa vad un feedback...dar nu am gasit nimic incurajator...
De maine incepand, voi lua siropul si pastilele, asa cum scrie pe cutie, si chiar sunt curioasa sa vad niste rezultate...:D

De cateva zile sunt mirata ....

Voi mai intai cumparati produsele si dupa va interesati de feedback?

mishutza 28 ian 2010 22:10:34

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Slabutule,incepi sa devii agresiva,heheheh.Glumesc,doar ca simt o schimbare in tonul tau.Unde e pacifistul mic din tine?
Deci,te inteleg perfect.Eu cand mai vad cate un subiect de asta ma intreb.doamne,mai sunt multe minuni in lumea asta?De unde le scot?Apar ca ciupercile dupa ploaie,si asta cred ca doar pentru ca sunt oameni naivi care le cumpara.

Slabuta 28 ian 2010 22:18:50

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 73314)
Slabutule,incepi sa devii agresiva,heheheh.Glumesc,doar ca simt o schimbare in tonul tau.Unde e pacifistul mic din tine?
Deci,te inteleg perfect.Eu cand mai vad cate un subiect de asta ma intreb.doamne,mai sunt multe minuni in lumea asta?De unde le scot?Apar ca ciupercile dupa ploaie,si asta cred ca doar pentru ca sunt oameni naivi care le cumpara.

Sunt pacifista in continuare, doar ca nu inteleg unele lucruri :))
Nu e corect mai intai sa te interesezi si dupa sa cumperi?

Daca era vorba de o pereche de pantaloni, mai intelegeam, e vorba, totusi, de pastile, adica te apuci sa faci experimente pe propriul corp?:-/

mishutza 28 ian 2010 22:24:19

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Da,te inteleg.Mai ales ca eu nu inteleg cazul de fata,esti constienta ca te expui la riscuri,spune toata lumea,dar tu risti.Si iti inchipui ca daca iei 2 pastile si nu ai murit vei fi ok o viata.Cu siguranta.
Pe mine stii ce ma mai ingrijoreaza,sunt cazuri,chiar in seara asta am observat,cu fete de mananca cate 240 de calorii zilnic,toata lumea zice,hello...te sinucizi,si ele sunt luminoase ca niste garofite....nu....asa pap eu.Jesus.
La faze de genul celor doua cazuri eu sunt fara cuvinte.Si ma gandesc,....sa imi irosesc iar timp sa le explic....par asa de hotarate ca ele stiu ce fac.Apoi ma gandesc ca si eu cand am luat pastile de slabit am fost sigura ca fac bine,cel putin pe vremea mea,hahaha,lumea spunea ca sunt ok.Pana nu am vazut eu pe pielea mea ca nu sunt ok nu m-am apucat de slabit sanatos.Pacat ca pretul de l-am platit a fost cam mare,si il platesc inca.
Cand or sa dea si ele cu capul de pragul de sus or sa aleaga drumul corect.Pana atunci cred ca orice am spune noi nu va schimba mai nimic.

Slabuta 28 ian 2010 22:28:44

Re: Fitomagra .....realitate sau doar publicitate !
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 73346)
Da,te inteleg.Mai ales ca eu nu inteleg cazul de fata,esti constienta ca te expui la riscuri,spune toata lumea,dar tu risti.Si iti inchipui ca daca iei 2 pastile si nu ai murit vei fi ok o viata.Cu siguranta.
Pe mine stii ce ma mai ingrijoreaza,sunt cazuri,chiar in seara asta am observat,cu fete de mananca cate 240 de calorii zilnic,toata lumea zice,hello...te sinucizi,si ele sunt luminoase ca niste garofite....nu....asa pap eu.Jesus.
La faze de genul celor doua cazuri eu sunt fara cuvinte.Si ma gandesc,....sa imi irosesc iar timp sa le explic....par asa de hotarate ca ele stiu ce fac.Apoi ma gandesc ca si eu cand am luat pastile de slabit am fost sigura ca fac bine,cel putin pe vremea mea,hahaha,lumea spunea ca sunt ok.Pana nu am vazut eu pe pielea mea ca nu sunt ok nu m-am apucat de slabit sanatos.Pacat ca pretul de l-am platit a fost cam mare,si il platesc inca.
Cand or sa dea si ele cu capul de pragul de sus or sa aleaga drumul corect.Pana atunci cred ca orice am spune noi nu va schimba mai nimic.

Mishule, Ianna a creat chiar si un topic special, unde sa punem SOS pentru anumite fete care se subnutresc. Ideea e buna, incerc mereu sa explic, dar parca nu ne aude nimeni. :(

Si eu eram la fel, toata lumea imi zicea ca ma infometez si eu eram cu nasul pe sus ca fac bine :(

Si asa imi pare rau... Dar omul din greseli invata si cred ca asta e natura umana, sa gresim si abia apoi sa realizam ca trebuia sa ascultam sfaturile.


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:20:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO